Я натуралка• сегодня в 13:26
Что сделать чтобы отложило ухо?
Заложило ухо и не откладывает…
всемВсёИмного• сегодня в 13:31
Это вирус начинается. У меня тоже, сначала ухо заложило, а потом все.
Галя-краля• сегодня в 13:33
Можно полежать, оперевшись на стул, вниз головой. Или набрать рот воздуха, зажать рукой нос и сильно выдохнуть. Под давлением изнутри ухо должно ’разложиться’
Плакулька• сегодня в 13:36
Як довго?
Знімають набряк через нові ходи.
Добре було б подивитися ендоскопом ситуацію.
Мені в стаціонарі обласної за 5 днів відкрили вухо процедурами( адреналін+ ще щось змазували нові ходи), наче була б операція
Знімають набряк через нові ходи.
НеГолосую• сегодня в 13:37
Порухати нижньою щелепою право-ліво спробуйте
Або закрити ніс і рот і зробити видох
Байрактара• сегодня в 14:10
Впевнитись, що немає рідини під перетинкою або запалення -є такий вид отиту, може навіть не боліти при цьому, але значно погіршується слух. Тобто до лікаря бажано.
Жувати жуйку, смоктати льодяники ( сенс в тому, щоб часто ковтати слину) або пити маленькими ковтками рідину.