ОхиИВздохи• 1 час назад

Ніколи не обирайте проблемних чоловіків

Навіть просто для зустрічей, навіть якщо він красивий, рукастий, хазяйновитий, не маргінал ,а має моральні принципи. Але в нього постійно якісь проблеми. То з мамою, то з татом, то з квартирою, в якій він проживає (наприклад, квартира в новому будинку, але через якесь довбане ОСББ, якому пофіг на все, в квартирі роками опалення ледь дихає і в хаті постійно взимку 14-15 градусів), то з керівником і його не пускають у відпустку, бо він конфліктує, то грошей нема, бо все на маму пішло, то авто обікрали, то в нього купа болячок ...І постійно , як з мішка, проблеми сипляться, і ви волею-неволею варитеся в тому, навіть якщо разом не проживаєте. А у вас такого немає, у вас спокійно все і благополучно. І ніби і людина нормальна, але постійні і вічні проблеми його, які по суті і вас чіпляють, вам набридли. Ось таких не обирайте, не зустрічайтесь і не водіться з такими. Нехай сам в тому вариться, бо це капець. Тікайте. Хай свою карму відпрацьовує сам.
автор ОхиИВздохи • 1 час назад
Ответ дляНебалувана Галя
Може він вас просто уникає і придумує відмазки?
ні,проблеми реальні. авто обікрали- бігає по поліціях. світло відрізали- бігає по інстанціях. і т.д. Всім дали картку в ліфт ,про нього забули випадково. Гроші здавав на генератор. поки ту картку зроблять не один тиждень пройде...і постійно. КУпив техніку- закінчується гарантія- ламається. жах,просто жах.
из_под_тишка• 1 час назад
Ответ дляОхиИВздохи
Хто ви йому така?
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляОхиИВздохи
так ніхто й не вирішує. Я не вирішую. Але коли людина працює на аптеку для мами, для себе, бігає по судах, то залили,то світло відрізали помилково....він в постійних проблемах і на вас нема ні часу,ні грошей.ні настрою. він зашитий в проблеми по горло
отвалите от человека
Альфред Шнитке• 1 час назад
Я вас розумію, автор. Це не той рівень проблем, якими треба ділитися дорослому чоловіку з жінкою, яка йому не дружина. Вам би в кіно, а у нього грошей нема. Ну, ок до нього в гості, а в нього холодно і світла нема. Ну, ок, прийшла хоч посидіти, а чаю не дали, бо на ліки все витратив. З чоловіком має бути легше, ніж самій, а не оце ото все
автор ОхиИВздохи • 1 час назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
Неликвид. Так вроде ж проблемные и не гоняются за автором и другими на сз, по улицам и тд.
Претензии у автора непонятные.
без претензий, просто когда такое видишь и думаешь,это пройдет...нет,это вечно
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляФіфачка
Логично. Но мужики сейчас так же жен выбирают, проблемные уже нафиг нужны, оно никому не надо
это факт
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляиз_под_тишка
Яке вам до того діло?
тупо злорадствует автор и злится что не уделяют внимание
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляОхиИВздохи
проблемі с работой и отплением єто мизер по сравнению с тем,что у него.просто мизер. тут если перечислять в 20 не войдешь
и вот прикиньте человек живет, не сдается. Хотя всем кругом плевать, и вам и всем. А он барахтается, цепляется за все шансы.
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляиз_под_тишка
Може вона його просто хоче, а в нього як не геморой то потоп.
та ну нах. С такими как автор, равнодушными психопатами, и срать на одном километре не захочешь.
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляОхиИВздохи
Каким боком вы к его жизни?
автор ОхиИВздохи • 1 час назад
Ответ дляАльфред Шнитке
Та це жах. Всім видали картку в ліфт,про нього забули. 3 тижні ходить пішки на 25 поверх. Авто обікрали,а там був дорогий інструмент. бігає по поліціях.Купив техніку- зламається обов´язково одразу після терміну сервісного обслуговування. купить телефон- роздуше скло 2-3 рази за рік. То витягнуть гаманця з документами і треба бігати все поновлювати...ТРеба подавати якийсь позов- вдома не може знайти документи,пропала папка з важливими документами. +болячки серйозні. жах жахливий.
Стефанія• 1 час назад
Автор мабудь я з вами згідна. З 6 місяців, 4.5 повний пісець. Втратив роботу, втратив права, знайшов роботу, але поки не отримає права не може почати, тиждень через тиждень дитина. Я все розуміла, підтримувала. Але коли не знайшов часу написати 14го просто привітання, послала подумки в сраку і перестала взагалі паритись. Як людина не може бути адекватною і сидить в своїх проблемах, накручує себе то мені там місця немає. Я б свої хоча б повирішувала, ще чужі вішати.
автор ОхиИВздохи • 1 час назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
оце я така як ваш отой мужик.
А шо робить? Завжди жила сама по собі, усім абсолютно всім було завжди пофіг на мене, з народження і до сьогодення.
ви вісімка ? ваша дата народження 8,17,26???
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляиз_под_тишка
А як пояснити цю підвищену увагу?
любопытство
у меня тоже есть пара знакомых и пара родичей что постоянно норовят написать и спросить как я, им абсолютно срать на меня, просто любопытно. Мне лень врать, чаще блочу, иногда пишу как есть, жрать нечего, болею, долги, устала. Они такие, паши больше, меньше отдыхай и все будет. Пока
автор ОхиИВздохи • 1 час назад
Ответ дляСтефанія
так, так само. свою карму нехай самі відпрацьовують. я нічого не вирішувала і не збиралась.Але коли людина зашита в оце все- їй не до прогулянок,ні до кіно,ні до чого...і одне за одним
Сизоока бестія• 1 час назад
А богатые похуисты подойдут?
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляОхиИВздохи
Вы думаете что этот человек захочет с вами отношения или секс? Неважно, решит он свои проблемы или нет.
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляСтефанія
никому нет дела до чужих проблем, правда жизни
автор ОхиИВздохи • 1 час назад
Ответ дляСоветчица Года
Складні періоди бувають у всіх. Можливо просто у нього зараз такий.
цей період уже 4 роки як мінімум
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляОхиИВздохи
хз, лень считать, честно
Альфред Шнитке• 1 час назад
Ответ дляОхиИВздохи
То не карма, то з народження) ну не п´є хоча б) Як він сам до цього відноситься, бо Ваша позиція зрозуміла
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляОхиИВздохи
если нумерология то я вроде единица, но не помню
автор ОхиИВздохи • 1 час назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
хз, лень считать, честно
НАВІЩО рахувати? ви народились 8,17,чи 26 числа????
Кудлата хмаринка• 1 час назад
Это вы ему приносите неудачи
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляОхиИВздохи
ну какие прогулянки? поверьте срал человек на кино, секс и домино,
автор ОхиИВздохи • 1 час назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
якщо ви одиниця,то ви народилися 1,10,19, 28 числа
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляОхиИВздохи
я вам больше скажу, такие люди все понимают и даже если смогут решить проблемы, уже не станут тратить деньги и время на ерунду вроде кино, прогулок и равнодушных людей
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляСизоока бестія
А богатые похуисты подойдут?
нормик
автор ОхиИВздохи • 1 час назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
Вы не любите человека и не жалеете. Зачем аж тему создали?
жалеют только инвалидов, глубоко больных,старых и животных. а он тут причем???
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляОхиИВздохи
цей період уже 4 роки як мінімум
милота. Вы 4 года наблюдаете как человек пытается просто выжить, и ждете прогулок?