Глубоководная селедка• вчера в 22:38
Дитину 6 років згвалтували. Давно. Відповідальність зникає?
У віці 6 років я стала жертвою сексуального насилля, яке скоїв син сусідів. Приїхав у відпустку з армії.
Дитяча психіка усе це відкинула тоді, спрацював механізм самозахисту. Але потім спогади повернулися.
Питання : хто знає, терміни вже усі щодо свідчень пройшли? Адже це було дуже давно. Певною мірою хотілося б, щоб родичі цього педофіла знали. А, можливо, я не одна?? Мамі сказала лише тоді, коли вже заміж вийшла. До цього ніколи нікому не говорила.
Дякую усім за відповіді.
Прошу без токсичних коментарів.
Дякую усім за відповіді.
Прошу без токсичних коментарів.
Я тут Живу• вчера в 22:49
Может он потом за клевету подать в суд, в общем тут нужно подумать.
А вообще, Сколько же конченных мудаков, кошмар.
Глубоководная селедка
• вчера в 22:50
Ответ дляВідірву та викину
Омг. Пів життя пройшло, в ви тільки схаменулись?
Так, а у вас був такий досвід, що можете легко отак засудити іншу людину? За те, що свого часу стикалася з таким в житті?
Не судіть та несудимі будете.
Простецкая• вчера в 22:51
Ответ дляМалявка ще та
А якщо по району розшукують якогось педофіла, насильника? Це буде сигнал для поліції, хіба ні?
Без доказів, лише за свідченням про події багаторічної давності - ні
Бавовнятко• вчера в 22:53
Ответ дляГлубоководная селедка
Тоді це не усвідомлюється так, як потім. Це дитина, її легко залякати, налаштувати.
Мне кажется Вы навредите больше себе, чем ему
Глубоководная селедка
• вчера в 22:52
Ответ дляМалявка ще та
Ну, можна заявити, що чувак педофіл, може, він продовжує, і його поліція занесе в базу хоча б. Попередити сусідів з дітьми теж
Дякую, так і зроблю.
Я лише зараз повністю усвідомила ті події та увесь жах ситуації. Тому і запитала.
Області пітьми• вчера в 22:52
Ответ дляВсе до блиску
Компания которую я знала, один из них за мной типа ухаживал. Они меня запугали, а я даже не думала сопротивляться. Наверное это единственное за что считала себя виноватой.
Вы вообще не виноваты, вы максимально попытались сохранить свою жизнь, на сколько смогли(
Глубоководная селедка
• вчера в 22:53
Ответ дляВідірву та викину
Про які судові рішення ви говорите?
Я не пов´язана із тією системою, нічого про це не знаю. Запитала у людей,які розуміють. Відповіді вже знайшла.
Дякую усім, хто написав.
Я тут Живу• вчера в 22:53
Кстати, попалась тут история недавно. Засудили мужика за изнасилование давнее, но не конкретно за это, но, вот как: женщина каким то образом вышла на недавних жертв и они коллективно доказали. В общем смысл в том, что она таки подала в суд, и по ДНК было доказано свежее преступление.
Глубоководная селедка
• вчера в 22:53
Ответ дляАлина-1240
Пля автор, нашли что вспомнить и спозориться. Скажут, что денег хотите и высмеют
І вам усього найкращого.
Все до блиску• вчера в 22:54
Ответ дляОбласті пітьми
Я сейчас как-то вообще равнодушна к этому, как будто это было не со мной. Ничего, вообще никаких эмоций. Не знаю почему.
Глубоководная селедка
• вчера в 22:55
Ответ дляГруппа крови
А у вас никаких физических травм не было? Боль, кровь, разрывы, страх…. ?
6 дет. Это нежный детский возраст.
Подросток сможет и смолчит, но не дошкольница.
Мама вас не мыла уже. Не заметила следы на одежде, травмы, синяки на теле?
6 дет. Это нежный детский возраст.
Він мене не бив. Але сексуальне насилля було. Більш детально не дуже хочеться писати.
Я тут Живу• вчера в 22:55
Ответ дляАлина-1240
Опозориться? Ребенку было 6!!!! лет!!!! Вы хоть понимаете, какая это травма?????
Задираю носа• вчера в 22:56
Ответ дляВсе до блиску
ні, в цьому немає вашої вини, навпаки на всіх курсах самозахисту вчать не пручатись, щоб зберегти життя. Якщо ви розумієте, що сили нерівні.
І в цьому сенсі ваша ймовірно автоматична реакція завмерти була найбільш адекватною ситцації.
Все до блиску• вчера в 22:57
Ответ дляЗадираю носа
Никогда об этом не думала в таком ключе.
Группа крови• вчера в 22:58
Ответ дляГлубоководная селедка
Рот зажимал ? Удерживал за руки, ноги…
Вы уже начали эту тему, чтобы избегать закономерных вопросов.
Я считаю, что все описанное - фантазии скучающей дамочки. И цель одна - поднять волну сочувствия и негодования.
Глубоководная селедка
• вчера в 22:58
Ответ дляЯ тут Живу
Дякую, що зрозуміли.
І попросила ж людей, щоб без засудження. Усе одно знайшлися поодинокі особи..
Глубоководная селедка
• вчера в 23:04
Ответ дляГруппа крови
Рот зажимал ? Удерживал за руки, ноги…
Ок, розкажу: примусив спочатку до мастурбації, потім проникнення палицями. До члену не дійшло, тому що в дім зайшла мама, він злякався. Я скористалася моментом та втекла.
