Рогнеда Карповна• Изменено сегодня в 11:57

Як вам серіал Фоллаут?

В гру не грала, але знання гри не потрібне для того, щоб дивитися серіал.
Дуже атмосферний, з чорнушним юмором.
І музика, яка ложиться на дії серіала )
Ваша прЭлесть• сегодня в 12:03
Гуано и чушь. Мне не понравился. Даже первую серию не досмотрела.
Блакитна устриця• сегодня в 12:07
я хоть и люблю тематику постапокалипсиса, но мне он не понравился. Фанаты игры кайфуют
Помилуйте мадам• сегодня в 12:07
Классний
Файна цьоця• сегодня в 12:20
Хороший. Не в моєму стилі але явно непоганий серіал
Все буде• сегодня в 12:35
Ми з чоловіком навіть не знали, що є гра така. Серіал подивились, нормальний такий, дивитись можна.
Міні-бікіні• сегодня в 12:40
Класний)
Подобається як вайб і музику 60х наклали на постапокаліпсис)