Я така бойова• вчера в 20:35

Должна ли няня следить за одеждой ребёнка?

Ребёнку 3 года, няня с ним ежедневно с 9 до 17. Няня работают чуть больше месяца и я понимаю, что что-то идет не так, как надо и планирую с понедельника с ней об этом говорить.
Ребёнок очень спокойный, не истеричит, очень хорошо разговаривает, имеет режим, доп занятия, с ним легко договориться.
Я прихожу домой и у меня вечер начинается с того, что я начинаю убирать весь дом, стирать, чистить обувь ребёнка, мыть посуду за целый день и тд, и вместо того, чтоб быть с семьей, я занимаюсь всем этим. При том, что у меня есть еще помощница, которая раз в неделю полностью убирает весь дом.
Почитала в интернете, что в обязанности няни входит уборка за ребенком, уход за одеждой(постирать/посушить) и уборка места, где ребёнок ест. Мне посоветоваться не с кем, так как в к мои подруги либо без детей, либо без нянь.
В месяц оплата няни составляет 31 тыс, могу ли я просить няню следить за одеждой ребёнка и убирать после ребёнка?
Спасибо
Рву и мечу• вчера в 23:45
Ответ дляЯ така бойова
Я дитину не бачила цілий день і я хочу займатися нею, а не побутовими речами, які може зробити няня.
Так це ж 5 хвилин з ваших слів, у чому проблема
Упругая попка• вчера в 23:45
Ответ дляНе виправдовуюсь
З чого це? Згідно вашої логіки кожна жінка, що виховує дитину, теж має мати пед освіту? Нема навчаьного закладу, де вчать на нянь
Початкові класи в педі як раз готують спеціалістів для садочків та початкової школи.
Питань немає, педосвіта не потрібна
Не виправдовуюсь• вчера в 23:46
Ответ дляУпругая попка
Вы ж написали, що дитина не випадає, а в когось випадає з вікна.
А ввіжні дані автра з тим випадку равноцінні? До чого оте додумування?
автор Я така бойова • вчера в 23:46
Ответ дляРву и мечу
Порахуйте все що я назвала вище і ви більше ніж 2 години це робити, няня теж людина, а не робот. Більше того як би там автор не розписувалю чудо дитину, але сьогодні вона заснула одразу -завтра ні, сьогодні 2 години буде спати, завтра півтори. У вас немає дітей, що вам потрібно пояснювати очевидні речі
Дитина засинає сама, біля неї сидіти навіть не потрібно
Перед сном може мені подзвонити щоб поговорити. Все
І спить вона зазвичай стабільно 2-2,5 години
Сижуревувшоке• вчера в 23:47
Ответ дляЯ така бойова
Ну і 15 днів, а скільки це годин робочих?
Бо в моєї няні це на тиждень 40 годин.
Тобто 21 день це 168 годин.
Думаю ваші 15 днів це з 8 до 22. :)
Ні, не до 22, до 19 або 20, але ж офіційне працевлаштування, лікарняні, відпустка оплачувана, Ви за няню єсв платите? Чи пдфо? Та і ще є плюшки-бонуси до зп. І відповідальності менше, і взуття чуже мити не треба
автор Я така бойова • вчера в 23:47
Ответ дляРву и мечу
Тому що я хочу після роботи відпочивати, в не займатися побутом
Спілий баклажан• вчера в 23:47
Ответ дляЯ така бойова
няня занимается реенком, а не ващим бытом.
мало ли что вы там хотите.
Такая уставшая и такая борзая.
sur_sur• вчера в 23:47
Ответ дляОля_с_киркою
Я думаю они не в Украине
Думаете 31т евриков?)
Рву и мечу• вчера в 23:48
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ну то якщо няня може робити особисті справи протягом дня, то в чому проблема закинути в пралку комбез - 2хв, а потім в сушку - ще 2 хв? Трагедія на рівному місці
Так може ви листи замість відділу документообігу поробите поки відпочиваєте, в чому проблема і якщо це 5 хв то чому немає цих 5 хв автор?
автор Я така бойова • вчера в 23:48
Ответ дляСижуревувшоке
Так, за умовою няні відпустку оплачувати теж буду в розмірі зп , додаткові години з дитиною теж додатково :)
автор Я така бойова • вчера в 23:49
Ответ дляСпілий баклажан
мало ли что вы там хотите.
Такая уставшая и такая борзая.
