Шалена невинність• Изменено 1 час назад

От просто цікаво, а якщо Україна запропонує супер умови, щоб ви повернулись?

Ви повернетесь?

Звісно після війни і саме тільки для виїхавших ці умови. Типу - треба буде підтвердити - що у вас є статус в іншій країні щоб на них претендувати.

Гроші/іпотеки під 0%, безкоштовна освіта дітям?
автор Шалена невинність • 1 час назад
Ответ дляНаверняка
Автор, по добрій волі ніхто не повернеться, це ж очевидно.
Щоб повернулися, потрібно або створити умови за кордоном, щоб українці не могли там жити (насамперед повернуться пенсіонери, інваліди, не працюючі, тобто користі з таких державі мало.) Або наявність небезпеки для життя у новій країні. Або ну дійсно пристойне життя в Україні - ймовірність цього нульова, на жаль. По-перше, через безпеку. Поки існує росія,поки спокою не буде. Плюс після війни в Україні буде важче, ніж зараз. Плюс негативне ставлення до біженців в українському суспільстві. Важче знайти роботу. Відсутність перспектив для дітей, діти вже адаптовані до нової країни і чути не хочуть за повернення. Плюс відсутність медицини в Україні. Коротше, неможливо створити умови, що приваблювали б повернення українців. Якщо створять штучно умови для того, щоб біженців країни прихистку примушували повертатися, то знову ж - повернуться дорослі, а дітей правдами/неправдами лишатимуть в Європі. Що з того виграє Україна? Аж нічого, крім додаткових новоспечених пенсіонерів за 10-15 років.
Так, теж так думаю. Що якщо не стимулювати правдами і неправдами - саме «змусити» повернутись зможуть тільки тих, хто сам допомоги потребує.
Дую на вітер• 1 час назад
Ответ дляАнонимушка
Вы не в себе?
Я да.
Кашка-маняшка• 1 час назад
Ответ дляБрехушечка
Авторе, дай Бог війна закінчиться, Україна буде знекровлена, зі зруйнованою економікою, енергетикою.
Не коректне порівняння з Німеччиною та Ізраїлем, бо вони повертали людей не будучи самим в сраці
Заграничне і г**** величне. Ви в Ізраїлі колись були жили?
Серед іншого, подивіться через скільки років і Німеччина і Ізраїль почали повертати.
Анонимушка• 1 час назад
Ответ дляНаверняка
Боже, ось почитаєш такі коментарі ч розумієш, що НЕ можна жити в одній країні з такими виборцями. Здатність до мислення нульова. Ну нічого, коли вулиці міст заполонять баншладешці чи афганці, то може щось дійде та буде пізно.
Типа выехали суперстроители одни,а не мамки домохозяйки
Ракета Ариана• 1 час назад
Да, в теории то, о чем вы пишите - реально.

Только такие льготы, увы, ждут скорее не украинцев. А бурятов и дагестанцев.
любименькая• 1 час назад
Ответ дляДую на вітер
Основная ваша масса и войны не видела, сказочница
Де саме Ви не бачили війни? Більшість населення якраз від неї потерпає. Всі чотири роки. Харків, Київ, Запоріжжя, Херсон, Дніпро, Суми. Не кажучи вже про стерті з лиця землі зони бойових дій.
Нафаня Маня• 1 час назад
Ответ дляОпля Картопля
Скоро эти люди будут сами себе улицы мести и гавно чистить, никто не захочет за 150 евро работать, а уезжают именно такие и там получают в 7-10 раз больше
Та бангладешців же завозять
автор Шалена невинність • 1 час назад
Ответ дляРакета Ариана

Теж думала, що можуть запропонувати таке, що тільки індуси і погодяться… тому має бути щось вельми цікаве.
Нафаня Маня• 1 час назад
Ответ дляАнонимушка
фу, мерзкий коммент
Правда мало кому подобається
Опля Картопля• 1 час назад
Ответ дляНафаня Маня
Та бангладешців же завозять
Кстати да. Сосед ( парень) ходил в клуб во Львове, уже и они там были. И правда что платят им не украинские зарплаты
Забула що?• 1 час назад
Дело не в деньгах абсолютно, а в непрекращающейся войне и в том беспределе, который сейчас творится в стране, с молчаливого одобрения нашей власти...
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляШалена невинність
Ну потрібні ж етнічні українці?

Мені цікаво що мають дати.

