Твоя сусідка• вчера в 08:19

Люди, які роблять клумби біля під´їздів

Люди, які роблять клумби біля під´їздів багатоквартирних будинків.
В чому особливості їх психіки?
Ну реально ж думають, що то їхнє.
Коли хтось з сусідів захоче на місці тої клумби засадити, засіяти щось інше, то починаються війни як за приватну власність.
І мене зараз ще проклянуть за те, що я проти самозахоплення землі.
Діяння, передбачене кодексом України про адміністративні правопорушення.
Ну і виглядає все те, як бомжатники у будь-якому випадку.
Робити грядки - купувати хатинку у селі 😁🏡
Lor111etta• вчера в 08:56
Ответ дляТвоя сусідка
Хатинка в селі 🏡
Ви вже купили?
Lor111etta• вчера в 08:57
Ответ дляГайка-2007
Автору видать не перепало 2*2 тої землі, Або попало на горіхи на розборки коло під´їзду.
Мало видно автору, прийшла ще сюди люлей отримати
Не пускають садити помідори)
il-mari• вчера в 09:03
розкажу своє-ну от у нас молода жіночка з 3 поверху зробила клумбу, хаотично, но квіти квітнуть, і тут проблемка , посередині клумби каналізіційний люк, мо мама живе на першомк поверсі і пред усіма великими святами ми викликаємо аврійку, і кожен раз вона мені влаштовує скандал, що їй потоптали клумбу..., причому засоряємо не ми...
kot_begemot_kot• вчера в 09:06
Ответ дляNatalia505
Автор, люди не читають головного. Війни за ті два квадрата землі нікому непотрібні. Як і гнидники під будинком. Якщо кожен займається благоустроєм, то одні притягли гумові колеса і фарбують в їдючі кольори, це ж красіво, інші вішають дзвіночки з пластикових пляшок і вирізають лебедів зі старих шин. Бо всі художники, вони так бачать. Коли почали вирізати канадські клени ці ідіоти, яким десятки років, моє сердце цієї краси не витримало. Я особисто проти квітів нічого не маю. Але кожен божеволіє по своєму.
Тоже бесит этот шик в виде резиновых лебедей и пальм из бутылок.
Если просто цветы - хорошо.
serebro16-72be• вчера в 09:12
Не знаю автор что вам не нравится. Цветы, кусты...красиво ведь. Главное чтобы меня не впрягали сапать а так лучше цветы чем просто голая земля или мусор
Rukkol@• вчера в 09:13
Позитивно відношусь до таких людей, в мене біля під´їзду територію ніхто не обробляє, там ростуть дерева та кущі. Сусідній будинок люди обробляють ділянку біля під´їзду під своїми вікнами, висаджувати квіти, прибирають бур´ян. Гарно виглядає! Біля інших будинків теж спостерігаю, як люди дбають про прибудинкову територію. В основному, це жінки і чоловіки за 60 р. Ну немає в людей коштів на купівлю приватного будинку, а працювати на землі бажання є. Що в цьому поганого?
LudaSHS• вчера в 09:13
Ой інколи це трудяжки, любителі квіткарі, і гарно і чисто, і людям приємно. Не бачу нічого поганому в цих зусиллях, якщо вони в межах, не заважають.
Оха• вчера в 09:17
Я за свои деньги покупаю розы, тюльпаны, подснежники, маки, другие многолетки, сажаю их возле подъезда. Поливаю, рыхлю. Обрезаю, удобряю. Цветы рвут, воруют прямо с корнем. Я бы с удовольствием уступила уход за клумбой кому-то. Девочка, которая занималась этой клумбой, уехала заграницу. А я эстет, люблю красоту, поэтому занимаюсь этим, хотя у меня есть оооочень много цветов для души на участке за городом.
LudaSHS• вчера в 09:16
У нас завжди кущі, рози , чорнобривці біля дому, це управляюча компанія і кошти співвласників квартир,,, А в кінці ділянки хтось, пару років тому за свій кошт посадив Мальви, ну яка це краса, вони дарують багато чогось більше, ніж квіточка і настрій
laska_vo• вчера в 09:19
Ответ дляТвоя сусідка
Хатинка в селі 🏡
асфальтний завод
tereska• вчера в 09:20
Є ж рот, можна ж спробувати домовитись та проговорити це з активістами. Купити насіння чи саджанці тих квітів та висадити те, що хочете.
Чи краще просто всім гидувати і казати, що все не так та не?
Кажіть, що наступного року (весна та літо незабаром прямо) готові вкластись та самі розбити ті клумби, бо бачите гортензії на місці чорнобривців.
ЗдохниПуйло• вчера в 09:43
Ответ дляТвоя сусідка
У автора приватний будинок
Автор, то яке вам всране діло до інших?
Vita_Nikita• вчера в 09:44
Ответ дляГайка-2007
Та да,картоху посадить некуда, всё занято)
ЗдохниПуйло• вчера в 09:45
Почитала ваші теми, да ви саме кон@ене. Про скелетоніста, вас, фєдєрашок, торкає як.
LediBlac• вчера в 09:47
Ответ дляАпрельская капля
Вы читать походу не умеете, ладно, сами себе отвечайте
Как пример- многоэтажка =клумба, из которой много лет весь район упорно делал звериную тропу. Однажды парочке эниузиастов это надоело, кинули клич по дому, собрали денег( кто сколько мог/хотел), перекопали этот утоптаный ’асфальт’, заказали и растянули машину чорнозема, организовали закупку, доставку и посадку трёх огромных можевельников, выкорчевали огромный пень, который постоянно проростал и подрывал фундамент дома. Насадили цветов, что-то за свой счёт, что-то соседи привезли с дач, регулярно поливали, пропалывали. После прилёта все окна осыпались в эту клумбу...руками выгребали стёкла, просеивали землю, победили на двух конкурсах как ’лучшая клумба района’ . И тут появляется сосед , который решил что этой клубе нехватает ...кабака. Да, вот так просто, одной весной мужик посадил кабак в середине клумбы с розами , ирисами и множеством других декоративных растений. Как вы думаете он прав? Или можно было посоветоваться
Апрельская капля• вчера в 09:54
Ответ дляLediBlac
Он может и не прав, но советоваться не обязан
Монашка в миру• вчера в 09:59
Ответ дляТвоя сусідка
Хатинка в селі 🏡
Для вас клумба це автоматом село??? В Стамбулі, та й взагалі в Туреччині дуже багато клумб, їдеш і прямо вздовж доріг. І це на державному рівні. А тут прямо село
Taby• вчера в 10:01
Ответ дляanonimka_911
Мені прдобається як у Польщі,ця територія зазвичай власника квартири на 0 поверсі і там завжди охайно і гарно. Ніяких хризантем і лебедів))
Вообще то у нас тоже так
Ваше Высочество• вчера в 10:06
Я в 10 лет так высадила гладиолусы и потом воевала с соседом взрослым дядькой за этот клочок земли , он моей маме жаловался , что я « куркуль»
mamadoma• вчера в 10:16
у нас живе родина, які самі повисаджували кущі троянд і піклуються про них вже довгий час, не уявляю, щоб хтось інший прийшов і став висаджувати інші квіти. Авторка, знайдіть собі вільне місце і садіть там собі квіти, як у вас є таке сильне бажання
anonimka_911• вчера в 10:20
Ответ дляTaby
Вообще то у нас тоже так
Де? Ніколи не бачила. Територія біля будинку це територія осбб.
LediBlac• вчера в 10:21
Ответ дляАпрельская капля
Никто не мешал ему поучавствовать в облагораживании клумбы с первых дней. Никто не запрещал ему ухаживать за клумбой на равне с другими. Но зачем же надрываться? Можно подождать пока кто-то облагородит клумбу, а потом прийти со своим видением прекрасного и все обязаны прислушаться. Так?
Другой сосед решит что его машине будет очень комфортно на ухоженной клумбе. Это его вклад в эстетику двора. Почему бы и нет?
ok1904• вчера в 10:23
Ответ дляLediBlac
Ну кабачки/ кабаки є різні, є кущові, є такі що стеляться. Я між чорнобривців можу сіяти цукровий буряк, в них смарагдового кольору лапате листя, декоративо виглядає
Апрельская капля• вчера в 10:29
Ответ дляLediBlac
Он не должен участвовать, потому что муниципальная собственность принадлежит всем. Он хочет тыкву, имеет право, все остальное дело вкуса, тыква нормально смотрится.
LediBlac• вчера в 10:35
Ответ дляАпрельская капля
Вы путаете, муниципальная собственность- это собственность громады, и решение по её использованию( выборе рассады) принимается не единолично, а , как минимум, с теми кто облагораживает эту собственность на регулярной основе.
Апрельская капля• вчера в 10:40
Ответ дляLediBlac
Земля под многоквартирными домами (МКД) и придомовая территория по закону принадлежат

