Забула що?• вчера в 09:52

У когось ще розлучилося купа знайомих цього року?

4 пари вже розійшлися тільки цього року. Три розлучилися, а одні розʼїхалися. Я такого не памʼятаю. І у всіх достатньо довгі стосунки. У вас в оточенні немає такого буму на розлучення? Чи це люди вже дуже виснажилися… чи я хз.
Сяду на шию, дорого!• вчера в 09:53
І це тільки 2 місяці пройшло😅
Готова до другої• вчера в 09:57
Просто украинских мужчин не стоит вообще рассматривать для отношений и семьи. Большинство из них либо на войне, либо инвалиды, либо дома сидят, либо нищеброды. Только за границей.
Бабуся мороз• вчера в 09:55
Нет
Только поженились те которые сожительствовали по 20 лет
Швендяю містами• вчера в 09:57
Никто не развелся
Баррикадница• вчера в 09:58
Никто не развелся
За последние лет 10 так точно
Анютины ласки• вчера в 09:59
Ні, у мене серед знайомих/однокласників навпаки бум на одруження.
Показушница• вчера в 09:59
З моїй знайомих - я
Гладиолус• вчера в 09:59
а каковы причины?
Так точно!• вчера в 10:03
В мене особо вже і знайомих нема.А що в них робиться,то я не знаю.
Sgreen• вчера в 10:09
Багато факторів для цього явища. В мене серед знайомих є пара сімей, де жінки втомилися від бескінечного побуту, і почали свої справи. Діти виросли, то ж, беруться за своє життя. Але підводних каменів багато може бути
Помилуйте мадам• вчера в 10:10
В мене нема розлучених знайомих, крім молоді.Але там молодість,та нездійсненні мрії і сподівання .Надивившись серіалів,інсти і подібного лайна,думають що так і в житті. Але справжня життя воно інше.
Бесбардак• вчера в 10:11
В моем окружении семьи наоборот стали крепче
Медсестричка• вчера в 10:23
Взагалі ніхто не розлучився серед друзів та знайомих.
Нульовий сантиметр• вчера в 10:31
Никто, но мои нервы уже не выдерживают, хочу свободы, хочу свалить и от мужа, и из этой страны
Пупс• вчера в 10:45
у меня таких нет в окружении по 30 лет в браке
Говорю відверто• вчера в 11:34
Все разные. Вижу кто-то нашел отношения, у кого и так были проблемы, то разошлись, возможно. Большинство наоборот стараются сейчас не расходиться.
100pudov• вчера в 12:02
В моем окружении разводов нет...