Щас ухожу• сегодня в 13:47

Кавоварка не за всі гроші, щоб кава як у кафе

Дівчата, трохи пояснень спочатку напишу
У нас кава не для смаку використовується, а для регулювання тиску і судин. Так сталося що і мама, і я сильно метеозалежні, це дещо регулюється стилем життя та харчуванням, але все одно має місце і псує життя. Іноді без кави просто не можна навіть з дому вийти, буває так що тільки вона знімає спазми судинні. Одним словом у нас у сім´ї must have. Була в нас така величезна кофеварка philips з фільтром, не дуже зручна, кава так собі, але вже вона мабуть перегоріла чи що, одним словом не працює. Їй років 15, ремонтувати цю древність ніхто не буде. Почали заварювати каву в турку і зрозуміли що від такої кави тільки підшлункова страждає, якась вона виходить важка. Треба певно додому якусь купувати кавоварку все-таки. Спробувала дивитися огляди - то нічого не зрозуміла.
Одним словом, може хтось знає, чи можна не за всі гроші купити додому таку кавоварку, щоб кава була така, як у кофейні виходить на тих величезних широких апаратах.
автор Щас ухожу • сегодня в 15:29
Ответ дляСкіфська пектораль
Через мелкое ситечко аккуратно процедить и всё ’прозоро’.
Та я з тими турками як тільки не пробувала, і каву різно і помол різний, багато різних варіантів, комбінацій, але все не моє. Не то.
Тро Нью-Йорку• сегодня в 15:35
https://allo.ua/ua/products/kofevarki/kofemashina-... у мене така, кава дуже смачна
Мир Мир Мир!• сегодня в 15:35
Ответ дляЩас ухожу
Хотілося би максимум до 5 тисяч
это только капсульная.
Застряла• сегодня в 15:37
Ответ дляНенька наша
Ви мені підказали. Тобто якщо мені більш подобається кава з турки ніж з гейзерної, то кавамашину мені краще крапельну обрати?
Не зовсім. По консистенції буде схоже, особливо мілкий помол. Але все одно як з турки не буде, бо аромат ’не дотягує’, в крапельній просто відносно швидко кава промивається окропом і не розкривається повною мірою.
Ненька наша• сегодня в 16:57
Ответ дляЗастряла
Дякую, тоді не підходить
Кидстаффовна• сегодня в 17:45
Ответ длядама_из_декрета
Я старовер, жила в Италии 18 лет назад, там подсела на обычную гейзерную, которая там присутствует в каждой семье.
Меня все устраивает.Кстати она входит в пятерку изобретений итальянцев всех времён.
+++ это лучшее что может быть, но опять же может быть слишком насыщенной для автора
Lily-2020• сегодня в 17:46
Ответ дляЩас ухожу
Та вже по різному пробували, не те.
Важка на шлунок, на підшлункову
Вы определитесь, Вам вкусную как в кофейне или мочу типа как из капельной кофеварки