Анонім-ка• вчера в 13:44

Під час овуляції різко тягне один бік і віддає в поперек, інколи аж нудить

це норм чи треба бігти на УЗД?
Вподобайден• вчера в 13:47
Якщо у вас є якісь симптоми які вас насторожують , то краще йти до лікаря . І знати на що в майбутньому звертати увагу , а на що ні .
Організм організму рознь . Навіть жоден гінеколог вам нічого не скаже відштовхуючись тільки від ваших слів .
ЯяяКакаджамбо• вчера в 13:48
На узи и осмотр лишним не будет. И постараться в этот период тогда прийти. Но вообще у многих женщин овуляция болезненно проходит
Мусик Пусик• вчера в 13:54
Це у Вас недавно почалося чи завжди так було?
РокерША• вчера в 13:56
Радуйтесь, легко можно подгадать время для беременности или наоборот. У многих овуляция болезненна, но к врачу для собственного спокойствия сходите.
Виниловая пластинка• вчера в 14:00
Краще до лікаря,особливо якщо давно не були.
Госпожа_тамагочи• вчера в 17:06
Я би пішла на узд. Можливо, щось з яєчником.