ТочноБудет• вчера в 22:52
Будете їхати в Одесу на море літом?
Чи небезпечно?
Закордон поки не розглядаю, не заробила й боюсь сама у східні країни.
Взагалі, були цим літом в Одесі, як там?
ТочноБудет
• вчера в 23:24
Ответ дляЩира українка
После таких тем всегда обстрел. Автор ничего что февраль?
Що ви несете?
До чого тут фєвраль? Планувати не можна на майбутнє?
Відірву та викину• вчера в 23:32
Я повну туди їздити як вони спустяться з небес на землю в плані цін і ще почнуть розмовляти українською мовою)
МастерЮля• вчера в 23:39
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я фанатка небольшого завода под одессой, который выпускает вино под торговой маркой ’колонист’
Колоніст- смачні вина. Згода. А то значить моя подружка каже, що десь в цьому селі дача батька її бувшого хлопця, дзвонить йому, домовляється за візит, приймаємо на ту дачу,
ну господар запрошує спустилися в будову
( наче фундамент під ще одну дачу, іду сходами вниз і думаю: для чого на такій віддаленій дачі сховище, тихо навкруг...а потім я побачила величезні бочки з вином, дубові з коньяком, сулії з спиртом. Стало зрозуміло в якому царство опинилася.
Потринділиця• сегодня в 00:18
Ответ дляТочноБудет
Я бачила різні пляжі, то наче є норм місця, якщо пошукатр
да, есть хорошие места. и море вполне чистое теплое
Потринділиця• сегодня в 00:19
Ответ дляЧорт і Шо
Я жила в Одесі 7 років, нема там ’норм’ місць
не жили вы там, иначе так не говорили бы)
Потринділиця• сегодня в 00:21
Ответ дляВідірву та викину
ясно, сидите в стрию своем тогда)