Не хвилюйтеся, щ понеділка почне займатися і речами дитини ;)
Не виправдовуюсь• вчера в 23:49
Ответ дляУпругая попка
Питань немає, педосвіта не потрібна
Няня - це не садочок і не школа. Зазвичай няні треба досадочковим дітям, якщо дитина старша, то має гуртки для розвитку, а не тільки няню. Тому вернемося до питання, чи треба пед освіта?
Сижуревувшоке• вчера в 23:49
Ответ дляЯ така бойова
Я не про відпустку питала, а про її страховий стаж і лікарняні
Сижуревувшоке• вчера в 23:50
Ответ дляЯ така бойова
А в якій сфері Ви працюєте?
Не виправдовуюсь• вчера в 23:50
Ответ дляРву и мечу
У няні 2,5 год перерва , а не 5 хв, вже не прибідняйтесь
автор Я така бойова • вчера в 23:50
Ответ дляСижуревувшоке
Страховий стаж?
Подивіться на статистику населення, яке працює в чорну або взагалі отримає всю зп на руки
автор Я така бойова • вчера в 23:51
Ответ дляСижуревувшоке
А в якій сфері Ви працюєте?
Це не має значення
Спілий баклажан• вчера в 23:51
Ответ дляЯ така бойова
а вы кто, чтобы я о вас думала?
Моторошні троянди• вчера в 23:51
Ответ дляЛорка-хлорка
Автор няня дійсно має робити ці всі речі.А ще вона має гладити дитячі речі, готувати дитині а не розігрівати.Поскладене має бути все, посуд помитий і т.д.Якщо дитина в котрийсь день не спокійна або потребує більше уваги чи не заснула то ця робота може бути виконана частково але іграшки поскладені 100%.Всі мої няні готували один раз повноцінну їжу яка залишалась для всієї сім´ї.Просто ви тепер розумна і знаєте які умови ставити.Якщо няня не погодиться то міняйте.
А причём няня к готовке еды для всей вашей семьи?Охренеть,навалили обязанностей.И поубирать,и поскладывать,и помыть, и погладить и наготовить,и день за ребёнком смотреть?Да я б на месте няни и не соглашалась на такое.Менять таких вас надо,а не няню.
Сижуревувшоке• вчера в 23:52
Ответ дляЯ така бойова
Страховий стаж?
Це так Вам важко написати ’ні’))) А самі теж неофіційно працюєте?
Рву и мечу• вчера в 23:52
Ответ дляЯ така бойова
Про це і мова, якби це було 5хв ви б не істирили тут 10 сторінок, а це повноціний об´єм робити на декілька годин, там попрати, там помити посуд, там розвісити. А ви тут казки розповідаєте про ліниву няню.Ви самі писали що у вас є помічниця яка займається прибиранням, то вам 2 людини мало, а ви все перетруджуєтесь
Меня не звали• вчера в 23:53
Ответ дляНе виправдовуюсь
Перерва- це коли встала з робочого місця і пішла в магазин або до парку гуляти.
Няня все одно на робочому місці коли дитина спить і страхує. Це не перерва, це частина роботи.
Упругая попка• вчера в 23:53
Ответ дляНе виправдовуюсь
Я би своїй дитині брала няню з педосвітою, а ви своїй як хочете.
автор Я така бойова • вчера в 23:53
Ответ дляСижуревувшоке
Працюю офіційно
Але роблю
Це точно не заради пенсії в 2000 через 40 років
автор Я така бойова • вчера в 23:54
Ответ дляРву и мечу
Ну от 2 години щодня, буде планувати що робити
Це 10 годин на тиждень
Не виправдовуюсь• вчера в 23:54
Ответ дляМеня не звали
На на всіх роботах є можливість вийти і піти - це перше. А друге - силою ж її ніхто не тягнув працювати? Знала на що йшла
автор Я така бойова • вчера в 23:54
Ответ дляМеня не звали
Няня в іншій кімнаті, поки дитина спить. А не сидить над нею
Рву и мечу• вчера в 23:54
Ответ дляНе виправдовуюсь
Так і у вас достатньо за день набігає більше ніж 2 годині зразу в бій і робіть все за інші відділи, вам же все оплачують
Не виправдовуюсь• вчера в 23:55
Ответ дляУпругая попка
Ваше право. Але це не обов´язково. Якщо вже вимахуватися, то краще давати пепевагу медичній освіті, а не педу) це зараз я не про лікаря, а то почнеться
Меня не звали• вчера в 23:56
Ответ дляНе виправдовуюсь
Якщо у робітника законна перерва, то це його час яким він за своїм бажанням володіє як хоче. Коли ти знаходишся на робочому місці і маєш страхувати дитину, це не перерва, не час, яким вільно володієш.