Шалена невинність• Изменено сегодня в 20:41
От просто цікаво, а якщо Україна запропонує супер умови, щоб ви повернулись?
Ви повернетесь?
Звісно після війни і саме тільки для виїхавших ці умови. Типу - треба буде підтвердити - що у вас є статус в іншій країні щоб на них претендувати.
Гроші/іпотеки під 0%, безкоштовна освіта дітям?
Плету интриги• 2 часа назад
Ответ дляШалена невинність
Я впевнена, що будуть такі програми. Постійно про це говорять. Мені просто цікаво - які ж вони мають бути, щоб люди погодились знов починати все з нуля.
Та не буде ніяких програм,навіть міністерство повернення українців скоротили.Все, виїхали і виїхали або умерла так умерла.
Брехушечка• 2 часа назад
Ответ дляШалена невинність
Ну добре, у когось донька, в мене два сини. Що мені мають запропонувати, щоб я була готова вести синів назад - щоб у ваших доньок був шанс одружитись з українцем само там мати родину з часом.
Або ви хочете ж пенсію? Що саме має бути запропоноване, щоб діти, громадяни на той момент іншої країни, повертались працювати щоб було на що пенсії платити? Вам же вони потрібні, вірно?
Це все, звісно, умовно.
Це нормальна практика Німеччини і Ізраїлю- повертати своїх громадян. В Україні теж таке буде. Мені цікаво що саме має бути запропоновано людям, щоб вони повернулись?
І цікаво - чи існує щось, що змусить їх це зробити. І якщо так - то що саме?
Це все, звісно, умовно.
Авторе, дай Бог війна закінчиться, Україна буде знекровлена, зі зруйнованою економікою, енергетикою.
Не коректне порівняння з Німеччиною та Ізраїлем, бо вони повертали людей не будучи самим в сраці
Опля Картопля• 2 часа назад
Суперумова одна - минималка как в самой захудалой стране Европы. По ценам мы уже их перегнали. Иначе некому будет восстанавливать Украину
Весёлая морковка• 2 часа назад
Ответ дляКашка-маняшка
Вам дуже важко і тому ви така зла сюди приходите.
А де написано, що я зла? Якщо вам здається, то хрестіться
Анонимушка• 2 часа назад
Ответ дляКашка-маняшка
Ну а где она ещё напишет про ПМЖ в Германии
кому оно интересно
Нафаня Маня• 2 часа назад
Ответ дляКашка-маняшка
А що таке ваші сини щоб про них мріяти? Що вони можуть запропонувати, вечорами розказувати як з мамкою тікали і шукали де сісти м´якше? Нам достатньо тих хлопців які лишилися. Буде кому платити пенсію і без вас) ти ж мені, цвіт нації у бігах на пособіях))
Хлопців скалічених війною? Серйозно, ви б хотіли дочці такого чоловіка?
Мені авторові сини більше підзодять
Яйцеголовая• 2 часа назад
Ответ дляШалена невинність
В мене ПМП Канади - і щоб я повернулась - мені щось пропонують. Молода родина, діти.
Зачем вы получали пмж, если думаете возвращаться? Если не думаете, зачем ваша тема?
МЕСТО_Встречи• 2 часа назад
Ответ дляШалена невинність
Ця програма має бути тільки для тих, в кого легальні документи за кордоном. І має стимулювати тих, хто має таку можливість жити за кордоном легально.
Не переживайте, такого не буде.
Живіть собі в Канаді.
Анонимушка• 2 часа назад
Ответ дляНафаня Маня
Мені авторові сини більше підзодять
фу, мерзкий коммент
Шалена невинність
• 2 часа назад
Ответ дляБрехушечка
А навіщо громадянам іншої країни їхати в пенсію в Україну жити?? Чого вам там не сидиться?
Мені це не треба. Але щоб наступні покоління мали пенсію - люди мають привезти дітей назад.
От я і питаю - що таке їм треба запропонувати, щоб вони на це були готові.
Кашка-маняшка• 2 часа назад
Ответ дляВесёлая морковка
То хрестіться, якщо не розумієте, що з вами.
Анонимушка• 2 часа назад
Ответ дляШалена невинність
Так шо муж?)
Дую на вітер• 2 часа назад
Ответ длялюбименькая
А тим хто в Україні значить нічого не треба? Стільки років під обстрілами , а плюшки тим хто в теплі і безпеці відсидівся?
Основная ваша масса и войны не видела, сказочница
Анонимушка• 2 часа назад
Ответ дляДую на вітер
Чо значит ’наша’?
Опля Картопля• 2 часа назад
Ответ дляНафаня Маня
Людей які живуть в будинках в 200-300кв навряд чи прибавить квартира з нормами квадратів в німеччині.
Скоро эти люди будут сами себе улицы мести и гавно чистить, никто не захочет за 150 евро работать, а уезжают именно такие и там получают в 7-10 раз больше
МЕСТО_Встречи• 2 часа назад
Ответ дляОскорбляю всячески
Жопа в тех странах, где они находятся будет лучшей мотивацией
І сама дієва.