собственникам квартир и нежилых помещений на праве общей долевой собственности. Если участок не оформлен официально, он может де-юре принадлежать территориальной общине (городу), но жильцы имеют право пользования ею.

И один , или пятеро жильцов не имеют никакого права запрещать другому, или пятерым жильцам сажать тыкву возле дома. И если вы посадите там вишни, то я могу прийти их рвать, и ничего вы мне не сделаете.
Passiflora_• вчера в 13:00
Ответ дляГайка-2007
Автор мабудь машину хотіла під вікно втулити, а люди не дали, бо їм під вікном квітник краще, ніж купа заліза.
LediBlac• вчера в 13:10
Ответ дляАпрельская капля

В ланном случае коллективное право собственности довольно условное. Это скорее ’право обязательства’. Никто , ни несколько человек, ни один из собственников не имеет право использовать эту землю не по назначению, а назначение определяет громада. То что на этой земле разбивают клумбы не противоречит мнению громады, но попробуйте поставить там гараж, построить дом , теплицу, грядку и вы поймёте как мало у вас прав и как много ответственности. Потому что коллектив собственников несёт ответственность за порядок перед/вокруг дома. Так что решить в одно лицо что сажать перед домом нет права ни у кого. Разве что в вашей собственности весь дом.
Вы правы, посадка плодовых на общей территории не гарантирует посадившему право на единоличное пользование плодами, но мы же понимаем как это будет выглядеть в живую- сломанные ветки, затоптанная лужайка. Поэтому плодовые сажают только сумаседшие.
автор Твоя сусідка • вчера в 15:19
Ответ дляok1904
Щось у Вас дива асоціація. Квіткова клумба радує око багатьох перехожих. І це не самозахват, це благоустрій прибудинкової. Коли я весною порядкую на службі, то перехожі навіть питали: якою буде клумба цього року, ти вже придумала. Я переїхала в інше місто, але все одно свою клумбу не забуваю. Шукала, кому цікаво, щоб навіть інвентаризацію передати, поки не знайшла
Ви сперечаєтеся з кодексом України про адміністративні правопорушення
автор Твоя сусідка • вчера в 15:23
Ответ дляNatalia505
За вирізання канадських кленів расстрэлять на🙀уй два раза
І хай мене засудять за цитування Сталіна