Ms. Искренность• сегодня в 08:57
Хто вже виніс ялинку?)
Моя ще стоїть) Так вийшло, що 7 січня, ми поїхали до мами за кордон, і повернулись 7 лютого, і все ніяк руки не доходять. Сьогодні відкрила інтернет, а там пише-до Нового року залишився 321 день) Сиджу думаю.....))
интайм_не_предлагать• сегодня в 08:58
Ще ні, нема коли. Як дають світло займаюсь важливішими справами
дожену і ощасливлю• сегодня в 09:00
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Зачем свет для выноса ёлки?
Ms. Искренность
• сегодня в 09:03
Ответ дляТанго утрьох
Вчора лиш знесли у підвал
Штучну )
У нас вчора до смітника хтось живу виніс, вже без голочок правда, я ще подумала, тю то моя штучна, може ще постояти)
интайм_не_предлагать• сегодня в 09:05
Ответ длядожену і ощасливлю
Зачем свет для выноса ёлки?
Бо я з роботи приїжджаю в 19. Її треба помити, висушити, замотати стрейчом. На горище з ліхтариком теж не полізу.
Ms. Искренность
• сегодня в 09:08
Ответ дляКраїна мрій
Залишайте, автор скільки там тих 321 днів😁
Саме про це і думаю) А ще ж займає куток в кімнаті, тепер коли не має опалення, здається, що якось тепліше, особливо, коли ввечері її вмикаєм) Дожилися мля
Пацелуйнитуда• сегодня в 09:09
Ответ дляMs. Искренность
В моїх сусідів ще стоїть і будинок прикрашений. Якби не було снігу вже б давно розібрали. Я теж відтягувала до останнього))
Тундиринда• сегодня в 09:09
В мене стоїть в кутку, використовую як нічник)
Нікому не заважає, то хай поки стоїть)
Танго утрьох• сегодня в 09:10
Ответ дляMs. Искренность
Ой та ми вже розібрали тому що коти вже 6 разів перегризли гірлянду
Я зла як чорт)
Хотіла включити а то не світитись
Значить треба убирати )
Я зла як чорт)
Хотіла включити а то не світитись
Значить треба убирати )
Тундиринда• сегодня в 09:10
Ответ дляMs. Искренность
О, в мене так само 😀
Пацелуйнитуда• сегодня в 09:10
Ответ дляMs. Искренность
Але ж не буде святкової атмосфери в грудні
Ms. Искренность
• сегодня в 09:11
Ответ дляПацелуйнитуда
Зате в червні буде
Дякую_аж_підскакую• сегодня в 09:22
Ответ дляДеньгиНеСдаю
У нас еще стоит). Мы еще не все новые годы отметили
Вже скоро останній НР..
ДеньгиНеСдаю• сегодня в 09:30
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Вже скоро останній НР..
17 лютого 2026 року — початок Китайського Нового року
І ще слов´янський Новий рік: у 2026 році ця точка припадає на 20 березня)
А я с Рио-де-Житомира!• сегодня в 09:37
Аби щось винести -потрібно було щось занести . Не було ялинки-нема проблем
ША! я прийшла!• сегодня в 09:45
У мене штучна одного разу стояла до паски😂
А якось купила маленьку живу звʼязану з гілочок, винесла її на балкон після свят і забула про неї, так вона до літа там і пролежала😂
Ms. Искренность
• сегодня в 09:48
Ответ дляША! я прийшла!
То може нехай у мене стоїть, на Пасху прикрашу крашанками, під ялинку прставлю зайців, та й так буде)
ША! я прийшла!• сегодня в 09:50
Ответ дляMs. Искренность
Як варіант😁