Люблю джаз• Изменено 1 час назад
Оцените мой уход за кожей. Что я делаю не так?
Что я делаю не так? Моя кожа просто в ужасном состоянии, даже косметикой не пользуюсь из-за этого. Еще +пенка medik8 и энзимная пудра
Ответ дляРекламама
lilul990 - не пишите мне, мне с вами ни в каких темах неинтересно общаться. Вы максимально перепуганная
Я не вам пишу а загалом
Поради косметолога не завжди вдалі і часто переплачуєш за те шо приведе шкіру в ще більш жахливий стан
Автор, почитайте про корейський уход
Рекламама• 1 час назад
Ответ дляБабка-ежика
А с чего вы взяли, что средство будет действительно рабочее?
Если косметолог видит ее кожу , собирает анамнез то очевидно что у него больше вероятности попасть в то что поможет чем у вас на советчице , «по мотивам темы»
Рекламама• 1 час назад
lilul990 - не цитируйте меня , я вам сказала вы мне неинтересны. Пишите сама себе . Understand?
Жирафовое варьенье• 1 час назад
Ответ дляРекламама
lilul990 - оть*бись пьяная потерянная прлщица
Ну буду з іншого акаунту писати, і шо далі
Рекламама• 1 час назад
Ответ дляЖирафовое варьенье
В чем твои проблемы? Что ты хочешь, хворе?
Загалом, я брала консультацію у дорогого косметолога. Головні поради це Нейтральна умивалка без агресивних компонентів які пересушують. Це для всіх типів шкіри. Тонік не обов´язково. Потім по вашому запросу, шо у вас там - якась екзема, прищі. Але будь якій віковій шкірі ретинол треба - вночі, закривати кремом з популярними нині керамідами. На день то будь що з доказового - вітамін с, може кераміди, пептіди - у q+a гарні.
Це підходить всім. Жирну шкіру не пересушувати ні в якому разі. Тіки шось нейтральне.
ЛюбимаЯНЬ• 1 час назад
Ну во первых стоит начать с того, что даже дорогие средства могут просто не подходить под ваш тип кожи.
Та не реву я• 1 час назад
Ответ дляЛюблю джаз
Шелушится кожа от сухости, это началось после морозов
Может витамины попить , Омегу. Проблема изнутри
ЛюбимаЯНЬ• 1 час назад
Ответ дляЛюблю джаз
И высыпания, и шелушится сильно
Шелушение у меня каждую зиму было, из-за холода и ветра. Начала использовать ля рош липикар под макияж (перед выходом на улицу). Ребенку покупала - не подошел, решила попробовать. Шелушение ушло полностью. Больше ничем не пользуюсь, кожа чистая. Иногда умывалка иногда маска, если есть время и желание
Може бути реакція на якийсь складник будь-якого засобу.
Мені, до прикладу, не підходить вітамін С, пробувала у чоловіка ПДРН, деякі кислоти - теж саме, почервоніння, висипи.
Час від часу щось пробую нове, але по-різному ефект, в основному висипання, жирність надмірна, якесь бєєє.
Повернулась знову до легенького люксу, одної з дешевих лінійок #1 від Шанел.
Міцелярна вода, мус для вмивання Еф аклар, есенція з ніацинамідом та пептидами, денний крем та маска зволожувальна. От мені і добре, радію від чистої шкіри без висипано, приємна та мʼяка на дотик.
От і ви пробуйте різні засоби, якщо за два тижні побачите зміни в шкіра буде чистою, здоровою та без шелушіння та реакції, то ці засоби вам підходять.
Мені ензимна пудра не підходить (багато пробувала, чоловік лише ними і вмивається) та гідрофільні олії, тупо забиває пори в нічого не очищає.
всемВсёИмного• 1 час назад
Средства сами по себе ни о чем не говорят. Как вы ими пользуетесь,напишите. Что используете и с какой частотой
всемВсёИмного• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Я себе такие советы сама дала и ухаживают,без косметолога🙈
Блондинка в Шоколаде• 50 минут назад
Ответ дляlilul990
Викиньтє ефкалар від ля рош і ніколи не купуйте
Нейтральна біодерма розова для умивання, сироватка isn´t tree з пептидами, керамідами і ретінолом, на неї крем з керамідами - увечері
С утра вмились і легкий гель з вітаміном с від isn´t tree, на нього всяка косметика ляже яку хочете, сонцезахист
Отличный совет для автора. Можно пожалуйста название крема с церамидаими, тоже сухая кожа
Блондинка в Шоколаде• 46 минут назад
Ответ дляlilul990
Я такий беру. Але він гадство дорогий
А есть ещё какие то варианты, чуть побольше баночку. Спасибо за ваши советы
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Хочу попробувать цей з керамідами, тут 45 мл. Ця фірма корейська теж дуже файна. У мене від них сироватка була з ретінолом. Всі комедони витянула з самих глибин. Ну тобто діючі речовини працюють
Блондинка в Шоколаде• 25 минут назад
Ответ дляlilul990
О, этот бюджетнее. Я нашла needly с грибом и corx с церамидами. Таких не было у вас?
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Needly тоже хороша фірма, але дорогувата. В принципі корейська переважно вся хороша. І corx. Дивіться по собі. Яка текстура, чи не тяжкий крем, як на шкіру вашу лягає. Але у корейців ці уходові то всі геніальні
Блондинка в Шоколаде• 16 минут назад
Ответ дляlilul990
Кожа жирная но обезвоженная, надо пробовать. Сейчас лярош толеран, не увлажняет
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я не знаю кому той ля рош у принципі підходить. Хіба якісь атопічні нейтральні засоби. Для проблемної шкіри лінійка вся дуже агресивна. Я як викинула гель дуо і умивалку оцю як у автора, так зуд і подразнення пройшли. На голові перестало шелушитись. У корейців дуже мякі формули.
Блондинка в Шоколаде• 8 минут назад
Ответ дляlilul990
Для умывания взяла веледу, вроде норм. До этого цераве зелёная, которую хвалят все высушила и сложно смывалась