Семенівни сусідка• вчера в 20:00
Как вы принимали решение
Уволиться с работы, где работали сто лет и как воспринял руководитель и коллектив?
Тракторні війська• вчера в 20:02
Решение приняла быстро и не жалею, колектив поохал, но принял нормально, незаминимых людей нет.
ГороховаЯ• вчера в 20:04
Я з дитинства рішення приймаю дуже важко . Думаю - передумаю . Але рідко буває, що приймаю рішення швидко і ще ні про жодне таке не пошкодувала
АяВсёЗнаю• вчера в 20:05
Мнение руководителя и коллектива должно меньше всего вас интересовать.
Забудут на второй день.
ГонУрова дівка• вчера в 20:22
Я якраз в процесі звільнення. Безпосередньо начальниця сказала, що назад не приймуть. Директор розмовляв, казав про підвищення зарплати,потім сказав, якщо захочеш колись повернутися,то дзвони в будь який час.
Колектив забуде зразу
Чесно брешу• вчера в 21:09
Приймаоа рішення швидко ´, на керівника, тим паче колектив, було плювати.