Потім ховалася вдома, щоб більше з ним не бачитися, він поїхав назад в армію, далі вчився. Коли я дізнавалася, що він приїжджав, то не виходила з дому. Далі я вже поїхала в місто і майже не приїжджала додому, тому зустрічей більше не було.
Задираю носа• вчера в 23:04
Ответ дляВсе до блиску
часто буває в таких ситуаціях емоційне оніміння, чи навіть дисоціація (як можливо у автора) - це еволюційний захисний механізм. Тобто це спосіб зберегти психіку (і відповідно життя). І дуже часто потім жертви можуть це неправильно інтерпретувати як згоду. І зверху навалюють на себе ще і почуття сорому і провини(
Идеальная оптимистка• вчера в 23:04
Ответ дляГлубоководная селедка
Тоді навіть не розуміла, що було. Ще й, окрім дій сексуального характеру був психологічний тиск. Людина підготувалася. Усе він розумів, що робить.
Автор якраз працюю з такими кейсами як психолог і зараз в практиці маю
Можливо, вам потрібно пропрацювати з травматерапевтом і знайти примирення.
Дівчата, не пишіть осуд чому так пізно
1. Це дитина 6 р, вона не винна і вона не могла осягнути суть злочину як доросла
Психіка спрацювала захистом і закрилася
Це у більшості дитячих інцестів
2. Важливо мати підтримку і тут також
Не уподобляйтеся до насильника своїми словами
3. Травма так працює людина не має слів виразити це німий крик
Обіймаю вас, прислухайтеся
Дівчата, не пишіть осуд чому так пізно
Психіка спрацювала захистом і закрилася
Це у більшості дитячих інцестів
2. Важливо мати підтримку і тут також
Обіймаю вас, прислухайтеся
Глубоководная селедка
• вчера в 23:06
Ответ дляИдеальная оптимистка
Дівчата, не пишіть осуд чому так пізно
Психіка спрацювала захистом і закрилася
Це у більшості дитячих інцестів
2. Важливо мати підтримку і тут також
Обіймаю вас, прислухайтеся
Дівчата, не пишіть осуд чому так пізно
Психіка спрацювала захистом і закрилася
Це у більшості дитячих інцестів
2. Важливо мати підтримку і тут також
Обіймаю вас, прислухайтеся
Дуже вдячна вам за слова підтримки. Для мене це дуже важливо.
Дякую 🙌!
Блиск думки• вчера в 23:06
Ответ дляЯ тут Живу
Она не понимает, там фляга свистит у человека
Зашла на 5минут• вчера в 23:07
Автор, вам придётся всё это снова вспоминать десятки раз, говорить об этом снова и снова. Говорить об этом с неприятными и безразличными законникам. Отвечать на мерзкие вопросы. Решать вам. Но это может ухудшить ваше качество жизни и ваше эмоциональное состояние, ведь вы будете во всём этом вариться какое-то время.
Ошеламиссимо• вчера в 23:08
Ответ дляГлубоководная селедка
А як ви опинились у нього вдома?
Глубоководная селедка
• вчера в 23:09
Ответ дляЗашла на 5минут
А мені вже стало легше. От чесно. Можливо, потрібно було просто навіть написати. Тому ще раз усім дякую. Свої відповіді вже знайшла
Глубоководная селедка
• вчера в 23:10
Ответ дляОшеламиссимо
А як ви опинились у нього вдома?
Його мама, бувало, приглядала за мною, коли вдома дорослих не було. А тоді її син з армії у відпустку приїхав.
ГоловнаЯ• вчера в 23:11
Ответ дляИдеальная оптимистка
Дівчата, не пишіть осуд чому так пізно
Психіка спрацювала захистом і закрилася
Це у більшості дитячих інцестів
2. Важливо мати підтримку і тут також
Обіймаю вас, прислухайтеся
Дівчата, не пишіть осуд чому так пізно
Психіка спрацювала захистом і закрилася
Це у більшості дитячих інцестів
2. Важливо мати підтримку і тут також
Обіймаю вас, прислухайтеся
Скажіть травми насилля обов´язково потрібно пропрацьовувати з психологом?
У мене був досвід домагань, в потім і насилля зі сторони дорослого родича, коли мені було 17 (тобто в доволі дорослому віці). Досі іноді згадую, не можу зрозуміти свої почуття, чи є травма чи ні? Як зрозуміти?
Зашла на 5минут• вчера в 23:11
Ответ дляГлубоководная селедка
Пусть у Вас всё будет хорошо, дорогая.🏵️
Ошеламиссимо• вчера в 23:11
Ответ дляГлубоководная селедка
А як він тиснув на вас психологічно?
Идеальная оптимистка• вчера в 23:13
Ответ дляБавовнятко
Бо так працює наша недолуга система
Що жертва переживе повторну травму і нічого не добʼється
Це Дж Герман описувала в книзі: століття страждань жінок і дітей, які були змушені мовчати про насилля, бо їм не вірили і це західний світ…
Так що 1 крок повірити і підтримати
Про таке навряд придумують
Так що 1 крок повірити і підтримати
Про таке навряд придумують
Шкварочка• вчера в 23:13
в сша бы смогли доказать и наказать, тем более 100% этот урод и других насиловал, а наше законодательство - гребаное по отношению к детям и женщинам, и к сожалению срок давности существует, а в сша - нет (((
поищите юристок из ЮрФем, они смогут больше подсказать законодательно.