Сосиска_Втесте• 1 час назад

Що таке кортизоловий живіт

І як його позбутись???
Харчовий тріль• 1 час назад
Новое веяние инсты, это просто жир))
Леннон_Жив!• 1 час назад
Што такое Гугл, не интересовались?
Злюка бобер• 1 час назад
Любой живот кроме беременности это жир как не крути
БезПаспортаНеПродаю• 1 час назад
Вы мужик?
Там-тарарам• 1 час назад
Новомодна назва, в якості виправдання може служити - типу «то всьо сало через стрес»
ivareka• 1 час назад
https://youtube.com/shorts/nndrQTgiQdE?si=GANoNYpX...
Allemagne• 1 час назад
Раньше это понятие было более доступно для понимания. Жиртрест.
Злюка бобер• 1 час назад
Хочу кортизоловые сиськи))
Домовенок Кузя• 1 час назад
Жрать меньше и не выдумывать бредятину, здесь вечно выдумывают, а рецепт один постоянный спорт и контроль питания
Невидимка• 1 час назад
Якщо живіт більше 80 см, то варто перевірити інсулін. Інсулін знижується тільки після похудання і спорт добре нормалізує.
Є міф, що живіт виріс через інсулін, але насправді інсулін виріс через жир.
Тобто, треба не інсулін лікувать, а худать. Тоді він нормплізується.
Гарно помагає інтервальне голодування і загалом великі проміжки між їжею без перекусів.
І більше рухатися
мегамоСГ• 1 час назад
Ответ дляЗлюка бобер
Хочу кортизоловые сиськи))
а я кортизоловые плечи
lilul990• 1 час назад
Маркетингові брЕхні
lilul990• 1 час назад
Тьоті, не придумуйте собі виправдань. Ви просто багато їсте і мало рухаєтесь.

Інший випадок - якшо у вас пухлина гіпоталамуса чи надпочечників.
Залізний занавіс• 1 час назад
Ответ дляlilul990

Ага. А про липодему расскажите?
Ждушечка• 1 час назад
Ответ дляТам-тарарам
Вы мне напомнили олушков, которые кричат, что депрессия то не болезнь, а лень, возьми себя в руки и не ленись
Залізний занавіс• 1 час назад
Ответ дляЖдушечка
А ведь там нарушен захват серотонина. Или обратный захват
Ждушечка• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
100%
Соседушка• 1 час назад
Кортизоловий живіт це коли жир відкладається тільки в живіт. Коли худе обличчя, руки ноги ниточки , а живіт більше 80 см. Зараз коли ми не спимо від шахедів та ракет, стресс безсоння. В такий час навіть у здорових людей без цукрового діабету може підстрибувати цукор, як реакція на стрес. З´являється жор. Але жир відкладається не рівномірно а тільки в живіт. Кортизоловий живіт може бути навіть при норм вазі.
Соседушка• 1 час назад
Ответ дляЗлюка бобер
Хочу кортизоловые сиськи))
Груди не кортизолові,а прогестеронові.
lilul990• 53 минуты назад
Ответ дляСоседушка
Я все життя думала що така фігура називається яблуко
Леся Українка• 52 минуты назад
такий живіт при підвищеному кортизолі.це-хвороба,т.з. Кушинг.
lilul990• 52 минуты назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Ага. А про липодему расскажите?
Ну це такі рідкісні випадки. 1 процент на 99. Давайте не висасувать проблему з пальця
lilul990• 51 минуту назад
Ответ дляЛеся Українка
Кушинг при проблемі з надпочечниками. І це має бути пухлина
Леся Українка• 44 минуты назад
Ответ дляlilul990
автор же не знає,чи є проблема з надпочечниками і чи є пухлина.
lilul990• 42 минуты назад
Ответ дляЛеся Українка
Це дуже рідкісна хвороба і там мають бути інші виразні симптомы.