Сосиска_Втесте• 1 час назад
Що таке кортизоловий живіт
І як його позбутись???
Там-тарарам• 1 час назад
Новомодна назва, в якості виправдання може служити - типу «то всьо сало через стрес»
Домовенок Кузя• 1 час назад
Жрать меньше и не выдумывать бредятину, здесь вечно выдумывают, а рецепт один постоянный спорт и контроль питания
Невидимка• 1 час назад
Якщо живіт більше 80 см, то варто перевірити інсулін. Інсулін знижується тільки після похудання і спорт добре нормалізує.
Є міф, що живіт виріс через інсулін, але насправді інсулін виріс через жир.
Тобто, треба не інсулін лікувать, а худать. Тоді він нормплізується.
Гарно помагає інтервальне голодування і загалом великі проміжки між їжею без перекусів.
І більше рухатися
Залізний занавіс• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Тьоті, не придумуйте собі виправдань. Ви просто багато їсте і мало рухаєтесь.
Інший випадок - якшо у вас пухлина гіпоталамуса чи надпочечників.
Ага. А про липодему расскажите?
Ждушечка• 1 час назад
Ответ дляТам-тарарам
Вы мне напомнили олушков, которые кричат, что депрессия то не болезнь, а лень, возьми себя в руки и не ленись
Залізний занавіс• 1 час назад
Ответ дляЖдушечка
А ведь там нарушен захват серотонина. Или обратный захват
Ждушечка• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
100%
Соседушка• 1 час назад
Кортизоловий живіт це коли жир відкладається тільки в живіт. Коли худе обличчя, руки ноги ниточки , а живіт більше 80 см. Зараз коли ми не спимо від шахедів та ракет, стресс безсоння. В такий час навіть у здорових людей без цукрового діабету може підстрибувати цукор, як реакція на стрес. З´являється жор. Але жир відкладається не рівномірно а тільки в живіт. Кортизоловий живіт може бути навіть при норм вазі.
Соседушка• 1 час назад
Ответ дляЗлюка бобер
Хочу кортизоловые сиськи))
Груди не кортизолові,а прогестеронові.
Ответ дляСоседушка
Я все життя думала що така фігура називається яблуко
Леся Українка• 44 минуты назад
Ответ дляlilul990
Кушинг при проблемі з надпочечниками. І це має бути пухлина
автор же не знає,чи є проблема з надпочечниками і чи є пухлина.