Шалена невинність
• 2 часа назад
Ответ дляПлету интриги
Ну потрібні ж етнічні українці?
Мені цікаво що мають дати.
Житло, освіту безкоштовну, льготи, гроші, що ще?
Мені цікаво що мають дати.
Весёлая морковка• 2 часа назад
Ответ дляКашка-маняшка
ого як вас тригернуло) Ваша немотивована агресія на просте запитання говорить про те, що головою ударяєтесь ви часто, і про те, що все я правильно написала.
Шановна, на потік вашого поносу щось ввічливе відповідать немає жодного бажання. Я розумію, люди зараз в Україні всі злі один на одного, але ж тримайте себе в руках.
ПуГоФФка• 2 часа назад
Вот как я вижу условия возвращения:
1. Обязательная уплата всех налогов и сборов в украинскую казну. За границей вы платите 30% ? Вот вам ещё 23% наших! Не хотите платить в 2 кубышки? Возвращайтесь!
2. Ввести налог на единственное жилье которое пустует, в сумме средней арендной платы. Платите за аренду чужим? И своим заплатите! Не хотите? Возвращайтесь!
Пока эти пункты, но я ещё подумаю.
Если что граждане США исполняют первый пункт, они обязаны платить налоги в свою казну где бы они ни работали.
Пока эти пункты, но я ещё подумаю.
Опля Картопля• 2 часа назад
Ответ дляПуГоФФка
Вот как я вижу условия возвращения:
Пока эти пункты, но я ещё подумаю.
Выша фамилия не Шарикова? Отнять и раздать ?
Шалена невинність
• 2 часа назад
Ответ дляПуГоФФка
Вот как я вижу условия возвращения:
Пока эти пункты, но я ещё подумаю.
Вже подвійне громадянство дозволили 😁 а ви все мрієте про «санкції» 😂
Я вам кажу - будуть заманювати назад. Мені от цікаво чим таким.
Наверняка• 2 часа назад
Ответ дляШалена невинність
Це все, звісно, умовно.
Автор, по добрій волі ніхто не повернеться, це ж очевидно.
Щоб повернулися, потрібно або створити умови за кордоном, щоб українці не могли там жити (насамперед повернуться пенсіонери, інваліди, не працюючі, тобто користі з таких державі мало.) Або наявність небезпеки для життя у новій країні. Або ну дійсно пристойне життя в Україні - ймовірність цього нульова, на жаль. По-перше, через безпеку. Поки існує росія,поки спокою не буде. Плюс після війни в Україні буде важче, ніж зараз. Плюс негативне ставлення до біженців в українському суспільстві. Важче знайти роботу. Відсутність перспектив для дітей, діти вже адаптовані до нової країни і чути не хочуть за повернення. Плюс відсутність медицини в Україні. Коротше, неможливо створити умови, що приваблювали б повернення українців. Якщо створять штучно умови для того, щоб біженців країни прихистку примушували повертатися, то знову ж - повернуться дорослі, а дітей правдами/неправдами лишатимуть в Європі. Що з того виграє Україна? Аж нічого, крім додаткових новоспечених пенсіонерів за 10-15 років.
Дую на вітер• 2 часа назад
Ответ дляАнонимушка
Чо значит ’наша’?
Сидящая в Украине. Пострадал только восток и юг. Вот это жертвы.
Кашка-маняшка• 2 часа назад
Ответ дляБрехушечка
Ой не мрійте про знекровлену Україну після війни. Дійсно порівняння з Німеччиною, не на користь Німеччині. В мирній країні у Берліні сиділи чотири дні без світла, у нас за чотири дні півкраїни ремонтують під шахедами.
Без війни все буде набагато краще в нас, в умовах війни відновлювались і жили, а ви тут намагаєтесь лякати мирним часом.
.
Анонимушка• 2 часа назад
Ответ дляДую на вітер
Вы не в себе?
Опля Картопля• 2 часа назад
Ответ дляНаверняка
Правильно, пенсов вернут , но молодежь останется. Вот классно государству нашему будет , работать некому , а пенсии платить надо
Наверняка• 2 часа назад
Ответ длямадамГрицацуева
Блін, та навіщо ви сюди когось звете? Мені зараз дуже комфортно без такої кількості людей. І зарплати досить високі тепер в моїй сфері, і пробок хоч трохи, але менше.
Буде добре-самі повернуться,або приїдуть їх діти.А поки я не хочу щоб хтось сюди повертався
Боже, ось почитаєш такі коментарі ч розумієш, що НЕ можна жити в одній країні з такими виборцями. Здатність до мислення нульова. Ну нічого, коли вулиці міст заполонять баншладешці чи афганці, то може щось дійде та буде пізно.
Нафаня Маня• 2 часа назад
Ответ дляSo_so
Между бедными и теми, кто живёт в 300 метровых домах есть ещё миллионы людей.
Ок, який у вас поріг бідності?