Шалена невинність• Изменено 11 февраля в 20:41
От просто цікаво, а якщо Україна запропонує супер умови, щоб ви повернулись?
Ви повернетесь?
Звісно після війни і саме тільки для виїхавших ці умови. Типу - треба буде підтвердити - що у вас є статус в іншій країні щоб на них претендувати.
Гроші/іпотеки під 0%, безкоштовна освіта дітям?
Мядуза аля моргонер• 11 февраля в 20:55
Ответ дляШалена невинність
Ну добре, у когось донька, в мене два сини. Що мені мають запропонувати, щоб я була готова вести синів назад - щоб у ваших доньок був шанс одружитись з українцем само там мати родину з часом.
Або ви хочете ж пенсію? Що саме має бути запропоноване, щоб діти, громадяни на той момент іншої країни, повертались працювати щоб було на що пенсії платити? Вам же вони потрібні, вірно?
Це все, звісно, умовно.
Це нормальна практика Німеччини і Ізраїлю- повертати своїх громадян. В Україні теж таке буде. Мені цікаво що саме має бути запропоновано людям, щоб вони повернулись?
І цікаво - чи існує щось, що змусить їх це зробити. І якщо так - то що саме?
Це все, звісно, умовно.
А українкам обов´язково потрібні чоловіки українці? Що в Ваших синочках такого, щоб аж за ними труситись і на них молитись?
Про те, що на пенсії в нашій країні не потрібно розраховувати вже давно кажуть. Нічого ніхто Вам пропонувати не буде, або як завжди вермішельки навішають і дулю під ніс дадуть.
Шалена невинність
• 11 февраля в 20:55
Ответ дляПлету интриги
Тут не знаешь,будет ли вообще Украина в будущем,а автор про гроші и льготы размечталась.Видно,что давно и далеко от Украины находится.
Я впевнена, що будуть такі програми. Постійно про це говорять. Мені просто цікаво - які ж вони мають бути, щоб люди погодились знов починати все з нуля.
Тектологиня 80lv• 11 февраля в 20:55
Гроші у Міндіча. Тут грошей нема. То ж їдьте в Ізраїль
ОбережнаЯ• 11 февраля в 20:55
Ответ дляВесёлая морковка
Удалено администрацией...
100% ударилась , еще и не говорит где живет, а то бы мы еесейчас раскатали
Анонимушка• 11 февраля в 20:56
Ответ дляВесёлая морковка
Удалено администрацией...
А вам все равно, что русня убивает. Вы свалили и забыли,не надо тут слёзки лить
ОбережнаЯ• 11 февраля в 20:56
Ответ дляШалена невинність
Навпаки. У вас же варіантів немає інших. Повертати треба тих, хто поїхав вже. І має легальні документи закордоном.
Зачем ?
Шалена невинність
• 11 февраля в 20:56
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ви не хочете родину своїм донькам? У вас же є родина.
дамаБезСобачки• 11 февраля в 20:57
Ответ дляШалена невинність
В мене ПМП Канади - і щоб я повернулась - мені щось пропонують. Молода родина, діти.
А зачем вы тут, чтобы вам такие льготы давать? Вы такой уникальный ученный, врач, художник? Кто Вы?
Плету интриги• 11 февраля в 20:56
Ответ дляШалена невинність
Барышня легли и просють
ОбережнаЯ• 11 февраля в 20:56
Ответ дляВесёлая морковка
саме так, продала квартиру в Україні і взяла іпотеку
В какой стране ?
Нафаня Маня• 11 февраля в 20:56
Ответ дляSo_so
Как посмотреть, нормы жилья на человека здесь и там как раз не в нашу пользу.
Людей які живуть в будинках в 200-300кв навряд чи прибавить квартира з нормами квадратів в німеччині.
Шалена невинність
• 11 февраля в 20:57
Ответ длядамаБезСобачки
Вище писала.
Анонимушка• 11 февраля в 20:57
Ответ дляШалена невинність
Це все, звісно, умовно.
Вы поехали ради себя аж в Канаду,не надо здесь про сыновей писать. И муж ваш под боком,скорее всего
Кашка-маняшка• 11 февраля в 20:57
Ответ дляШалена невинність
Це все, звісно, умовно.
А що таке ваші сини щоб про них мріяти? Що вони можуть запропонувати, вечорами розказувати як з мамкою тікали і шукали де сісти м´якше? Нам достатньо тих хлопців які лишилися. Буде кому платити пенсію і без вас) ти ж мені, цвіт нації у бігах на пособіях))
Соседушка• 11 февраля в 20:57
Ответ дляМию чакри щоденно
за цукурки від пєті
тей поїзд давно вже пішов, а зараз у нас платоніческе ’хотьпоржать’, от тільки жрать плебсу - не обіцяли.
Плету интриги• 11 февраля в 20:57
Ответ дляШалена невинність
Треба буде підтвердити, що є громадянство іншої країни. «Невтекли», як ви кажете - і так в Україні. Їх мотивувати не треба, нащо?
Чтоб не убежали
Безсовісна кума• 11 февраля в 20:58
Нет, нельзя вот так все бросить и уехать
У меня уже налажен тут быт, работа, ребенок заканчивает школу в этом году, и дальше тут будет поступать. Ну и еще много разных нюансов
Ms. Android• 11 февраля в 20:58
Ответ дляВесела моль
А що запропонують тим, хто залишився? Хто створював робочі місця та сплачував податки ?
А нам нихрена, остались, значит, любим безусловно )))
Брехушечка• 11 февраля в 20:58
Ответ дляШалена невинність
Це все, звісно, умовно.
А навіщо громадянам іншої країни їхати в пенсію в Україну жити?? Чого вам там не сидиться?
ОбережнаЯ• 11 февраля в 20:58
Ответ дляВесёлая морковка
Удалено администрацией...
Вы не из Украины ? Или как ваших не палили .. ?
дамаБезСобачки• 11 февраля в 20:58
Ответ дляШалена невинність
Вище писала.
Я не знаю, что вы выще писали.
И не буду искать.
Нафаня Маня• 11 февраля в 20:59
Ответ дляSo_so
Да, вся Украина живёт сплошь в частных домах по 300 метров. Хоть иногда выходите в реальность.
Так я ж і написала бідних приваблятьзвісно 500євро і квартира
Кашка-маняшка• 11 февраля в 20:59
Ответ дляВесёлая морковка
Удалено администрацией...
ого як вас тригернуло) Ваша немотивована агресія на просте запитання говорить про те, що головою ударяєтесь ви часто, і про те, що все я правильно написала.
Шалена невинність
• 11 февраля в 21:00
Ответ дляПлету интриги
Чтоб не убежали
Тоді так легко вже не «втечуть». Буде як раніше на кордоні - покажи бронь готелю куди їдеш, покажи білети назад, пообіцяй що повернешся.
Анонимушка• 11 февраля в 20:59
Ответ дляОбережнаЯ
Все щирые патриоты на мове ,но в Канаде или Германии
Кашка-маняшка• 11 февраля в 21:00
Ответ дляВесёлая морковка
Вам дуже важко і тому ви така зла сюди приходите.
Анонимушка• 11 февраля в 21:00
Ответ дляШалена невинність
Так а шо муж,в Украине остался?