Скользкая• Изменено 2 часа назад

Сусідська собака і діти

От що робить в такі ситуації?
Через 2 дома в приватному секторі в сусідки собака. Звичайна, але досить велика. Дуже агресивна. Особливо до дітей. Нікого не пропустить повз, щоб не гавкати. Кількох людей на моїх очах кусала. Не те щоб сильно, але штани рвала.
І як вона вже в´їлася, то відбитись важко.
Я вже її не боюсь, я одразу кричу на неї і жену. Але мої діти дуже боться. Вони перестали ще влітку їздити на велосипедах. Ходять в школу в різний час. Я мусила кинути роботу, щоб водить і зустрічать дітей через цю собаку. Безкінця сварюся з сусідкою. Вона ще дуже емоційна, кричить на все горло, що вона її закриває в дворі, а та пролазить, робить підкопи, по дереву піднімається по гілкам і зістрибує на вулицю. Типу, як вона бачить, що вискочила забирає, але часто її нема вдома.
Вольер вона не збирається ставить, чого вона має нести фінансові витрати, якщо вона і так врятувала з вулиці собаку і годує її.
На прив´яз садить жорстоко і не можна зараз каже.
Типу що ви від мене хочете. Я вже напряму в стресі сказала, що собака не адекватна, її треба усипить (ну ляпнула, буває, каюсь). Обідилась і тепер взагалі не реагує на мої слова, робить вигляд, що не чує.
Нема моїх сил. От що мені робити. Подруга вже каже кинь їй яд з ковбасою. Але важко брать такий гріх на душу
Цветочница• 1 час назад
Ответ дляДомашня Зюзя
Прикормите её, чтобы не гавкала на вас.
Це не допоможе. Я підгодовувала собак на стоянці, де паркувала автівку на ніч, все добре було. Годувала просто тому що мені їх шкода було, спеціально ходила щось їм купувала. Але одна собака була дуркувата. Якщо вона кинулась, то всі за нею налітають. А вона типу потім побачила що свій і така вже хвостом махає, але інші ж ще не зрозуміли, кидаються. Один раз мене вкусив інший собака, хоча кіпіш підняла ця дурко. Після такого третього нападу я перейшла на іншу парковку. Отак годуєш їх, а вони тебе за ср@ку кусають.
Дюйм оф о4ка• 1 час назад
Ответ дляФорс мажор
Вы уже болеете судя по всему. Если собаку завели - за нее должны нести ответственность. Если она агрессивная и бросается на людей - ей не место среди них. Либо - вольеры / цепи - либо отдать тому кто будет заниматься, кинологам и тд. Либо конечно вариант вызывать службы и усыплять. Человеческая жизнь - важнее всего. А от агрессивной псины неизвестно что еще может быть. И бешенство и столбняк и что угодно. Это не шутки.
Ну вряд ли ваша жизнь дороже собачьей🤷‍♀️
Міряю від одиниці• 1 час назад
Ответ дляПосудомойка
Посоветуйте что предпринять.
выше правильно писали, взять маме детей за руку, набрать еды, и вместе покормить. Пару дней покормите, собака запомнит детей, агрессивно себя вести не будет. Не поможет, попросите полицию, чтоб поговорила с хозяйкой и объяснила о необходимости вольера. Можно все мирно решить. Агрессия никогда к хорошему не приведет.
Форс мажор• 1 час назад
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ваша, к сожалению, тоже
Посудомойка• 1 час назад
Ответ дляМіряю від одиниці
Ну вот так и пишите, а то ваше заламывание рук - ой боже какие все плохие вокруг , вобще ни к чему.
автор Скользкая • 1 час назад
Ответ дляЧумачечая Весна
Вот это реальный способ, чтоб муж пошёл и за шкирку потрепал, а не ко-ко-ко
В мене чоловік емоційний. Я переживаю, що якщо ввн піде і розходиться, то заяву вже напишуть на нас.
Мені зараз ні до чого такі ситуації.
Я як можу згладжую. Навіть роботу кинула, щоб не розпалювать
Форс мажор• 1 час назад
Ответ дляМіряю від одиниці
Не поможет это. Дочку знакомых как-то соседский алабай покусал. Она осталась инвалидом, без одного глаза. Собака ее знал, бежал и лащился, она кормила всегда, гладила без проблем. Тоже частный сектор, выскочил через забор. Отец семейства проблему решил по мужски. И верно сделал. Еще и хозяев надо было решить. Ну то уже другой вопрос.
Міряю від одиниці• 1 час назад
Ответ дляЧумачечая Весна
А вы что предлагаете? Все, что вы там написали вам в пазуху.
ой, а что такое? вы же не верите, что нужно будет ответить за плохой поступок. Чего мне зла желаете? Я же лично вас не трогала. Вам и за это прилетит, ждите
Чумачечая Весна• 1 час назад
Ответ дляСкользкая
Мені зараз ні до чого такі ситуації.
Ну значит на вас, но ваши дети будут нормально ходить в школу, а вы на работу. Пусть застрелит втихаря и закопает, никто и знать не будет.
