Заместитель Анонима• вчера в 15:00
Якщо покупець звернувся до ріелтора, хто оплачує комісію?
Я звернулася до ріелтора аби вона підібрала мені квартиру. Вона знайшла досить гарний варіант, мені підходить по ціні і моїм запросам. І тут...вона просить 3% за свої послуги? З якого дива це маю платити я? Вона значить здере ці кошти з продавця і ще з мене? Продавець же має оплачувати комісію за продаж.
Чесно брешу• вчера в 15:03
Вы не обсуждали условия работы до того, как вам подобрали вариант? И да комиссию могут брать с одной из сторон и даже с обеих сторон , в зависимости от условий договора
Шалена красуня• вчера в 15:02
Не люблю рієлторів, вони для мене якісь прошелиги.
Знаєте як зробіть, ви типу відмовтесь при ньому, а потім можна буде напряму домовитись з людьми.
Дуболом• вчера в 15:02
Хто замовник послуг той і оплачує. Згідно написаного вище замовником послуг є покупець
Бутербродница• вчера в 15:02
Ответ дляШалена красуня
часто люди сцыкливые и боятся напрямую
Не гавкаю- но охраняю• вчера в 15:04
Комиссию риелтору обычно платит тот, кто заказывает услугу (инициатор поиска или продажи). Если покупатель обратился в агентство, чтобы найти квартиру, он оплачивает услуги по подбору и сопровождению сделки.
Так что ничего удивительного.
Працівниця року• вчера в 15:04
Ответ дляШалена красуня
Да никто не заставляет их любить. Не обращайтесь и все.
В случае автора, я пошла на маникюр, а че я должна платить, если денег заработал магазин, что продал расходник
Заместитель Анонима
• вчера в 15:05
Ответ дляДуболом
Але ж у неї є договір про продаж квартири з власником. Отже він звертався
Працівниця року• вчера в 15:05
Ответ дляЗаместитель Анонима
Найдите себе от собственика, все ж просто
Грушки-яблочки• вчера в 15:05
Ответ дляШалена красуня
Авторка сама замовила послугу
Шалена красуня• вчера в 15:06
Ответ дляГрушки-яблочки
Авторка сама замовила послугу
Ну може ж тепер типу відмовитись 🐀
ДеньгиНеСдаю• вчера в 15:06
Ответ дляЗаместитель Анонима
А вы не обращались?
Заместитель Анонима
• вчера в 15:07
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А вы не обращались?
Але ж він отримає гроші. То хай платить
Грушки-яблочки• вчера в 15:08
Ответ дляШалена красуня
Ну може ж тепер типу відмовитись 🐀
Може. Типу. А потім хтось кине її.
90x60x90• вчера в 15:23
Ответ дляЗаместитель Анонима
Але ж він отримає гроші. То хай платить
Ви як з місяця звалилася. Коли власник здає квартири, то платить теж орендатор
90x60x90• вчера в 15:24
Ответ дляЗаместитель Анонима
Але ж він отримає гроші. То хай платить
Якби не квартира власника то у півтора б не було роботи)
Всміхайлик• вчера в 15:28
Вам продавец поднимет цена на 3 процента, а ещё модно торговаться... попросить у продавца скидку, мне так 2 тыс долларов усиупили
ОхиИВздохи• вчера в 15:32
Ответ дляБутербродница
часто люди сцыкливые и боятся напрямую
Це називається розумні і передбачливі, а не лякливі, як ви красиво висловилися.
ДеньгиНеСдаю• вчера в 16:41
Ответ дляЗаместитель Анонима
Але ж він отримає гроші. То хай платить
Но а вы получили услугу которую сами же заказали .
Ластоноша• вчера в 17:36
Ответ дляПрацівниця року
Так оно ж само ленивое, наняло риелтора, нашли вариант, а оно платить не хочет за услуги..... А вы говорите что оно само искало
Заместитель Анонима
• вчера в 18:00
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А вы не обращались?
Ну в неї було виставлене оголошення, я по ньому зателефонувала. Потім мені ця квартира не підійшла, я спитала, чи немає ще чогось. Вона запропонувала іншу. Отже ці власники теж їй комісію платять.
Заместитель Анонима
• вчера в 18:01
Ответ дляЛастоноша
А ріелтор хоче здерти комісію з двох сторін!
Ластоноша• вчера в 18:04
Ответ дляЗаместитель Анонима
Если ты и тебе подобные не читают/не вникают/не понимают то, что подписывают и/или на что соглашаются, то потом выходят тупые темы, типа этой. Каждый из вас подписал определенный договор, в котором все написано и указано. Вы подписали? Подписали! Вы знали, что услуга оплачивается? Знали! Какие вопросы?
Заместитель Анонима
• вчера в 18:06
Ответ дляЛастоноша
Я ще нічого не підписувала! Був тільки показ. Зараз взагалі в роздумах, чи брати ту квартиру. Але не впевнена, що знайду подібну. І не вважаю, що я маю платити комісію. Виходить, вона виторгувала торг на квартирі якраз собі на комісію. А я реального торгу так і не отримала
Працівниця року• вчера в 18:11
Ответ дляЛастоноша
У вас кроме ’оно’, есть словарный запас еще какой то? Или вы из стаи тот риелтор, где надо бабки и пох на все?
Заместитель Анонима
• вчера в 18:13
Ответ дляВсміхайлик
Мені і уступили! Але виходить, що цей торг тепер як розмір комісії