ГейСюда• вчера в 11:20
Дівчата за 3 тижні мінус 2 кг, було 75.5, зараз коливається між 73 та 73,5
Корю себе
Не виходить геть не вживати алкоголь, напилась на 14 лютого і на вихідні на день народження
І розумію,що ці гульки створюють мені гойдалки і відкат
Бо так я зараз рахую бжв і стараюсь нормально харчуватись , спорт нормально фігачу і кардіо і масаж тіла раз в тиждень
Розумію,що вже б могло бути і більший місяць (
Поділіться як в кого
Дуже хочеться привести себе в форму , бо мене демотивують ці зайві кг
Поділіться як в кого
Аноним_1857• вчера в 11:22
Відмовляйтесь взагалі від алкоголю, бо набряки і переїдання вам гарантовані
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 11:23
у вас то, что называется сет-пойнт. один мужик в интернете рассказывает.
Удальонка• вчера в 11:31
если алко то это задержка жидкости. Просто продолжайте все по плану без угрызений совести, Вы живой человек
ГейСюда
• вчера в 11:31
Ответ дляАноним_1857
Геть щось не виходить ( хоча я не обїдалась ці тижні і з алкоголем (
Чому одні можуть все і норм , а тут випʼєш і все до біса йде …
Міні-бікіні• вчера в 11:32
В мене -2 кг лише через те, що повністю виключила хліб з раціону і перейшла на гречані і рисові хлібці
Чупокабра• вчера в 11:34
За 5 тижнів з 57 до 52. Стабільних
Без гойдалок
Але я не вживаю алкоголь взагалі
Без гойдалок
Але я не вживаю алкоголь взагалі
ГейСюда
• вчера в 11:35
Ответ дляЧупокабра
За 5 тижнів з 57 до 52. Стабільних
Без гойдалок
Але я не вживаю алкоголь взагалі
Без гойдалок
Але я не вживаю алкоголь взагалі
Ще від гуляю ці вихідні на дні народженні і теж закину алкоголь
А вам взагалі не хочеться алкоголь?
ГейСюда
• вчера в 11:35
Ответ дляМіні-бікіні
Ну я теж раніше могла їсти на пів відра менше і норм було
Зараз вже так не працює в мене , зараз вже дуже працювати треба над цим
Міні-бікіні• вчера в 11:40
Ответ дляГейСюда
Я на інтервальному харчуванні вже багато років.
Але на стресі за ці 4 роки набрала зайві 5 кг. Не скажу, що прям жесть як страшно, але мені вони заважають.
Зараз 2 кг скинула лише прибравши хліб.
Спорту як такого немає, але люблю багато ходити пішки, літом активно велосипед.
46 років, зріст 176, вага на сьогодні - 62 кг.
Ще скинути 3 кг і я буду задоволена своїм тілом)
Зараз 2 кг скинула лише прибравши хліб.
Коржик• вчера в 11:42
Ответ дляГейСюда
А вам взагалі не хочеться алкоголь?
Мне бы за три недели-3, я пашу уже год со строгим подсчётам кбжу, спортом и тд. Но вес хочет стоять, не ну тело потянулась со спортом. Но даже по 1 кг в месяц не уходит.
ГейСюда
• вчера в 11:43
Ответ дляМіні-бікіні
Зараз 2 кг скинула лише прибравши хліб.
Я 10 кг набрала за війну ((( якось так не помітно не помітно і фігак
Ужгород• вчера в 11:44
Я 1кг в місяць скидала. Зрозуміло, що 4кг - 4 місяці. Потрібний час і хоть якийсь спорт. Пілатес дома, HIIT, full body
Купи слона• вчера в 11:48
Ой. Зараз вам тут розкажуть, як відмовилися від бокалу вина і схудли на 10кг за тиждень.
Я худла 1.5роки. -16кг за цей час. І їла, і пила, і в стресі теж не відмовляла)))
Просто трохи підвищила фізичне навантаження та намагалась рахувати калорії. Хоча б приблизно.
Ну і зайвої ваги у мене особливо не було. Просто я хочу бути худорлявою. А це складніше, ніж скидати з великої ваги.
У вас все вийде! 🩷👏💪
Краще скидати повільно, але на завжди
У вас все вийде! 🩷👏💪
Краще скидати повільно, але на завжди
ГейСюда
• вчера в 11:48
Ответ дляУжгород
Я вам скажу це і нормально, немає стресу в організмі.
