Закусенец• 16 февраля в 20:39
Відправила лист-відповідь через сайт податкової. Чому не приходять квитанції?
Відправила лист ще вчора ввечері як фізособа, попередньо підписавши своїм ключем. У ВХІДНИХ документах ще жодної квитанції не надійшло. Скільки чекати?
Без паники• 16 февраля в 20:41
На письма квитанции не приходят. Приходит входящее сообщение где написано какой регистрационный номер присвоен вашему письму.
Брюнетка в Мармеладе• 16 февраля в 21:04
А яку квитанцію ви хочете? Це ж не звіт. І вчора вихідний день був.
Закусенец
• 16 февраля в 21:16
Ответ дляБез паники
Саме вхідний номер не надійшов, там пусто. Пройшла доба.
Закусенец
• 16 февраля в 21:17
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Вхідний номер реєстрації мого листа. Бо де докази, що я його відправила і що він був отриманий податковою?
Без паники• 16 февраля в 21:46
Ответ дляЗакусенец
Обычно на следующий день после отправки, если это не выходной приходит письмо с входящим номером. Может завтра прийдёт.
Закусенец
• 17 февраля в 00:29
Ответ дляV4885
В я вислала поштою електронною на ел пошту податкової запит на доступ до публічної інформації і теж ніякої відповіді. Цікаво чи він прийнятий в роботу. Мабуть потрібно на гарячу лінію подзвонити і запитати. Бо я ще в п´ятницю надсилала теж як фіз особа не фоп.
Я пам´ятаю вас з минулих тем і те, стосовно чого вам податкова надіслала лист. Я вирішила не подавати цей запит на обмін документами в електронному вигляді. Просто надіслала зі свого боку лист-відповідь. Квитанцій нема.
Закусенец
• 17 февраля в 00:30
Ответ дляБез паники
Так, я і чекала сьогодні, адже лист відправляла ще вчора. Будемо сподіватися, що завтра надійде квитанція.
Ответ дляЗакусенец
Я тел сьогодні в податкову. Мій запит на копію листа на розгляді. Обіцяли відповідь 19 числа вони надати.
Закусенец
• 18 февраля в 00:37
Ответ дляV4885
А квитанція із вхідним номером не надійшла в електронний кабінет?
Закусенец
• 19 февраля в 00:22
Ответ дляV4885
Мені відповідь на мій запит прийшла вчора в 16.00
Це на Заяву на обмін документами в елвиді чи на Лист?
Закусенец
• 19 февраля в 00:36
Я ще написала сьогодні зранку податковій листа на електронну пошту, щоб підтвердили те, що отримали мій Лист-поясненнч і написали реєстраційний номер. Але вони мовчать.
Я закордоном, зателефонувати їм не можу. Мабуть, прийдеться завтра чи післязавтра зранку дублювати Лист в Електронному кабінеті платника.
Ответ дляЗакусенец
Я писала запит на доступ до публічної інформації на копію листа щоб мені надали через свою ел пошту на їх ел пошту. Вам не повинна прийти ніяка квитанція наскільки я знаю. І коли немає відповіді по вашому питанню і немає повторного листа і запиту знову то радійте. І нічого з них не вимагаєте. Мені так юрист сказав. Якщо вони відчепились то на протязі 1-1.5 повторно нічого не пришлють. Або якщо ви не декларужте пришлють після 1 травня. Відписка наші нічого не означають. Вони або припиняють по вас копати або далі вам шиють. Ніхто нажаль не може на них впливати. Якщо у вас с маленькі суми то вони відчепляться. Якщо не маленькі як пощастить. Якщо це Київ то наврядчи відчепляться. Якщо ви знаєте що у вас все добре і це були бу речі то не переживайте.
Закусенец
• 20 февраля в 04:02
Ответ дляV4885
Вчора вони нарешті написали реєстраційний номер мого листа і написали телефон, за яким телефонувати у разі виникнення питань. Телефонувати не буду, у мене питань до них немає. Зареєстрували мій лист і слава Богу. Сподіваюся, на цьому все завершиться. І у мене, і у Вас.
Ответ дляЗакусенец
Питання а ви лист свій від них читали? У вас були якість конкретні суми чи теж просто щодо коштів новапей що отримували? Треба чекати що буде далі. Якщо до травня буде тиша є шанси що вони відчепились. А ви написали їм що задекларуєте чи навпаки що не будете декларувати?
