БоВжеВільна• 19 февраля в 11:25
Аліменти на дитину
Які аліменти на дитину отримуєте ??
Застряла• 19 февраля в 11:26
2-4 тис на місяць в залежності від настрою батька. На офіційні не подавала... Хоча певно дарма... В нього свій бізнес, але він щиро вважає що 2 тис цілком достатньо... Мудак...
БоВжеВільна
• 19 февраля в 11:30
Ответ дляЗастряла
О
Як і у нас, 2700 достатньо
Сам має 140к в місяць стабільно
Так ще з цих грошей я на себе по йому думці витрачаю :)))
Як і у нас, 2700 достатньо
Сам має 140к в місяць стабільно
Хомо_сапиенс• 19 февраля в 11:30
Віддайте йому дітей на мфсяць і нехай прокормить і одягне на 2 тис.
Майструю крила• 19 февраля в 11:30
Ответ дляБоВжеВільна
О
Як і у нас, 2700 достатньо
Сам має 140к в місяць стабільно
Як і у нас, 2700 достатньо
Сам має 140к в місяць стабільно
Он неофициально работает?
Майструю крила• 19 февраля в 11:35
У меня 5200 по средней по региону
Плюс одевает , обувает его, гаджеты покупает, иногда продукты передает, часто сын у него живет
А теперь смотрю средняя поднялась, должно быть по идее в 2 раза больше
Даже не знаю его реакцию теперь, не хочется отношения портить
Юпитерная• 19 февраля в 11:35
Дівчата, чим ви думаєте, коли не подаєте на аліменти, задовольняючись 2 тис на місяць? Ви ж дітей своїх позбавляєте чогось матеріального, навіщо ?
Викачую яйцями• 19 февраля в 11:36
6 от первого брака, по нотариальное договору, там привязка к прожиточному минимуму ребенка.
И 24 от второго, не официально
Дівка в намисті• 19 февраля в 11:36
Ответ дляБоВжеВільна
О
Як і у нас, 2700 достатньо
Сам має 140к в місяць стабільно
Як і у нас, 2700 достатньо
Сам має 140к в місяць стабільно
Так почему не подали просто?
Качка в тапцях• 19 февраля в 11:37
Ответ дляЗастряла
Він?
Застряла• 19 февраля в 11:37
Ответ дляЮпитерная
Синдром ’я сама’... Гордість, не хочеться принижуватися. Віра в те що може сам усвідоміть і совість прокинеться.
В мене так.
Качка в тапцях• 19 февраля в 11:39
Ответ дляЮпитерная
Це ви про ті ще 2тисячі, які задовільнять все інше матеріальне
Качка в тапцях• 19 февраля в 11:40
Ответ дляЗастряла
А хто? ви?
А я - батько ваших дітей?
Чи їхня мати?
Застряла• 19 февраля в 11:41
Ответ дляКачка в тапцях
А я - батько ваших дітей?
Чи їхня мати?
Мудак чоловічий рід. Тому -він.
Мати утримує дитину на 80% , якось дивно вважати її чимось поганим.
Самохвалова• 19 февраля в 11:47
Ответ дляБоВжеВільна
О
Як і у нас, 2700 достатньо
Сам має 140к в місяць стабільно
Як і у нас, 2700 достатньо
Сам має 140к в місяць стабільно
Офіційно подайте на аліменти
Идеальная оптимистка• 19 февраля в 11:50
Ответ дляЮпитерная
Я подала, но это было давно.
У меня самый говняная нищий БМ, долг за 16 лет , ребёнку 20 лет.
Живёт с долгом и не париться, был женат второй раз и там тоже должник алиментов.
Сама выбрала такого мудака, наследство не будет потом, у него его нет и не будет
Незламна Україна• 19 февраля в 11:51
Ответ дляИдеальная оптимистка
Я подала, но это было давно.
Зато біопапа не зможе, якщо що, отримувати аліменти на себе від дорослої дитини.
Идеальная оптимистка• 19 февраля в 11:54
Ответ дляНезламна Україна
Да документы есть о его долге
Идеальная оптимистка• 19 февраля в 12:02
Ответ дляr25-1
почему не в тюрьме?
Он никому не интересен, с него взять нечего
Лялька в колисці• 19 февраля в 12:07
я бухгалтер по зарплате, у нас много алиментщиков, минимальные алименты 18 тыс, макс сейчас 35 тыс на 1 ребенка. Но у нас и зарплаты все официальные и высокие.
Ручки-Крючки• 19 февраля в 12:13
А в мене військовий вічно ниє то 2000 платив потім 6000 грн, зараз ниє що йому не хватає, в тому році купив машину нову, їздить відпочиває, малу не бачить і не хоче
Ручки-Крючки• 19 февраля в 12:14
Ответ дляЛялька в колисці
Скажіть невже військові зараз по 20000 грн зарплатню отримують?
Ручки-Крючки• 19 февраля в 12:15
Ответ дляВикачую яйцями
И 24 от второго, не официально
Мой бы удавился
Лялька в колисці• 19 февраля в 12:15
Ответ дляРучки-Крючки
я не знаю зарплат военных