Copy-Paste• Изменено 12 февраля в 22:10
Хто купував Beauty box 2/2026 від Brocard
Дівчата, питання до тих, хто купував бьюті бокс 2.2026 від Брокард.
Хто ще встиг його замовити, вам підтвердили покупку, а через добу зателефонували і сказали, що не має в наявності.
Ті, хто купує бокси, знають, що це перший за довгий час бокс, який не містить вже набридлих Clarans та Payot, купи косметичок та пробників.
В мене вперше така ситуація. Написала відгук у додатку, але його не надрукували, мабуть не пройшов модерацію.
І ні одного відгука з такою самою ситуацією немає. Але ж не можу я бути одна така.
Copy-Paste
• 12 февраля в 23:49
Ответ дляШирли-Мырли
Автор, у меня такая же ситуация была с прошлым боксом. Я его «успела» заказать, а через дней 5 позвонили и сказали «вибачте, немає в наявності». А этот новый бокс таки заказала, сегодня уже приехал. Не знаю как мне это удалось, обычно я из тех, у кого боксы показывает когда все распродано ))
Дякую за відповідь, тепер буду знати, що таке теж буває. Бо ніколи не зтикалася раніше з відмовами. Та і замовила я о 10:30 і бокс ще годину був в наявності. Тому і здивувалася.
Copy-Paste
• 12 февраля в 23:51
Ответ дляMs. Скромность
Это был коммент к посту автора, что на сайте он 2000. А я его вижу по 1399
Я писала про той бокс, який зараз на Шафі за 6 тис, він вийшов у продаж восени і ціна його на сайті була 1999 грн. А останній так, коштує 1399.
Ширли-Мырли• 13 февраля в 00:06
Ответ дляCopy-Paste
Тоді дійсно дивно. Бо той, що мені відмінили, я його пізно замовляла і в додатку він вже був не в наявності, лише на сайті відображався доступним до замовлення
Copy-Paste
• 13 февраля в 00:12
Ответ дляШирли-Мырли
Мене ще дивує, що під боксами немає жодного відгука про відмови після підтвердження. Мабуть Брокард не хоче псувати собі репутацію ними
Ширли-Мырли• 13 февраля в 00:17
Ответ дляCopy-Paste
Згодна, це дивно. Я тоді не писала відгук, але вже була готова, якби ситуація повторилась. А приємно вразило мене те, що тепер буде не більше 2 боксів в одні руки. Сподіваюсь це якось вплине на доступність замовити наступні
Я натуралка• 13 февраля в 00:39
Ответ дляАлина-1240
Да. Там 5позиций, 3 одинаковых бокса и двое духов😃
Продайте мені один:)
Я натуралка• 13 февраля в 00:45
Наповнення боксу #2 надиво щедре, його сміливо можна було розділити на два повноцінних бокса...Тільки пробники Грітті та Монталь тревел...моя думка, що це рекламний хід, в збиток пару боксів вкинули, дешевше ніж за рекламу сайту десь платити додатково....
Я натуралка• 13 февраля в 00:53
Чоловічий #3 взагалі дивний, чоловічі пробники масмаркет якийсь. Трохи люксу, його вартість мала бути 999.00 грн: максимум). А взагалі ті бокси перепродають в роздріб, на ш*фі куча об’яв.
Алина-1240• 13 февраля в 00:59
Ответ дляЯ натуралка
Продайте мені один:)
Без дезика разве что дешевле)) арден себе оставлю
Я натуралка• 13 февраля в 01:01
Ответ дляАлина-1240
Ок, куплю за повну вартість без дезіка:)
Алина-1240• 13 февраля в 01:01
Ответ дляЯ натуралка
Та ладно, за него скину))я ж не сучка
Алина-1240• 13 февраля в 01:08
Ответ дляGala_h
Чекаю, якщо приїде Вам
Напомните завтра вечером.к обеду должен быть.малая в 4 завтра придет
Я натуралка• 13 февраля в 01:09
Ответ дляАлина-1240
Напишу Вам...
Алина-1240• 13 февраля в 01:55
Ответ дляAnasta25
Алина , Вы уже купили палетку АБХ ? Смотрите какая красота от пет макграт
У меня пет есть😀
Алина-1240• 13 февраля в 02:30
Ответ дляAnasta25
Класс, а что еще у вас есть ?
Много всего, я плюшкин😃