Черпак_для_фантазий• сегодня в 10:38
Одесса - молодці! Хана людоловам!
У неділю, 15 лютого, в Київському районі Одеси група цивільних осіб відбивала від військовослужбовців територіального центру комплектування та соціальної підтримки побитого їми чоловіка. Проти військових люди застосували сльозогінний газ, після того як ті почали кидатися на людей із впевніністю що їм за це нічого не буде.
Дуже добре, що цим покидькам чинять супротив по усій країні!
Леся Українка• сегодня в 10:50
Ответ дляМост_Устал
Щоб у твого пупсика не встав, приєднуюсь до побажань.
Думаете у нас один пупс на двоих
очки_ннадо• сегодня в 10:51
Ответ дляМост_Устал
Скоро, розпочнеться громадянська війна, якщо влада не припинить насильницькі дії. І тоді горітимуть не тільки тцк, а всі маєтки і авто, куплені на державні кошти. На руках зброї неміряно в населення
Бойтесь, если военные с фронта уйдут глядя на все это. Тогда каждый свою ж.пу защищать будет.
Хотя может кто уже смальцем намазал, ждет
Дую на вітер• сегодня в 10:52
Ответ дляНебоброїдка
Чергова ботська тема. Кацапи строчать одна за одною. І завжди в неналежному розділі.
Бачу, що адміністратори видаляють або закривають ці теми. Але матрьохи лізуть звідусіль як таргани.
Думаете это ИИ?
Млинці зі смайликом• сегодня в 10:52
Ответ дляочки_ннадо
Куда уйдут?
Мост_Устал• сегодня в 10:52
Ответ дляНебоброїдка
Може. Але сцикливий. Не чоловік точно.
Сцикливі воняють як ви на порадниці, не сцикливі чинять супротив насильству.
Леся Українка• сегодня в 10:52
Ответ дляМлинці зі смайликом
Полицаи почему-то стесняются так делать.
За убийство из своего табельного прийдется ответить. А эти никто им ничего не будет
очки_ннадо• сегодня в 10:52
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Чому сциклівий? Тцкунів луплять дай Боже як. Вже навіть літні люди, та вагітні жінки цю мразоту луплять. Скоро дітлахи приєднаються, та бродячі пси
В одном тц сзчешник огонь открыл, ранил охранника и продавца. Больше мешайте работе тцк))
Может подорветесь с кем то рядом
Хтомолодець? Я!• сегодня в 10:56
Одесса ждёт... Надо подождать. И все изменится. А этих главное запоминать когда власть сменится найти.
Леся Українка• сегодня в 10:54
Ответ дляочки_ннадо
Скоро изменят по мобилизации принцип работы и будут отстреливать тех, кто будет покупаться на их жизнь. И будет правильно.
Когда всех отстреляете придется самим на нуль идти.
Лівий Локіть• сегодня в 10:54
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А на фронте лупить слабо, сразу под юбку?
Мост_Устал• сегодня в 10:55
Ответ дляЛівий Локіть
Ви вже там?
очки_ннадо• сегодня в 10:56
Ответ дляМост_Устал
Ви вже там?
А чего ей туда идти, вон в Одессе сколько сильных энергичных мужиков
Лівий Локіть• сегодня в 10:56
Ответ дляМост_Устал
Ви вже там?
Мій чоловік там. А я з неповнолітньою дитиною в Україні. Є ще питання?
Мост_Устал• сегодня в 10:57
Ответ дляЛеся Українка
Нє війна не для них. Їх чоловіки тцкуни і чиновники ще недостатньо на людських життях заробили.
Хтомолодець? Я!• сегодня в 10:57
Кстати женщины кто тут пишет с Польши Германии и поддерживает ТЦК и полицию вы всегда можете вернуться в Украину и вступить в ряды ВСУ.
Мост_Устал• сегодня в 10:57
Ответ дляЛівий Локіть
Так, чому ви ще не на фронті?
очки_ннадо• сегодня в 10:58
Ответ дляМост_Устал
Так, чому ви ще не на фронті?
Наверно потому, что ваш муж ещё не там
Мост_Устал• сегодня в 11:00
Ответ дляочки_ннадо
Наверно потому, что ваш муж ещё не там
А навіщо вам мій чоловік чи будь який інший? У вас є стійкі, потужні, патріотичні переконання, чому ви не на фронті?