Я_з_Франека• сегодня в 12:01
Самовпевненність
В інстаграмі під якимось постом, де обговорювались бейбі фейс почитала коменти і подивилась, хто там себе бейбі фейсом вважає
таке різноманіття. Від загострених чоловічоподібних обличь до округлого лиця за рахунок зайвої ваги. а, і вік там був, здається 35+ у всіх
ну не суть. питання в тому, як отримати таку самооцінку. бо деякі виставляють себе в білизні, в якихось типу сексі танцях (facepalm)
і де та грань між нормальною, високою самооцінкою і перехід в странності
13чудоСВЕТА• сегодня в 12:02
Автор, лучше оставаться адекватной, вы ж поржали с тех «бебифейсов» как адекватный человек и понимаете что это не так
Я_з_Франека
• сегодня в 12:03
Ответ для13чудоСВЕТА
так, але їм же від цього не холодно не жарко
а свої плюшки за самовпевненність вони отримують
комент одної з них ’мужик оплачував їй ремонт, але вона його кинула, бо набридло бути зайкой’. при тому жінка з зайвою вагою і ніякої особливо миловидності там немає
Я_з_Франека
• сегодня в 12:04
Ответ дляПочемучечка
ради хайпа и подписчиков они себя как угодно назовут
та яких підписчиків. там до 1000 і всіх. і не видно, щоб вони блог вели. якісь рендомайзні фото
13чудоСВЕТА• сегодня в 12:04
Ответ дляЯ_з_Франека
Ну я вам напишу что за мной Бред Питт сохнет а я его отшиваю)
Elena_Kiev_Solomenskiy• сегодня в 12:05
все границе- только в вашей голове. пусть бесятся все эти странные люди)
Я_з_Франека
• сегодня в 12:06
Ответ для13чудоСВЕТА
=)) у вас занадто вже фантазійно
я вполне вірю, що такі жінки беруть своєю впевненністю
от як таку розвинути
Я_з_Франека
• сегодня в 12:08
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
питання як розвинути таку самовпевненність
я ж розумію, що проблема в голові, а не в зовнішності
13чудоСВЕТА• сегодня в 12:09
Ответ дляЯ_з_Франека
=)) у вас занадто вже фантазійно
от як таку розвинути
Ну вы ж и того мужика не видели, может быть вы за километр к нему не подошли
Я_з_Франека
• сегодня в 12:09
Ответ для13чудоСВЕТА
може
питання про самовпевненність
КартаБезКомиссий• сегодня в 12:10
Ответ дляЯ_з_Франека
=)) у вас занадто вже фантазійно
от як таку розвинути
автор, скажу вам так. пока не перестанете лазить по чужим акам и на чужие жопы сиськи пялиться и искать их мотивацию, не видать вам самооценки, как своих ушей.
Техпаспорт на медузу• сегодня в 12:10
Автор, вся оця завищена самооцінка йде з дитинства.
І це круто, коли людина вважає себе красивою, і є більш впевненою в собі, але для адекватності це має бути підтверджене оточенням, а не лише вона сама бачить яка ж вона офігенна.
Тобто чим менший розрив між власним сприйняття і сприйняттям оточуючих, тим більш адекватною є самооцінка
Адекватність = мінімальний розрив між внутрішнім образом і реальністю
Незламна Україна• сегодня в 12:11
Ответ дляЯ_з_Франека
=)) у вас занадто вже фантазійно
от як таку розвинути
Вы не думали, что это просто писанина? И она не имеет ничего общего с реальностью
Не факт, что они в жизни такие же самоуверенные как пишут в интернете
сказочное_Бали• сегодня в 12:13
Ответ дляЯ_з_Франека
може
питання про самовпевненність
Не только. Вопрос в уровне ценностей, личных границах, уровне запросов. Порог входа у таких людей часто очень низок. Они поверхностны, как правило.
