Хтомолодець? Я!• сегодня в 12:47

Як же важко знайти потрібну локацію для відпочинку .. навіть джіпіті не знає

Слухайте, я вже просто голову зламала... Намагаюся спланувати відпустку в серпні , але щоразу впираюся в глухий кут. Мені треба якось поєднати нереальні речі, бо минулий рік з дітьми на морі в дельфінарії (де вони ледь витримали 2,5 години) став для мене уроком на все життя.
Мені потрібен якийсь порятунок, бо вимоги у нас специфічні:
•
Ніяких "камінців" і руїн. Замки, музеї, екскурсії — це одразу "ні", діти просто не підуть на таку спеку.
• Море — як тепла ванна. Хочу, щоб воно було теплюще, без жодної медузи чи трави під ногами, бо інакше ніхто в воду не зайде.
• Зелень навколо. Дуже боюсь цих "засушливих пейзажів", де тільки каміння і випалена земля. Хочеться хоч якоїсь тіні й дерев на вулицях.
• Логістика — мій головний біль. Максимум 30 хвилин на машині до всього! Аквапарк з гірками (це єдине, на що вони згодні) і якийсь ТЦ, щоб просто погуляти в прохолоді під кондиціонерами, але теж не годинами.
• І щоб під боком були нормальні майданчики, куди можна вийти без довгих зборів.
Я вже не знаю, чи існує таке місце взагалі, де все це поруч і не треба нікуди довго їхати... Ви щось таке бачили в природі?
Тримбулька• сегодня в 14:36
Если дешево и в Европе, то разве что Римини в Италии.
КаРаКаТиЦа• сегодня в 14:38
Ответ дляТримбулька
летом? сомневаюсь. разве что, когда у самих итальянцев сезон закроется
Слобожаночка• сегодня в 15:04
Ответ дляКаРаКаТиЦа
тогда еще меньше... 125 долларов в день на человека
Если не отель, а апартаменты, то легко можно найти
КаРаКаТиЦа• сегодня в 15:05
Ответ дляСлобожаночка
летом? на четверых? удачи в поисках)
Слобожаночка• сегодня в 15:08
Ответ дляКаРаКаТиЦа
летом? на четверых? удачи в поисках)
На букинге тысячи предложений в разных местах

Да, это не будет крупный город, но возле моря реально найти - Италия, Испания, Хорватия
автор Хтомолодець? Я! • сегодня в 15:12
Ответ дляСлобожаночка

Я в шоці від цін
Я раніше думала 300000 це гарні гроші
А тепер це капля в морі
Турагенція Tourdream• сегодня в 15:16
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ось дівчата пишуть про Майорку
А де ж той готель з нормальними цінами?
Бо букінг мені видає на 2 тижні 450000 грн без перельоту(
Букінг то ж не єдина система бронювання. Далеко не завжди на ньому кращі ціни та представлено повний вибір по готелях.
Ось подивилась наприклад готель, який часто бронюю своїм клієнтам з дітьми на Майорці, бо там є аквапарк Fergus Club Mallorca Waterpark
То пакетний тур з Варшави у серпні на 14 ночей, 338 тис грн. зараз коштує на 2+2. І це вже з харчуванням все включено. До речі, готель недалеко від Пальми знаходиться, можно їздити у місто.
Ще зауважу, що у багатьох готелях Майорки та Іспанії загалом, номери не дуже великі за площею. Тому на Ваш состав треба два окремих номери дивитися, щоб вибір готелів був не обмежений тільки тими, де є великі номери.
Слобожаночка• сегодня в 15:21
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я в шоці від цін
Я раніше думала 300000 це гарні гроші
А тепер це капля в морі
6 тысяч евро на отдых это очень приличные деньги

Мы всегда в три раза дешевле отдыхаем, но дней 9, а не 14

Да, не отели, но они нам и не нужны
Сметчица• сегодня в 16:15
Ответ дляКаРаКаТиЦа
езжайте в Дубай, там все найдете - и инфкраструктуру, и море теплое, и шоппинг.
Ценник только будет иной
В Дубае не будет дороже, но море так себе там
Летом там слишком жарко
Лучше всего в ноябре
Там и помолиться круто и аквапарк самый лучший
Вообще развлечение много
автор Хтомолодець? Я! • сегодня в 17:05
Ответ дляСлобожаночка

Да, не отели, но они нам и не нужны
Ви апартаменти на буккінгу дивитесь?
Слобожаночка• сегодня в 17:14
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ви апартаменти на буккінгу дивитесь?
Да
Но я под свой бюджет ищу
А на ваш бюджет там намного больший выбор