Та може й так , але і в залі займаюсь і на доріжці по пів години по годині ходжу, спорт 4 дні на тиждень точно
Але ясно , що нажираєш все роками , а хочеш стати моделлю за місяць, терпіння нема щодо цього
ГейСюда
• вчера в 11:49
Ответ дляКупи слона
У вас все вийде! 🩷👏💪
Краще скидати повільно, але на завжди
У вас все вийде! 🩷👏💪
Краще скидати повільно, але на завжди
Дякую
Та звісно що не від бокалу в мене відкат
А коли гульки то і пляшку вина можу випити і ром з колою , головою то все розумію , але таке зараз життя , що хоч ці гульки інколи рятують кукуху
А ви з якої до якої ваги скинули і який зріст ?
Ужгород• вчера в 11:50
Ответ дляГейСюда
А як з ттг, т3, т4, атпо? Немає діагнозів? Бо якщо недостача гормонів то поправляють я люди і схуднути не можуть. Я ось пʼю одну штуку, так від солодкого прям вивертає. Але це лікаря призначення і якщо з гінекології гінекологією не дуже все добре.
Якось так і живу• вчера в 11:51
Не зрозуміло який у вас зріст. Може у вас 185см, і така вага для вас нормальна, тому і йде повільно.
ГейСюда
• вчера в 11:51
Ответ дляУжгород
Ці аналізи не здавала , хочу піти здати
УЗД щитоподібної залози робила , то все добре
Ужгород• вчера в 11:52
Ответ дляГейСюда
Ці аналізи не здавала , хочу піти здати
Ви в Києві? Є державний ендокринолог гарний
Якось так і живу• вчера в 11:54
Ответ дляГейСюда
Ці аналізи не здавала , хочу піти здати
УЗД - на жаль, далеко не показник. У мене теж там все ок, а от аналізи не дуже. І вони дійсно впливають на вагу, як писала коментаторка вище.
Зараз можна назбирати бонусів для Сінево (в Новій Пошті, Укрзалізниці, Хелсі, Водафон) і здати хоча б ттг ледь не безкоштовно.
Щастя-здоровля• вчера в 11:54
Ответ дляГейСюда
А вам взагалі не хочеться алкоголь?
Алкоголь хочеться бо ви його п´єте. Перестаньте пити, перетерпіть і тяга зникне.
Раз одела не бу• вчера в 12:01
Ответ дляМіні-бікіні
У когось хліб, у іншого солодке. От у авторки алкоголь. Насправді, кожен знає, що зайве, те треба й прибрати. Я, наприклад, ніколи хліб і не їла, цукерки - моя слабкість.
Барвіночка• вчера в 12:02
Виключила майже повністю цукор, алко, глютен.
Було 74 кг.
Зараз 68.
Хочу ще - 3 і буду вже задоволена.
Доречі, якщо будете їсти норму білку, то солодкого і всяку фігню їсти не захочеться.
Дефіцит білку провокує це дике бажання щось зжерти лишнє))
Було 74 кг.
Зараз 68.
Хочу ще - 3 і буду вже задоволена.
Раз одела не бу• вчера в 12:04
Вважаю, що -2 кг за три тижні - це супер. У мене ціль хоч -1 кг за місяць. Зайвих 6
ГейСюда
• вчера в 12:22
Ответ дляБарвіночка
Було 74 кг.
Зараз 68.
Хочу ще - 3 і буду вже задоволена.
Було 74 кг.
Зараз 68.
Хочу ще - 3 і буду вже задоволена.
З харчуванням все норм , білок рахує їм достатньо
Якось харчування геть легко пішло
ГейСюда
• вчера в 12:23
Ответ дляБарвіночка
Було 74 кг.
Зараз 68.
Хочу ще - 3 і буду вже задоволена.
Було 74 кг.
Зараз 68.
Хочу ще - 3 і буду вже задоволена.
О я теж хочу 65 для початку
Дуло війни 62 була
А ви за який час 6 кг скинули ?
Саме обідне що я 3 кг на жерла за січень , то відпустка , то дні народження
Як зважилась то і прозріла
Дуло війни 62 була
А ви за який час 6 кг скинули ?
Як зважилась то і прозріла
Чупокабра• вчера в 12:49
Ответ дляГейСюда
А вам взагалі не хочеться алкоголь?
А вас хтось примушує пити?
Я не пропускаю дні народження, але і не пʼю там
Іноді вливаю, але мене не тягне на алкоголь
ГейСюда
• вчера в 13:27
Ответ дляЯкось так і живу
170 см , для мене максимум 65