Дівчатка,поділіться скільки раз на тиждень користуєтесь,скільки хвилин, який гель під мікротоки використовуєте?
Foreo bear 2, рік користуюся , 2-3 рази на тиждень, після блефаро робила перерву на 2,5 місяці , потім відновила , бо результат зник, маю різні сиворотки , гель з алое . Форео сиворотка , що була в подарунок не сподобалася , липка.
По часу так +\- 45 хвилин,як дивлюся серіал .
Ответ для9554049c
45 минут? Они в инструкции и своем приложении рекомендуют 3-5 минут.
Ответ для9554049c
Дякую,я не експерт але радилась з JPT як краще для гарного результату користуватися,радив мені 5 разів на тиждень перші 2 місяці ,потім 2-3 рази постійно підтримувати результат.По часу пише по 3-5 хв на кожну зону, права,ліва щоки та чоло.Десь 10 хв приблизно
Ответ дляElenaIsaeva32
Можливо так розраховано на більш чутливу шкіру, маю комбі , пористу , як менше робити, то тільки гель по обличчі рознесу
Ответ для9554049c
В мене теж комбінованій типа,але я на третиноіні і шкіра чутлива, буду вже дивитися по факту.В мене є мікротоки від Gess Sfera незнаю чі то в ньому не якісний матеріал металевих сфер чі то я щось не так зробила але кулька 1 пішла подряпинами, хоча протираю лише мʼякою серветкою.Тепер апарат пробиває сильно током.Раніше користувалась по 20 хвилин через день, ефект був гарний.Думаю від Форео буде ще кращій)
Ответ дляElenaIsaeva32
На мій погляд, найголовніше регулярність і підібрати під свою шкіру оптимальний режим і час ,сестра користується nuface, теж задоволена