Аноним Советчик• сегодня в 17:11

Чат джипити і вітання

Чи були у вас випадки , що вас вітали через чат джипити чи ви вітали, не перечитавши, і там набори слів, майже не зізнання в коханні? Або ви комусь писали, що пишаєтесь ними? Коротше чи були якісь випадки, коли написане, було ту мач, поділіться своєю історією
So_so• сегодня в 17:16
Я два раза прочитала, думаю, что оно такое, поздравления через чат джипити.
Патика-мотика• сегодня в 17:17
Ніхто ті привітання не читає. Відправили, подякували, усьо.
Так точно!• сегодня в 17:24
Не було) картинка з віршиком на вайбер наше все
Телепузик• сегодня в 17:45
А вы два слова связать сами не можете?