Житло, освіту безкоштовну, льготи, гроші, що ще?
1. Гарантію від війни/ракет. З дурнуватими москалями поряд це дуже непросте питання.
2. Правову державу. Поки що це мрія. А в Європі і Америці є.
3. Рівень зарплат. Він має бути достатньо високим для всіх громадян України, бо привозити гроші і заробляти багато серед бідних сусідів - це нариватися на пограбування і бандитизм.
4. Поліція - яка від бандитів захищатиме, а не наркотою торгує.
5. Дороги - і їх стан, і дотримання правил. Поки що від аварій гине більше людей в Україні, чим від ракет і шахедів, це жахлива статистика.
6. Гарантії, що кордони знову не закриють, москалі не прийдуть до влади, держава не стане олігархатом - ну хто таке гарантує і як???

Список побажань є, реалізація нереальна..
Плету интриги• 1 час назад
Ответ дляШалена невинність
Ну потрібні ж етнічні українці?

Мені цікаво що мають дати.

Вам вже сто разів сказали *Ні*,а ви бігаєте хвостиком,а от що запропонують,а от що запропонують,а от що запропонують.Ніби випрошуєте.Україна це та держава,яка і тих що живуть тут, порозганяє скоро,а тут ви.
Стріляний птах• 1 час назад
Это невозможно. Можно сколько угодно рассуждать о том, как внезапно прекратят выезжать, а все выехавшие вернутся, стебаться и смеяться, но в итоге этого не будет и, увы, для страны это крайне плохо.
мадамГрицацуева• 1 час назад
Ответ дляНаверняка
Я працювала в Британії і з пакистанцями, і з філіппінцями, і з індійцями. Доречі водій корпоративного автобуса в нас був афганець.
Так що так,саме з вами в одній країні я жити не хочу.
Ракета Ариана• 1 час назад
Ответ дляШалена невинність
Так вы посмотрите на Мариуполь тот же - туда уже кучу индусов завезли.

И вы сами видите, в какую сторону война идет. Советчицы массово с тцк воевать хотят, а не с рашкой. Думаете чем это все закончится?
Анти-анонім• 1 час назад
Ответ дляНафаня Маня
Хлопців скалічених війною? Серйозно, ви б хотіли дочці такого чоловіка?
Мені авторові сини більше підзодять
Чим підходять? Кинуть, щойно десь вигідніше побачать. Вони як риба
Брехушечка• 1 час назад
Ответ дляШалена невинність
Ну потрібні ж етнічні українці?

Мені цікаво що мають дати.

Це буде несправедливо по відношенню до тих хто залишився і якщо щось дадуть, це викличе бунт.
Дешевше якихось бангладешців завезти, їм буде за щастя жити в Україні
Закусенец• 1 час назад
Якісь у вас фантазії не реальні.Таке як живете не на цьому світі.
автор Шалена невинність • 1 час назад
Ответ дляБорисфенка

Отож бо.

І ще окремо мають бути пункти особисто для сімей. З дітьми - подвійні.
НЛОша• 1 час назад
Ответ дляШалена невинність
Ну дивіться - в Німеччині же є програма пізніх переселенців. В Ізраїлі є.

Мають бути якісь умови, щоб люди були готові повертатись.
Жопа не слипнется, мы должны работать, чтоб на наши налоги условия непонятно кому создавать? В чем ваша ценность?
Анонимушка• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка

Ну так конечно, четверть свалила и нихера не делают для Украины. Оставили нас и пенсионеров выгребать.
So_so• 1 час назад
Ответ дляНафаня Маня
Ок, який у вас поріг бідності?
Фактический прожиточный минимум, меньше ’за чертой бедности’, это тысяч 10 на человека.
Нафаня Маня• 1 час назад
Ответ дляАнти-анонім
Правильно, пробивні хлопці, роботу теж міняють коли хочу кращу.
Анонимушка• 1 час назад
Ответ дляШалена невинність
Отож бо.

Обойдетесь
Опля Картопля• 1 час назад
Ответ дляАнонимушка
Надо было оставаться детей хоронить?
Дую на вітер• 1 час назад
Ответ длялюбименькая
С каких пор война 4 года?
Плету интриги• 1 час назад
Ответ дляНаверняка
А ви в якій країні?
Мядуза аля моргонер• 1 час назад
Ответ дляШалена невинність
Ви не хочете родину своїм донькам? У вас же є родина.
А родину можна створити тільки з українцями? Періодично читаючи коментарі наших українських чоловіків, спілкуючись з ними я б взагалі не радила з ними зв´язуватись) Кому потрібно самій дитину потім тягнути, бо ж для себе народила і меркантильна шлюха, бо гроші на одяг і їжу дітям просить.
Не заздріть тьоті• 1 час назад
Дети и так получили бесплатное образование в Европе.
Ипотека под 0 % ? Когда продавцы поднимут цены в сто раз ?
Нет спасибо )))