жінка незаміжня• вчера в 16:07

айфон 17

Дівчата у кого є, чи варто? У мене старий ксіомі, вже перестає працювати, треба терміново новий телефон. 17 суто з вигляду подобається
Лукава_Кiшка• вчера в 16:10
Якщо суто з вигляду і в кредит, то не варто
Ліна-7961• вчера в 16:10
В мене 17 про макс, найкращий зі всіх мїохх айфонів, мій перший був 6 айфон, геть не жалкую в мене був 14, я хотіла поміняти в 17 році бо день народження 17) але коли вийшли кольори то засмутилась.... але врешті поміняла він коштує кожну свою копійку!
Чудо в декрете• вчера в 16:10
Варто. Мені була величезна різниця з 14 про, а вам так взагалі буде космос)
Най хоч раз• вчера в 16:14
Ответ дляЧудо в декрете
а в чем та большая разница?
Чудо в декрете• вчера в 16:17
Ответ дляНай хоч раз
а в чем та большая разница?
Швидкість, автономність, камера (для мене це важливо), багато нових функцій для 17 айфону повʼязаних з ШІ (підправляти ПДФ документи прям з айфону, видалення предметів на фото і т.д.. дуже прикольна тема цей епл інтелилженс))
igm• вчера в 16:18
Автор, якщо є можливість, то звичайно варто
Ms. Анонимная• вчера в 16:23
Зачем вам именно 17?? Возьмите 13 и сэкономите Дене и телефон новый роскошный
Ms. Анонимная• вчера в 16:24
Ответ дляЛіна-7961
И чем этот 17 лучше 13?? Жертва маркетинга .
Ms. Анонимная• вчера в 16:24
Ответ дляЧудо в декрете
В чем там разница ?))
автор жінка незаміжня • вчера в 16:25
Мені про не подобається, суто 17, де 2 камери. Хочеться гарні фото і відео. А чому саме 17, бо тел купую максимально рідко, раз на 5-6 років
Ms. Анонимная• вчера в 16:25
Ответ дляНай хоч раз
а в чем та большая разница?
Нет там никакой разницы , между одним айфоном и другим, разница в цене ,все кто покупают последнюю модель делают это исключительно для того чтобы хвастануть перед окружающими и чтобы на них смотрели с уважением 🤮🤮
Ms. Анонимная• вчера в 16:26
Ответ дляЧудо в декрете
Камера шикарная у всех последних моделей айфонов и все что вы перечислили есть во всех последних айфонах
Ms. Анонимная• вчера в 16:28
Ответ дляжінка незаміжня
Красивые фото и видео есть и в предыдущих айфонах . Но если вам так хочется переплатить - переплачивайте .
миссДавеча• вчера в 16:38
Ответ дляЧудо в декрете
Швидкість і автономність у 14про і 17про, як на мене - однакова ) поки нові то всі автономні ) камера теж не дуже відрізняється.
От нові фішки з видаленням зайвого на фото то так, тільки з 15 айфонів ввели (але я цим ще роки 4 тому на самсунгу награлась, то мені воно не супер круте новшество))