ТочноБудет• вчера в 22:52
Будете їхати в Одесу на море літом?
Чи небезпечно?
Закордон поки не розглядаю, не заробила й боюсь сама у східні країни.
Взагалі, були цим літом в Одесі, як там?
ТочноБудет
• вчера в 22:54
Ответ дляМастерЮля
Так. Чому ні? Я з Миколаєва. Якщо не Одеса, то Тілігул по вихідних
Більше обстріли лякають
Чорт і Шо• вчера в 22:54
Не буду, але не через небезпеку , а дому, що там стрьомне, брудне й холодне море
ТочноБудет
• вчера в 22:55
Ответ дляЧорт і Шо
Я бачила різні пляжі, то наче є норм місця, якщо пошукатр
ТочноБудет
• вчера в 22:55
Ответ дляЗастряла
Щороку їздимо
А ви вже й передплатили чи на місці платите? На букінгу шукали?
ТочноБудет
• вчера в 22:56
Ответ дляСмажена полуничка
Ні, поки війна не до моря!
Війна вже занадто довго
Хочу відпочити
Чорт і Шо• вчера в 22:56
Ответ дляТочноБудет
Я жила в Одесі 7 років, нема там ’норм’ місць
Застряла• вчера в 22:56
Ответ дляТочноБудет
Власникам. Особисто знайомі з ними
ТочноБудет
• вчера в 22:56
Ответ дляМастерЮля
На Тілігулі була минулого сезону( орендували дачу подобово)
Там лиман?
Ну що ви, мамо!• вчера в 22:56
Ответ дляМастерЮля
Он прекрасен
ТочноБудет
• вчера в 22:56
Ответ дляЧорт і Шо
Ех(
Дай подивлюся• вчера в 22:57
Поедем. Были этим летом всего на один день, очень понравилось, я вообще обожаю Одессу. На данный момент просчитала что неделя в Одессе мне намного выгоднее финансово и по времени проезда чем та же Болгария, а время свободное и бюджет ограничены и стоять на границе с детьми не хочется.
Раздражевская• вчера в 22:58
Їздила цього року. Попали на 2 обстріли, але не так страшно як здавалось. Головне біля порту не селитись, ну це як на мене, не знаю як там загалом. Але море холоднюще, купалась раз в день чисто для галочки. Приїхала додому хвора
ТочноБудет
• вчера в 22:59
Ответ дляРаздражевская
Та просо це літо було холодне дуже( я до холодної води звикла
Сподіваюсь, літо 2026 буде спекотним
Шкода, що у вас так вийшло
Сподіваюсь, літо 2026 буде спекотним
Шкода, що у вас так вийшло
МастерЮля• вчера в 23:00
Ответ дляНу що ви, мамо!
Он прекрасен
Згода. а ще знайома познайомила з виноробом, ми провели чудово час слухаючи його вірші і дегустуючи винні купажі( якісні) . Накупалися!!!
Раздражевская• вчера в 23:02
Ответ дляТочноБудет
Сподіваюсь, літо 2026 буде спекотним
Шкода, що у вас так вийшло
Сподіваюсь, літо 2026 буде спекотним
Шкода, що у вас так вийшло
Хай вам щастить! Одеса не дешева, майте на увазі)
Ну що ви, мамо!• вчера в 23:05
Ответ дляМастерЮля
Я фанатка небольшого завода под одессой, который выпускает вино под торговой маркой ’колонист’
ТочноБудет
• вчера в 23:07
Ответ дляРаздражевская
Спасибі
Бурундучиха• вчера в 23:17
Я б в Одесу поїхала... тільки не на море, я її взагалі люблю, але останній раз ще до війни була.
Чорне море - не моя тема, я можу купатися тільки, якщо вода дуже чиста і тепла, тому для цих цілей обираю інші варіанти.
А ось на вихідні би в Одесу з´їздила, з задоволенням.
Застряла• вчера в 23:24
Ответ дляЩира українка
После таких тем всегда обстрел. Автор ничего что февраль?
Останнім часом і без тем в Одесі гучно