Молчавочка• сегодня в 11:35
Яка квітка вам гарніша (Лего для дівчинки)
Бочка порохУ• сегодня в 12:03
Ответ дляФедорино Горе
Та такое собі рози, краще орхідея
Жуть какая
Коту тоже не нравятся)
Масяня Я• сегодня в 12:31
Донька любить лего, у неї майже вся серія Ботанік зібрана.
Вона мені присилала фотки, мене троянди не вразили. Дуже гарні і стильно виглядають орхідеї, сакура, бонсай з оранжевим кленом, букет польових квітів (там 2 чи 3 варіанта), а найприкольніші набори з маленькими кактусами. Троянди якісь грубуваті.
ОхиИВздохи• сегодня в 13:11
Не берите цветы с толстыми элементами - они выглядят грубо (розы, орхидеи). Очень классно выглядит слива и бонсай сакура.
Молчавочка
• 2 часа назад
Ответ дляМасяня Я
Ой взяла вже ті рози( тільки побачила шо ви писали