Маргарита и Мастер• сегодня в 10:28
Я намагаюсь тримати дефіцит, але по вихідних зносить дах
Сніданок пізній, потім перекуси, потім вечеря як свято. Як ви приборкали саме вихідні?
Правильно_Валерчик• сегодня в 10:28
Ставте будильник і прокидайтесь раніше, щоб не було пізніх сніданків
Бегущаяпо• сегодня в 10:33
Просто усвідомте собі що, будь який чит мілл, а однім прийомом їжі, певно, не обходиться? Виходить цілий чіт день. Так оці чіти повністю зводять нанівець ваші зусилля протягом тижня. Бо ті калорії, які ви заощадити протягом тижня знов додаються за чітміл.
Все питаю зарання• сегодня в 10:37
Не ем с пятницы до воскресенья. Даже не тянет. Максимум кофе с бутербродом.
Хочу на Балі• сегодня в 10:41
Ответ дляПравильно_Валерчик
А мені подобаються пізні сніданки. Один прийом їжі фактично випадає
КохайтесьЧорнобровi• сегодня в 10:41
Ответ дляХочу на Балі
проблема не в сніданках, а в вечері) щоб на вечір не нажертись.
Хочу на Балі• сегодня в 10:43
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я їм в 18 і чищу зразу зуби. Буває, канєшно, в вихідні в 19 ще можу гранату заточить під фільм
Звожу з розуму• сегодня в 10:44
ну не знаю... а вам не жаль собственных усилий всю рабочую неделю, которые улетают в трубу с таким вашим раскладом?
Намакушка• сегодня в 11:09
не сижу біля холодильника, багато ходжу на вихідних в будь яку погоду. Плюс кава чиста без молока і цукру послаблює відчуття голоду, мені допомагає обійтись без перекусів