Кукарикуууууу• сегодня в 12:21
Рахунку за опалення не буде?
Київ, Троєщина
Немає рахунку, може я пропустила якісь новини стосовно цієї ситуації?
Кукарикуууууу
• сегодня в 12:25
Ответ дляПрибираю щодня
А за что платить, если отопления нет?
У вас не було весь місяць? В мене ні
Тролю як можу• сегодня в 12:26
теж цікаво, в мене стоять зараз нулі в графі опалення
але й опалення майже не було
ЗновЗдоров• сегодня в 12:26
Ответ дляБесбардак
Ви притрушена?
А вы адекватно ответить не можете?
Кукарикуууууу
• сегодня в 12:27
Ответ дляТролю як можу
але й опалення майже не було
В мене було, але якщо так порахувати 50/50 приблизно
Тролю як можу• сегодня в 12:30
Ответ дляКукарикуууууу
ну в нас типу теж, але то дивлячись як рахувати, бо декілька разів воду зливали, потім запускали, потім знов відключали, але все одно майже завжди холодні батареї були
Завжди з рушником• сегодня в 12:30
У меня счётчик и квартирант подал поздно показатели, и получилось большая цифра на январь , хоть израсходовано в декабре большую часть, пока стоят нули, ещё не насчитали
Кукарикуууууу
• сегодня в 12:31
Ответ дляТролю як можу
Це ми ще не враховуємо, що зараз в мене наче є опалення, але батареї навіть не теплі, а просто не холодні...
ЗновЗдоров• сегодня в 12:32
Ответ дляКукарикуууууу
А сейчас есть? У нас в школе была дистанционка, но с понедельника требуют, чтобы дети выходили очно...(( Мы пока на Правом берегу, у родственников...
Кукарикуууууу
• сегодня в 12:33
Ответ дляЗновЗдоров
Теж кажуть що опалення дали в школі, але якщо як дома, то це не опалення батареї просто не холодні, їх навіть теплими не назвати
В обіцяють знову морози
Бесбардак• сегодня в 12:36
Ответ дляМалая еще та
Ну и притрушенная
Мабуть з тих, хто з опаленням місяць сидів?
ЗновЗдоров• сегодня в 12:37
Ответ дляКукарикуууууу
В обіцяють знову морози
А в школах и садиках как?((
Все питаю зарання• 2 часа назад
Ви отримали квитанцію? Читайте уважно, на квитанції все написано
Кукарикуууууу
• 2 часа назад
Знайшла в інший темі, все ясно
Доброго дня, шановний(а)
Звертаємо увагу, рахунки за послуги КП «Київтеплоенерго» та ТОВ «Євро-Реконструкція» будуть надіслані додатково, після здійснення перерахунку вартості послуг. Ми щиро вдячні споживачам за відповідальність і підтримку. Ваша своєчасна оплата — це реальний вклад у функціонування системи життєзабезпечення міста в цей непростий для всіх нас час.
Доброго дня, шановний(а)
Кукарикуууууу
• 2 часа назад
Ответ дляВсе питаю зарання
Я їх забираю раз в два місяці, просто плачу через банк і все
спальное место• 2 часа назад
Казали ж що будуть перераховувати і тим, хто сидів без опалення, не будуть нараховувати за його відсутність. В мене теж поки в платіжці нулі. Я вважаю класно що таки хоч є якась ініціатива перерахунку, хоча багато хто не вірив що взагалі буде ❤️ .
Але компанії теж своє не віддадуть звісно, мабуть будуть вираховувати щоб себе не обділити. 😩
Сметчица• 1 минуту назад
Ответ дляПрибираю щодня
А за что платить, если отопления нет?
У вас его весь месяц не было?
Отопление пропало 9 января ,т.е как минимум 9 дней оно было
У многих ещё в течении месяца оно было