Котомафия• 18 февраля в 11:48
А ЗАК покаже на другий тиждень лімфоцитоз якщо ти інфікувався віл?
Котомафия
• вчера в 18:49
Ответ дляВолодарка мрій
Розумію, ну вона ж проколює ту баночку новим шприцем. Якщо сумніваєтеся , то вам ніхто не допоможе, тільки заспокійливі і робіть аналіз кожен місяць.
Я б на вашому місті з таким страхом, не ходила б на ін´єкційні процедури або просила б переді мною робити всі маніпуляції.
Ви ж порозмовляли зі спеціалістом у центрі сніду?
Порозмовляла, здала тести на всі 4 інфекціі з їх «палетки» на поточний день.
А Ви як ходете? Звідки взяли препараи, звідти нехай і колять, і никуди не заглядаєте?
Володарка мрій• вчера в 19:09
Ответ дляКотомафия
Якщо сумніваюся то дивлюся і питаю , взагалі хожу тільки до перевірених спеціалістів з медичною освітою, поважаючий себе косметолог не буде економити на шприці, він розуміє ризик відповідальності.
Котомафия
• вчера в 19:20
Ответ дляВолодарка мрій
Просто можга знати наслідки, але тобі похуй
Володарка мрій• вчера в 20:28
Ответ дляКотомафия
Це ви зараз мені? Мені пох?
Котомафия
• вчера в 20:59
Ответ дляВолодарка мрій
Це ви зараз мені? Мені пох?
Ну майстру, який коле! Ну чого Вам-то