ВЫВсеВрете• вчера в 21:25
Дівчата, я поговорити за чоловіка, чи норм так жити?
Сьогодні у нас з чоловіком річниця - 17 років. Дітей нема, квартиру купили, робимо там ремонт, нам разом цікаво одне з одним: є багато спільних інтересів, працюємо разом, маємо схожий темперамент і рівень інтелектуального розвитку. Є кілька «але»: він доволі нарцисична особистість зі зниженим рівнем емпатії, ненавидить мою сімʼю (за те, що вони погано до мене ставились на його думку і мають проросійські погляди) і має доволі імпульсивний характер. Всі ці роки я працювала над собою, над стосунками, розібрала по косточках кожну проблему, через яку у нас виникали чи могли виникнути сварки. Через це я стала майже непробивною для його критики і маніпуляцій. Але от я задумалась, чи варті такі стосунки того, яку ціну я за них плачу. Я постійно маю бути зосереджена, стримана, активна, в доброму гуморі і не хворіти довше тижня, маю смачно готувати, прибирати, працювати, причому професійно в різних сферах, вміти стригти чоловіка (мова йде не про стрижку «під троєчку»), гарно одягати його, купувати йому стильний одяг, лікувати його від всіх хвороб без лікарів, бути його косметологом і психологом, вести його бухгалтерію, менеджерити всі його задачі і так далі. А у мене є і свої бажання, своя робота, життя, яке я хочу жити окремо від нього. Чи може я зажерлася, а інші жінки ще трьох янголят при цьому виховують? Насправді мене не так дратує весь цей гамуз задач, як те, що він ненавидить мою сімʼю і те, що іноді у нього може без особливих причин впасти кляма і я все рівно буду у чомусь погана. Знаю, що в інших стосунках буває набагато гірше, тому і не спішила розходитись. Але з часом сил стає все менше і такий постійний тонус виснажує мене все більше. Тим більше, не розумію, що робити, коли батьки постаріють і їм знадобиться догляд. Він же життя мені не дасть. Отака історія. Ніби і звикла до такого життя, а ніби і на перспективу воно не таке вже і райдужне.
ВЫВсеВрете
• вчера в 21:28
Ответ дляТётя Хрюша
А так все хорошо начиналось...а потом дпт чат озверел
Тобто?
Мейк-ап форева• вчера в 21:30
Не зрозуміла навіщо стільки жертв від вас, психологи, постійний стрес, постійно контролювати себе, не бути собою 17 років, і все заради чого?
ВЫВсеВрете
• вчера в 21:31
Ответ дляМейк-ап форева
Ну, бо стосунки це робота, щоб було комфортно і мені і чоловікові, постійний пошук компромісів, щоб не думати лише за себе.
Мая твая не панимать• вчера в 21:31
А что будет, если вы этого всего делать не будете? Уйдет от вас?
Як міряти?• вчера в 21:32
Сначала родители к вам плохо относились, потом муж пользует вас на 150%. Потом за родителями стареющими смотреть. Жизнь просирается ради других. У вас был хоть когда-то период в жизни, где вы были на первом месте у себя?
Звезда в шоке• вчера в 21:33
Та ну нафіга ТАК жити?
Де в ваших відносинах його намагання і поведінка? Типу він забив х@й на вас ваші інтереси і може вас критикувати під соусом важкий характер?!
Це гівнистисть звичайна а не характер!
Автор вам подобається стосунки де ви жертва? Чи то вам скучно жити без критики і істерик?!
Та нафіга ви разом? Чи вам штамп в паспорті важливіше вашого життя і здоров´я?!
Автор вам подобається бути жертвою!
Це гівнистисть звичайна а не характер!
Автор вам подобається бути жертвою!
Деловитая• вчера в 21:32
’Я постійно маю бути зосереджена, стримана, активна, в доброму гуморі і не хворіти довше тижня, маю смачно готувати, прибирати, працювати, причому професійно в різних сферах, вміти стригти чоловіка (мова йде не про стрижку «під троєчку»), гарно одягати його, купувати йому стильний одяг, лікувати його від всіх хвороб без лікарів, бути його косметологом і психологом, вести його бухгалтерію, менеджерити всі його задачі і так далі.’