Закусенец
• 20 февраля в 13:45
Так, вони надсилали 2 листи Укрпоштою: перший - інформаційний з однією сумою новапей менше 1000 грн, другий - про надання пояснення систематичних надходжень (але без вказання конкретних сум і платників). У своєму листі я не вказувала про декларування і те, що буду декларувати.
Ответ дляЗакусенец
Тепер я вже думаю що в мене це теж другий лист. А перший я пропустити могла але паріпці чоловік в ящику раніше не знаходив. У мене поки один лист там нема сум але є теж фраза систематичне новапей укрпошта та фк ево. Але ево це просто приплетено в мене його не було. Я вже теж схиляюсь не декларувати. Ще ж пише юрист відписку гляну шо він там напише.
Ответ дляЗакусенец
А ви на перший я так розумію не відповідали. Що вони прислали другий? Чи відповідали в вони прислали другий? Причому спеціально пишуть те ну наприклад мені що в мене такого і не було про ево. Я їм про ево доказувати нічого не буду пішли вони. Юрист каже що вони сподів аються отримати виписки банку. Їх не давати в жодному разі.
Закусенец
• 21 февраля в 02:31
Ответ дляV4885
На перший лист не відповідала, бо перший був просто інформаційний лист, без необхідності пояснень. Але другий лист прийшов слідом за ним - через тиждень.
Щодо ТОВ ’Ево’, то це може бути сайт пром.юа та інші сайти. Я сьогодні в тік тоці натрапила відео про такі листи із вказанням тов ево. Якщо у Вас є тік ток, введіть у пошуку #податкова і знайдете відео про те, що інші люди теж отримували такі листи і юристи розповідають, що податкова вказує в листах Нова Пей, Укрпошта, тов ево і що це значить.
По випискам та всім іншим докуметам, я нічого не відправляла, просто детальне пояснення, що це був разовий продаж особистої, вживаної речі і тому це не є підприємницькою діяльністю.
Ответ дляЗакусенец
Дякую. Мені вже написали відписку. До 30 квітня маю задекларувати доходи. А там очікувати що буде далі після декларації. Юрист каже що із майже 100 відповідей вони повторно надіслали лише одному клієнту і текст той самий нічого нового не додали і не змінили. Він думає що вони спеціально очікуючи дати декларування а там уже знов будуть писати. Але ніхто не знає як буде бо перший рік цих листів.
Закусенец
• 22 февраля в 20:09
Ответ дляV4885
Дякую вам. А що саме ви будете декларувати: те, що надходило наложкою все повністю за рік чи + ще й те, що на картку надходило?
Закусенец
• 25 февраля в 02:50
Ответ дляV4885
Те що наложкою.
Ви будете декларувати тільки те, що нова пей показала в реєстрах?
За увесь рік чи з 1.03.26?
Закусенец
• 02 марта в 23:31
Ответ дляV4885
Буду те що з 1.03. А там що вони бачать дізнаємось вже після подачі деки
А у вас оплати на карту були в 2025р.?
Закусенец
• 04 марта в 04:02
Ответ дляV4885
Не було. Була новапей готівка.
У мене були оплати на картку (в тому числі по безпечним угодам на шафі та олх), також були наложки. В декларації краще подати просто те, що новапей показує в реєстрах з 1.03, чи подавати все за рік з реєстру новапей і оплати на картку?
Ответ дляЗакусенец
Якщо у вас новапей ішли не готівкою а на картку то нажаль тоді все що на картку. Якщо новапей був готівкою то лише новапей. Але я не юрист. Тому це не 100% що я права. Мені так пояснили і ці питання мені задавали. Про картки безпечні оплати шафа та олх в мене їх не було а якби були то треба.
Закусенец
• 07 марта в 00:38
У мене частина йшла готівкою (новапей), а частина - безпечною оплатою (але вони відображаються на карті, і в реєстрі Нова Пей деякі з цих сум також є).
Також окремо надходили безпечні оплати з 2 сайтів прямо на картку, і в призначенні платежів вказано, що це через ці сайти.
І були окремо оплати на картку з карток різних платників.
Суми маленькі, але вони є.
Тому взагалі не уявляю, що саме показати. Чи вже все повністю, включаючи картки, і за увесь рік - з січня по грудень.
Суми маленькі, але вони є.