Кров з молоком• Изменено вчера в 23:07
Обережно, відьмаки це не жарт
Генерал Омельченко, розвідник та герой України попереджає- магія це не жарт, вона реально діє та існує. на державному рівні фінансуються інститути звивчення біоенергетики та парапсихології, ’бойові’відьмаки та астрологи працюють в спецслужбах та розвідці багатьох країн, зокрема раші. Він наводе приклад як відьмаки попрацювали в свій час над загибеллю членів сім’ї Качинських та ін.
MargaretBlackTaro• сегодня в 00:44
Я об этом знаю. И все знают. А кто скептик, тот в любом случае не поверит.