Я_з_Франека
• сегодня в 12:14
Ответ дляКартаБезКомиссий
я не пялюсь на чужі сіські і не шукаю їх мотивацію
зайшла подивитись як виглядає бейбі фейс
Я_з_Франека
• сегодня в 12:15
Ответ дляТехпаспорт на медузу
частково десь так і є
але дитинство вже не виправиш
а нормальну самооцінку хотілось би
але дитинство вже не виправиш
а нормальну самооцінку хотілось би
Давно без алко• сегодня в 12:16
И чем вам секси танцы не зашли? Я конечно выставляю только то что в рамках приличия. Но- почему нет? Ах да мне уже 42! Пора на кладбище?
Техпаспорт на медузу• сегодня в 12:16
Ответ дляЯ_з_Франека
частково десь так і є
але дитинство вже не виправиш
а нормальну самооцінку хотілось би
але дитинство вже не виправиш
а нормальну самооцінку хотілось би
Психолог вам в допомогу
І реально можна виправити при бажанні
Я_з_Франека
• сегодня в 12:17
Ответ дляНезламна Україна
повторюсь
я вполне припускаю факт, що комусь там чоловіки щось оплачують. це не щось супер незвичайне, навіть якщо жінка звичайної зовнішності
а враховуючи, що в неї відкритий акк і є свої фото, які бачать знайомі, то й по життю вони такі ж, швидше за все
Я_з_Франека
• сегодня в 12:19
Ответ дляДавно без алко
виставте тут. звідки я знаю, що там ви виставляли. як я можу прокоментувати зайде мені ваш танець чи ні
але те, що я бачила - було трохи странно. ні плавності, ні гнучкості, ні особливо гарного тіла
ДаЗдраПерма• сегодня в 12:20
Не думаю, що це про впевненість. Такі жінки часто і грубі, і безпардонні, і наглі і завжди праві, і без рамок. Не всі!
Я_з_Франека
• сегодня в 12:20
Ответ дляДаЗдраПерма
а що ж це тоді. так, саме ось цей весь набір часто і є в жінках без особливої зовнішності, але з великою самовпененністю
ДаЗдраПерма• сегодня в 12:23
Ответ дляЯ_з_Франека
Впевненість і самовпевненість це різні ступені одного й того ж. Самовпевненість це вже не ок
Давно без алко• сегодня в 12:24
Ответ дляЯ_з_Франека
Да конечно😂 хотя фоточку я как-то здесь выставляла. Смотрите, мне на мнение других абсолютно фиолетово. Я вижу прогресс по сравнению с началом 2 года назад. Вижу как становлюсь более пластичной, как получаются многие элементы. Плюс это отлично отражается на фигуре и дает море эмоций. Вот это и есть самооценка.
Я_з_Франека
• сегодня в 12:30
Ответ дляДавно без алко
нічого не маю проти
і я не бачила ваших відео
тому питання чисто гіпотетичні про самооцінку і оце все
ви почали своє питання чим мені не зайшли танці
і потім говорите, що вам все одно на думку інших і ви бачите свій прогрес і цьому радієте
зрозуміло
але з цим поясненням можна виставляти що завгодно. ту ж саму дічь.
і це і є самовпевненність
бо з іншої сторони можуть бути такі ж танцюристи, більш гнучкі, фігуристі і що там ще. Які вважають, що в них все ще не дуже.
і я не бачила ваших відео
зрозуміло
і це і є самовпевненність
Давно без алко• сегодня в 12:30
Держите пару фоточек, скрины с танца.
Скажу что в группе есть дамы весом под килограмм 80. И они не стесняясь выставляют видео тоже. Вот где самооценка огонь!
Горня капучіно• сегодня в 12:32
Самооценка на то и САМО, чтобы человек себя оценивал сам. При этом чужие оценки на это самое САМО никак влиять не могут.
Я_з_Франека
• сегодня в 12:34
Ответ дляГорня капучіно
і як це само прокачати?
мало ж сказати вголос собі ’я сама ох..а в цьому світі’
Я_з_Франека
• сегодня в 12:35
Ответ дляДавно без алко
Держите пару фоточек, скрины с танца.
ладно. мені взагалі такі танці не подобаються. чого вона там підлогу облизує на 2 фото? =))