Уходя дверю не хлопать• сегодня в 02:29
Ракети бахкають...А я собі в ліжку . Набридло навіть боятися
Тролю як можу• сегодня в 10:30
Ответ дляГлаголиця
Мені ще з лютого 22 набридло, у нас 2й будинок від метро, жодного разу там не були, спимо в берушах і не мониторимо в телезі, що куди летить. Ви уявіть скільки годин здорового сну ми собі заощадили порівняно з тривожниками.
Аналогічно. Я нікуди не виїздила з Києва, під час окупації області була в Оболонському районі, зараз в найобстрілюванішому районі міста