Скользкая• Изменено 1 час назад
Сусідська собака і діти
От що робить в такі ситуації?
Через 2 дома в приватному секторі в сусідки собака. Звичайна, але досить велика. Дуже агресивна. Особливо до дітей. Нікого не пропустить повз, щоб не гавкати. Кількох людей на моїх очах кусала. Не те щоб сильно, але штани рвала.
І як вона вже в´їлася, то відбитись важко.
Я вже її не боюсь, я одразу кричу на неї і жену. Але мої діти дуже боться. Вони перестали ще влітку їздити на велосипедах. Ходять в школу в різний час. Я мусила кинути роботу, щоб водить і зустрічать дітей через цю собаку. Безкінця сварюся з сусідкою. Вона ще дуже емоційна, кричить на все горло, що вона її закриває в дворі, а та пролазить, робить підкопи, по дереву піднімається по гілкам і зістрибує на вулицю. Типу, як вона бачить, що вискочила забирає, але часто її нема вдома.
Вольер вона не збирається ставить, чого вона має нести фінансові витрати, якщо вона і так врятувала з вулиці собаку і годує її.
На прив´яз садить жорстоко і не можна зараз каже.
Типу що ви від мене хочете. Я вже напряму в стресі сказала, що собака не адекватна, її треба усипить (ну ляпнула, буває, каюсь). Обідилась і тепер взагалі не реагує на мої слова, робить вигляд, що не чує.
Нема моїх сил. От що мені робити. Подруга вже каже кинь їй яд з ковбасою. Але важко брать такий гріх на душу
Алина-1240• 1 час назад
Изловить сачком затяжкой, одеть намордник и пристроить если породная, если дворняга вывезти.
Щастя-здоровля• 1 час назад
ви реально готові отруїти собаку? Викликайте поліцію як побачите що вона вискочила.
Дадосвидания• 1 час назад
Ответ дляДюйм оф о4ка
Изолируйте своих деточек. Дайте собаке спокойно ЖИТЬ
Вы больная?
Скользкая
• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Вона не породна, да і яка різниця. Куди вивезти? Щоб людей голодна загризала?
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляСкользкая
За город куда то.
Дадосвидания• 1 час назад
Ответ дляФсеСама
Не поверю что вы бросили работу из-за собаки
Тоже хотела написать
Ms. Искренность• 1 час назад
Ви самі знаєте, що треба зробити .
Решта все нюні.
Але зоошиза зараз вам тут понаписує.
Решта все нюні.
Але зоошиза зараз вам тут понаписує.
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляСкользкая
А разница большая, породную большой шанс что возьмут люди в семью
Чемна панночка• 1 час назад
Допоможіть людини купити вольєр,і добру справу зробите і допоможете
Ms. Искренность• 1 час назад
Ответ дляЧемна панночка
З якої радості ?
Скользкая
• 1 час назад
Ответ дляЩастя-здоровля
Там часто на углу стоїть поліція каву п´є, бо магазинчик якраз цієї пані і вони її добре знають, вона їм щп якісь відстібує бабки, що з під прилавку продає алкоголь. Я вже підходила казала. Вони посміялись і типу така невелика собака, не з´їсть нікого.
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляСкользкая
Мусорщики за 100 грн вывезут
Скользкая
• 1 час назад
Ответ дляИнфотуфелька
А інши сусіди що кажуть?
Всі пересварились. Але вони в основному на авто на роботу. Дітей в них нема. Дорослий їй дасть раду
Форс мажор• 1 час назад
Не знаю что сказать. Если агрессивная, прислушайтесь к совету подруги, раз иначе соседка не понимает. Явно еще и не привита та собака. В полицию сначала пробуйте - не будет реакции разбирайтесь сами тогда.
Посудомойка• 1 час назад
Вам правильно советуют вызвать полицию когда собака на улице. Некоторым соседям только так и доходит.
Дюйм оф о4ка• 1 час назад
Ответ дляMs. Искренность
Ви самі знаєте, що треба зробити .
Решта все нюні.
Але зоошиза зараз вам тут понаписує.
Решта все нюні.
Але зоошиза зараз вам тут понаписує.
Ну зачем вы ей предлагаете своих детей отравить?
Посудомойка• 1 час назад
Ответ дляСкользкая
Вызов фиксируется, а подойти поболтать то такое.
ФсеСама• 1 час назад
Ответ дляСкользкая
Так участковому напишите жалобу, официальную.
Скользкая
• 1 час назад
Ответ дляДомашня Зюзя
Прикормите её, чтобы не гавкала на вас.
Я її не боюсь, а діти бояться. Хоча інших бездомних ніколи не боялись. На путі в школу ще кілька є. Вони завжди підходять до дітей і нюхають і лащуться. Діти їх люблять. Знають імена. Погладить можуть. А цю бояться аж трясуться
Скользкая
• 1 час назад
Ответ дляДюйм оф о4ка
Виїхать? В хаті закрить?
Дюйм оф о4ка• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Мусорщики за 100 грн вывезут
Так найми мусорщиков, и пусть они весь твой гадюшник вывезут