Чижик Пижик• 1 час назад

Чи можна звернутись в травмпункт Охматдит щоб дитину послухали?

Доброго дня. Учора були очно в лікаря, поставив він бронхіт. У дитини з неділі температура, на сьогодні теж, але збивається добре. У понеділок почався кашель, дуже сильний нав´язливий, на сьогодні дитина кашляє аж до рвоти. Написала лікарю, але сьогодні він не зможе нас прийняти, бо наплив дітей, завтра він не працює, на прийом зможемо попасти не раніше п´ятниці( порадив якщо погано дитині викликати швидку(
Мені б послухати десь дитину, бо кашель стає гірший. Бо я не знаю куди б звернутись
Байрактарна• 1 час назад
Не в травмпункт , а просто в отделение детской больницы можете поехать , там и снимок сделать могут сразу и кровь взять
Затишне кубло• 1 час назад
Трохи дивно читати про травмпункт і послухати.
Сама не знаю• 1 час назад
Нет! Оставьте ваши местячковые традиции у себя. В Киеве так не работает. Есть частная медицина- переживаете, вперед! Травмпункт- для экстренных случаев, не борзейте!
Най хоч раз• 1 час назад
Автор, не у Охматдит, а у чергову лікарню. ОХМАТДИТ з кашлями не приймає Яка чергує у вашрму районі можна узнати у 103.
Сама не знаю• 1 час назад
Ответ дляЗатишне кубло
Мне тоже было дивно, пока знакомая врач не рассказала, как в одном городе ( не буду писать название, обл центр), где она работала в больнице педиатром вот такие мамки с ноги открывали дверь в травмпункт больницы и рассказывали, что им все должны, потому что их надо послушать! Говорит, работать было не возможно, череда таких мам в течении дня.
Топтунша• 1 час назад
Травмпункт від слова ’травма’. Там приймає травматолог і він не слухає легені
Алина-1240• 1 час назад
Только ж не в травмпункт😃а в приемное больницы, там врача вызовут
Сама не знаю• 1 час назад
Ответ дляНай хоч раз
В стационар не ходят прослушаться! Для этого есть поликлиника.
автор Чижик Пижик • 1 час назад
Ответ дляТоптунша
Я зверталась туди коли старшу дитину вкусив кліщ, прийняли там без питань, тому і це перше, що прийшло у голову. Бо кашляє малий, аж скрипить(
Сама не знаю• 1 час назад
Ответ дляЧижик Пижик
Укус клеща- экстренный случай!
Най хоч раз• 1 час назад
Ответ дляСама не знаю
Коли поліклініка не працює, то звертаються у прийомне відділення стаціонару. Це називається самозвернення
ПробілНеПрацює• 1 час назад
дивний лікар у вас ,є черговий кабінет і йдіть туди .Якщо все погано то дзвінок в 103 і питайте куди підїхати вам особисто ,зазвичай правий -1 лікарня чергує ,а лівий -Алішера
Най хоч раз• 1 час назад
Ответ дляЧижик Пижик
Кліщ, апендицит, кровотеча, перелом- це для тпавмпункту. Температура, кашель- прийомне відділення дитячої лікарні
Залізний кіготь• 1 час назад
Автор вы какие лекарства даёте?
автор Чижик Пижик • 1 час назад
Ответ дляЗалізний кіготь
Автор вы какие лекарства даёте?
Інгаляції робимо з Пульмікортом, антибіотик Суммамед 2 дні вже даю (сьогодні 3-й ще не давала по часу). Температуру збиваю, провітрювання/промивання носу і т.д робимо. Температура підіймається до 38
Коленная ложечка• 1 час назад
Ответ дляЧижик Пижик
Тест на грипп робили?
Пишу каліграфічно• 1 час назад
Там є чергова педіатрія поруч, не травма.
Пишу каліграфічно• 1 час назад
Ответ дляНай хоч раз
При чому не будь-яке, а чергове педіатричне. Добре, що в охматдиті педіатрія чергує вічно :)
автор Чижик Пижик • 1 час назад
Ответ дляКоленная ложечка
Тест на грипп робили?
Так, було чисто.
Коли мовчу- приємна жінка• 1 час назад
А в приватну? Або до чергового лікаря при вашій поліклініці
автор Чижик Пижик • 1 час назад
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Немає чергового лікаря у нашій лікарні, обслуговуємось у філіалі. Тому й ломаю голову куди звернутись
Лікар наш приймає у 2 зміну, чекала з ранку коли він відповість чи можна підійти та коли
Латвийские_Номера• 1 час назад
Ответ дляЧижик Пижик
Вкусив кліщ - це травма
Латвийские_Номера• 1 час назад
Ответ дляЧижик Пижик
А чому не йдете на прийом до сімейного?
ПробілНеПрацює• 1 час назад
Ответ дляЛатвийские_Номера
Вкусив кліщ - це травма
але екстренно треба звернутись саме туди
Я только за!• 1 час назад
Ответ дляЧижик Пижик
Зачем сбиваете?
Коплю на груди• 1 час назад
Може бути коклюш... Кашель до рвоти ... дуже типово. Через пару днів , якщо коклюш, то задихатися при приступах буде, особливо вночі...
автор Чижик Пижик • 57 минут назад
Ответ дляЯ только за!
Зачем сбиваете?
Збиваю, коли температура більше ніж 38,2. У дитини є викривлення грудної клітки, і йому не хватає кисню, при вищій температурі може задихатись
Я только за!• 45 минут назад
Ответ дляЧижик Пижик
Парадоксально, но ребенок задыхается не от недостатка кислорода, а от его избытка - гипервентиляция.
И потому что неэффективно работает энергетический цикл - из-за дефицита субстратов мало производится СО2 = мало кислорода поглощается тканями.
Гипервентиляция вымывает СО2, его становится еще меньше в тканях и они еще хуже поглощают кислород.

Искривленная грудная клетка совсем не имеет отношения к этому.
Разве что как подтверждение глубокого дефицитного состояния в прошлом.
Incol• 22 минуты назад
НЕ читала все , зазвичай в кождній поліклініці був черговий педіатр, до якого можна було і у вихідні звернутися. Наберіть свою поліклініку і запитайте про такого. Якщо у вашій немає, уточніть, де є черговий лікар в вашому райні (мікрорайоні) або на 103 з запитом, куди можна звернутися.
західний_діалект• 21 минуту назад
Ответ дляТоптунша
у таких яжемамок просто травма головного мозга, поэому они и бегут слушаться к травматологу.