Глаза_в_3_карата• вчера в 10:39

У кого чоловіки військові, як вітаєте сьогодні один одного зі святом

І чи вітаєте взагалі?
НичеНипанимаю• вчера в 13:15
Ответ дляЗолота орда
Не зважайте на такі відповіді. Гарного Вам вечора)
Удалено администрацией...
автор Глаза_в_3_карата • вчера в 13:22
Ответ дляэнциклопУдия
Термос, який показує температуру і цукерки

До речі, він мені квіти замовив ) я не очікувала. Чекаю на доставку
Класно вам, хоч ви порадієте. А мені сказав доставки не буде, зранку привітав і все. Каже квіти вже при зустрічі, але тільки після того, як я вже в лоб почала говорити про квіти. Та і зустрічі у нас чотири рази за рік всього і то швидко. Зараз в нове місце перекинули його, то хз коли та зустріч тепер буде вже
miss.olja• вчера в 13:33
Привітали смсками, на подарунки нема настрою і в нього др нещодавно був. Собі купила б юті бокс. Хоча я б і без свята його купила))
Пані з калабані• вчера в 13:53
Ответ дляНе гоню
Удалено администрацией...
Сама не знаю• вчера в 14:32
Ответ дляМалая Налегке
шоб у нього не встав
Більш ніколи
Техпаспорт на медузу• вчера в 15:01
Ответ дляЯ Головна
А ваш где работает?
Він військовий, не переживайте
Техпаспорт на медузу• вчера в 15:06
Ответ дляЗолота орда
Ви знаєте всіх особисто?
Мій чоловік військовий є обмежено-придатним за станом здоровʼя і один з варіантів де він може проходити службу , це тцк
Я знаю, що вони роблять. Всі хто там працюють це нелюди, на жаль. Їм все одно на довідки, на стан здоровʼя.
Золота орда• вчера в 15:11
Ответ дляТехпаспорт на медузу
У вас упереджене ставлення до людей, які там працюють. Не всі такі, як ви описуєте.
Техпаспорт на медузу• вчера в 15:20
Ответ дляЗолота орда
Та ні, це у вас. Якщо у вас все було добре, то це не означає що у всіх так, а радше, що у вас чудо або гроші.
автор Глаза_в_3_карата • вчера в 15:41
Баби, ви задовбали, скільки можна сваритися? Я спитала чітко і ясно, чоловіки військові у кого, як вітаєте?! Можна оце не розводити злобу по темі?