Автор,это дохерища.Он бытовой инвалид?
ВЫВсеВрете
• вчера в 21:33
Ответ дляМая твая не панимать
Будуть конфлікти і багато. А також я буду покладати на нього якісь надії і розчаровуватися, чого не хочу.
Мая твая не панимать• вчера в 21:33
Ответ дляВЫВсеВрете
Так а что он делает для вас, на какие компромиссы пошел? Что он делает, чтоб вы были с ним? Просто в теме об этом ни слова
Деловитая• вчера в 21:33
Ответ дляВЫВсеВрете
Так у вас это не работает
nabludatel• вчера в 21:33
Ви бачите сенс свого життя лише в догляді дорослих людей: чоловіка, батьків.
Це жах якийсь. Прислужувати 17 років чоловікові, не заводити через це дітей. І хвилюватися лише за те, що не матиме сил опікуватися батьками
.
Файна_зупка• вчера в 21:33
Вам нужно памятник поставить, я от такого сбежала после 4 лет отношений. Сейчас больше года сама, просто наслаждаюсь жизнью. Очень хорошо, что у вас нет детей.
я Кукарача• вчера в 21:33
Ответ дляВЫВсеВрете
Я ваші слова роздрукую і в рамочку поставлю, щоб при нагоді показувати всім, хто питає, чому я не у відносинах і чи не сильно я через це страждаю)))
Белочкой зови• вчера в 21:33
Терпила, она и в Африке терпила, что от родителей плохое отношение, что от мужа. А за взгляды пророссийские расстреливать надо.
Маруська Му• вчера в 21:33
Ответ дляМейк-ап форева
Как раз если 17 лет они прожили вместе, то, значит, автору так лучше, чем без него, иначе она бы уже давно дала зайца.
Бринзолетта• вчера в 21:34
Ответ дляВЫВсеВрете
Тобто?
я от такого 36 летнего ребенка ушла , просто дико устала жить в покер фейсе
Бринзолетта• вчера в 21:35
Ответ дляВЫВсеВрете
нет, я тоже так думала , если работа не то.
Последние 5 лет без работы живу над отношениями ,нет такой задачи. Человек мой
Деловитая• вчера в 21:35
Ответ дляМая твая не панимать
ни на какие,она расстворилась в нём
ВЫВсеВрете
• вчера в 21:35
Ответ дляЯк міряти?
Намагаюсь зараз більше думати про себе, але це призводить до конфліктів знову ж таки. Хоч мені зараз і простіше доносити свою думку і я вже настільки панічно не боюсь сварок. Але іноді, коли кажу: не хочу і не буду - виникає просто шквал непорозуміння.
Перемелица• вчера в 21:35
Это вас так психолог проработал? То есть вместо того, чтобы послать подальше этого нарцисса, вас психолог научил быть удобной и правильной девочкой и чтобы упреки мужа вас не пробирали? Однако…
nabludatel• вчера в 21:35
Ответ дляМаруська Му
Скоріше за все ці установки: обслуговувати, підлаштовуватися вбили в неї батьки. Тому автор і живе з таким чоловіком, для неї така поведінка щодо неї є нормою.
Бринзолетта• вчера в 21:35
Ответ дляВЫВсеВрете
а взорваться не хотите ? с моим безопасно повздорить выпустить пар
ШанельКуКу• вчера в 21:36
Ви чайлдфрі,чи просто чоловік нарцис вас так підлаштував під себе,ви себе зовсім не любите?
Мая твая не панимать• вчера в 21:36
Ответ дляБелочкой зови
Может мужу кажется, что там плохое отношение к автору 🤷🏻♀️
Невидимка• вчера в 21:37
Он тупо абьюз и моральный насильник,пиндос я в шоке просто Нахера вам он
Абьюзер самый настоящий
Файна_зупка• вчера в 21:37
Ответ дляВЫВсеВрете
Выходите из-под контроля. Классика жанра его реакция. Кстати, после расставания он вас очень долго не оставит в покое, это так… для размышлений