Швендяю містами• сегодня в 12:49
Оце я запитала...
Я вже шкодую, що створила тему про наявність дітей і їх відсутність. Стільки жорстокості на свою адресу я ще не чула. Одна пише, що це лишень "статья расходов", інша "яжемать" мені діагнози штампує 🤦♀️
Неместная Я• сегодня в 12:51
А що не так вам написали ?
Дуже цікаві відповіді , вам не сподобалось і все
Наивная Хо• сегодня в 12:51
Вы тут первый раз, что ли? Тут вообще ничего спрашивать нельзя, обкакают даже самую позитивную тему)
Карусель-весель• сегодня в 13:00
Кожен має власну думку на рахунок дітей, правил них і неправильних думок нема, кожен сам вирішує, що саме йому в житті потрібно, а що ні. Дивно очікувати очікуваних відповідей
Тихомандражная• сегодня в 13:03
Та ну, тут же різні люди сидять, деякі приходять щоб злить негатив, деякі від скуки, просто фільтруйте і не приймайте близько до серденька.
Зупка_цем• сегодня в 13:11
Створюючи тему на цьому форумі треба попередньо випивати протиотруту, валеріанку, вмиватися свяченою водою і після створення теми не заходити сюди 2 дні.
Королева спама• сегодня в 13:14
Ответ дляЗупка_цем
І тричі прочитати псалом 90)
Редисочка• 2 часа назад
Я б теж нічого позитивного вам в тій темі не написала б. Чого тільки варте формулювання теми і переконання, що діти мали б заповнити порожнечу.
Якраз такі діти виросли б глибоко нещасними, якщо б їх роль була в заповненні порожнечі.
ЖаннаНеАгузарова• 2 часа назад
Дубль теми від одного і того самого автора - порушення правил форуму.
Скарга