Ms. Искренность• вчера в 08:57

Хто вже виніс ялинку?)

Моя ще стоїть) Так вийшло, що 7 січня, ми поїхали до мами за кордон, і повернулись 7 лютого, і все ніяк руки не доходять. Сьогодні відкрила інтернет, а там пише-до Нового року залишився 321 день) Сиджу думаю.....))
Сливочная пенка• вчера в 09:52
Моя подруга елку разбирает 8 марта. Традиция
Мішечок щастя• вчера в 10:05
Місяць тому ще. Ну його в пєнь, наступного року штучну куплю. Так шкода її було, ту ялиночку 😭
parele• вчера в 10:09
Ответ дляПацелуйнитуда
В моїх сусідів ще стоїть і будинок прикрашений. Якби не було снігу вже б давно розібрали. Я теж відтягувала до останнього))
В мене будинок теж ще сяє - гірлянди на сонячних батарейках, не заважають. До оленів не доберуся - спочатку не могла витягнуть скоби із замерзлої землі, зараз калюжи до колін.
Але вдома ялинку 20 січня прибрала.
Горня капучіно• вчера в 10:28
Ответ дляMs. Искренность
У нас вчора до смітника хтось живу виніс, вже без голочок правда, я ще подумала, тю то моя штучна, може ще постояти)
В нас жива ще стоїть, сьогодні точно маємо винести
Глубоководная селедка• вчера в 16:23
Ещё стоит