Свисток ля-минор• вчера в 09:47

Матері синів

Ви б дозволили своїм синам одружитися на сироті без приданого???
Неначасі• вчера в 13:10
А вы сина всім забезпечили? Квартира, машина?
автор Свисток ля-минор • вчера в 13:20
Ответ дляНеначасі
Ну так. Є машина, не дуже дорога, звичайна машина посередня. І є квартира, тільки ще не зрозуміло чия вона до кінця. Ми з родичами ділимось, але думаю буде синові.
автор Свисток ля-минор • вчера в 13:21
Ответ дляМамзелькіна
А какое у вашего сыны приданое?)
Насколько он выгодная партия?)
У него есть машина и квартира на подходе.
автор Свисток ля-минор • вчера в 13:22
Ответ дляНа границе
А ви можете заборонити? Чи трусішки залізні на корзиночку свою одягти можете?
Были ли дети помехой бросить ??
автор Свисток ля-минор • вчера в 13:24
Ответ дляНе будь КакСвета
Прям не дозволили це перебір. Але сумніваюся, що хтось був б задоволений від такого вибору, особливо якщо сім´я дуже забезпечена чи заможна. Недарма існує вислів, що гроші до грошей.
Та я ж оце і подумала, а тут якесь таке...
автор Свисток ля-минор • вчера в 13:25
Ответ дляЕдиная страна!
В мене такий син, що мого дозволу б не питали
Він живе окремо і навряд чи мене буде питати
Наш також окремо, але ж я мати, я маю право знати хто в сім´ю хоче пролізти...
Единая страна!• вчера в 13:51
Ответ дляСвисток ля-минор
Норм троліть далі
Сегодня не целуюсь• вчера в 14:03
Ответ дляСвисток ля-минор
у вашу сім’ю ’пролізти’ може тільки коханка вашого чоловіка. У вашого сина своя сім’я, окрема, це не ваша сім’я, і син не ваша власність, а окрема особистість зі своїми бажаннями, уподобаннями, планами і мріями - і бажано, щоб ви туди не ’пролізали’
Душа компанії• вчера в 14:12
Мне важно, что бы они находили общий язык, были партнёрами.
Но и мы не аристократы. Из оккупации, т.е. по факту тоже бомжи
Сама не знаю• вчера в 15:33
Ответ дляСвисток ля-минор
Я спочатку подумала, що тему створила бідна дівчина сирота, яка переживає, що її ніхто заміж не візьме. А тут маман з зай....бами. Мені вже шкода майбутню невістку
я Кукарача• вчера в 16:17
главное чтобы с головой дружила
А_мій_самий_самий• вчера в 17:14
Ответ дляНе будь КакСвета
Я сама теж не тільки гарна
Допустим. Поделитесь лайфхаками, как вы родились в обеспеченной семье.
Мульйонерша• вчера в 20:57
Ответ дляСвисток ля-минор
А що сталося з батьками дівчини?
Боневтікла• вчера в 22:54
Так
Боневтікла• вчера в 22:58
Автор, ще й жінках, які мають дітей від чужого чоловіка, одружуються.