автор Скользкая • 1 час назад
Ответ дляЦветочница
Є такі електрошокери для відлякування собак. Але давати їх в руки дітям якось ризиковано. Навіть не знаю що вам порадити, дуже співчуваю
Після нового року її десь тиждень було не видно і не чути в дворі. Бо вона як закрита, то тоже дуже гавкає на прохожих. Її чути.
То я вже зраділа. Думаю, невже здохла і ми зможемо нормально жить.
Таки нє
Молода і нерозважлива• 1 час назад
Ну у вас є наступні варіанти :
1. Допомогти сусідці зробити укріплений вольер.
2. Давати дітям з собою смаколики, собака звикне, і не буде агресивною.
Але найголовніше, чи собака стерилізована ? Хлопчики стають янголятками після стерилізації.
автор Скользкая • 1 час назад
Ответ дляФорс мажор
Вона привила її літом. Це я в розборках точно чула
Чумачечая Весна• 1 час назад
Ответ дляМіряю від одиниці
Вот вы и ответите за свой поступок, вернётся вам все втройне, язык в жопу засунете и не нойте тогда, а что такое страшно стало, вас лично до этого никто не трогал, посмотри падаль какая, гавкает там еще.
Форс мажор• 1 час назад
Ответ дляСкользкая
Ну это не гарант еще. Сестра собаку свою тоже привила, как дело коснулось выезда из страны - потребовали анализ на антитела. Сделали - а антител нет. Хотя вакцинация была. Так что знаете, это такое дело
Міряю від одиниці• 1 час назад
Ответ дляПосудомойка
я буду писать ровно то, что захочу
Посудомойка• 1 час назад
Ответ дляМіряю від одиниці
я буду писать ровно то, что захочу
Вы учите других что нужно быть правильными, а сама обсуждаете и обсуждаете их) харош мессия
Барвіночка• 1 час назад
Ответ дляДадосвидания
Тоже хотела написать
Теж читаю і ржу
Котомафия• 1 час назад
якщо якийсь пес поліз до моєї дитини ,я б його отруїла вже давно. є закони та норми утримання - не розуміють, то вибачайте!!!!!!!!!!!!!
Міряю від одиниці• 1 час назад
Ответ дляЧумачечая Весна
ждите, ждите. Вы вон какая агрессивная, вас нужно изолировать от общества. Эх, природа тоже ошибается
Чумачечая Весна• 1 час назад
Ответ дляМіряю від одиниці
Ты уже дождалась , вернее мама твоя.)) Пошла нахуй короче.
Чумачечая Весна• 1 час назад
Ответ дляКотомафия
Отравить тоже надо иметь чем, крысиный яд он может разнюхать и не съесть, а в аптеке отраву просто так не купить.
Міряю від одиниці• 1 час назад
Ответ дляЧумачечая Весна
фу, мало того, что с черной душой, так еще и маргиналка
Чумачечая Весна• 1 час назад
Ответ дляМіряю від одиниці
Так ты живёшь с проклятьем в душе и пустым черепом, иди нахуй еще раз.
Ні грама• 1 час назад
Ответ длязахідний_діалект
Я б накормила изониазидом, если б речь шла о моем ребенке
чё ж так жестоко с ребёнком-то?
tereska• 1 час назад
Я би звернулася до дільничного, щоб поговорили з нею та навчили, як тримати у дворі собаку, щоб нікого не кусала.
А якщо щось трапиться з дитиною, собака себе не контролює, для неї це самооборона типу.
Накрайняк, якщо хазяйка не реагує взагалі, викликати поліцію и пригрозити.
Тему присипання теж би розглянула, бувають неадекватні хазяїни, які не вміють поводитися та виховувати тварин.
Ще є у продажу ультразвукові відпугувачі собак - озброюйтесь.
Міряю від одиниці• 1 час назад
Ответ дляЧумачечая Весна
я туда хожу регулярно, а вот про вас, большие сомнения Ну я и рада, меньше такой хлам размножаться будет )
автор Скользкая • 1 час назад
Ответ дляКотомафия
Я ще переживаю, що вона нашого отруїть. Кине щось через забор. Він в нас виходить на повідку, в дворі вільно гуляє, є вольер, як люди в двір. НІМЕЦЬ. Але він і мухи не обідить, людей не те, що не кусає, навіть не навкає на них.
Може на кота гавкать, їжака, пташку. Так сусідку так дістали мої зауваження, що вона мені пртегзію якось виставила чи може мій собака вночі гавкать тихіше, бо їй спать заважає.
Але він рідко гавкає. Буває кіт дразнить чи їжак повзе (літом). Чи собака за забором якась прийде і суне нос під ворота
Ні грама• 1 час назад
Ответ дляСкользкая
отравит из мести 100%. ещё и дитяткам ’сюрпризы’ перепадут
західний_діалект• 1 час назад
Ответ дляНі грама
чё ж так жестоко с ребёнком-то?
С ребёнком все ок, ни одна шавка не откроет на него свой поганый рот
Альдебаран• 1 час назад
Ответ дляСкользкая
Вона не породна, да і яка різниця. Куди вивезти? Щоб людей голодна загризала?
Вы серьезно бросили работу из-за этого? Не верю что такие люди бывают, или просто собака это повод)))