Закусенец• 16 февраля в 20:39
Відправила лист-відповідь через сайт податкової. Чому не приходять квитанції?
Відправила лист ще вчора ввечері як фізособа, попередньо підписавши своїм ключем. У ВХІДНИХ документах ще жодної квитанції не надійшло. Скільки чекати?
Мені знов прийшов лист і я знов його пропустила. Укрпошта не кладе папірець вчасно. Ми дивились скриньку 20 березня нічого не було, глянули вчора 31 березня і там лист від 17 березня повідомлення і 30 вислали назад. І це знову податкова. Я писала відписку, але мабуть вона їм не сподобалась дуже, подала сьогодні запит щоб надали копію листа, відповідь буде через 5 роб днів аж. Написала юристу. В електрон кабінеті дивились листа там немає як і першого. Хоча я подавала заявку щоб мені надходили документи саме туди.
Закусенец
• 19 апреля в 00:04
Ответ дляV4885
Мені більше листів не було. А що вам написали? Ви ще не подавали звіт? Бо я думаю, подавати чи ні його взагалі.