Ростки жимолости• 15 февраля в 12:24

Поганий сон

Який тиждень підряд прокидаюсь після третьої і не можу спати . Як засну сняться жахи . Що це таке ?
маминаБубочка• 15 февраля в 12:25
Это конец..
автор Ростки жимолости • 15 февраля в 12:26
Ответ длямаминаБубочка
Это конец..
коли розумній людині по темі немає що сказати , вона на неї не реагує . А дурному аби де свої пʼять копійок вставити
Карамбулкул• 15 февраля в 12:29
Ответ дляРостки жимолости
Это не вам посыл, это настрой многих злых советчиц. Мне тоже гадости написали в теме ниже.
автор Ростки жимолости • 15 февраля в 12:37
Ответ дляКарамбулкул
Ну від того що вона виплесне свою злобу на оточуючих, її життя кращим не стане .
Карамбулкул• 15 февраля в 12:39
Ответ дляРостки жимолости
Может им и легче, хз. А вы попейте мелатонин, сон наладится, ложиться в одно и то же время.
автор Ростки жимолости • 15 февраля в 12:47
Ответ дляКарамбулкул
Почала пити магній , якщо не допоможе треба до лікаря
Не против• 15 февраля в 13:38
Кортизол.