іронічна антитеза• вчера в 15:13
Карта фронту.Просування кацапів за рік в кілометрах
від 1 до 34 км.до мене дійдуть з такими темпами через тисячу лєт
іронічна антитеза
• вчера в 15:26
а якщо Закарпаття то по горам кацап буде лазити років 500 мабуть
іронічна антитеза
• вчера в 15:28
чекайте ну кожного хвилює просування кацапа.для того і карта є.люди ж щось планують.десь живуть.я і подивилася що там робиться
Жінка з перцем• вчера в 15:30
Молодец, тебе можно топить за границы 91го. Мне нельзя´ я значительно ближе чем ты.
іронічна антитеза
• вчера в 15:30
хтось живе біля фронту.хтось далеко.такі карти потрібні.
САМ_ТАКОЙ• вчера в 15:30
Ответ дляіронічна антитеза
дивіться в середньому 17км в рік.получається.правильно.до мене 700 чи 600км від фронта .хто дружить з математикою.прорахуйте плис
Маня, заглохни
САМ_ТАКОЙ• вчера в 15:31
Ответ дляіронічна антитеза
що у вас за істерія
без анонима хотя забанить можно было
Тролю як можу• вчера в 15:32
Ответ дляСама не знаю
Они не рассчитывают захватить дальше, они рассчитывают, что им так отдадут.
Вернее сказать, они не в состоянии захватить, по этому требуют настоятельно, у США что бы Украина отдала им Донбасс
іронічна антитеза
• вчера в 15:31
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
без анонима хотя забанить можно было
навіщо вам карту фронту банити
іронічна антитеза
• вчера в 15:32
Ответ дляТролю як можу
ви маєте рацію...
Тролю як можу• вчера в 15:32
Ответ дляіронічна антитеза
навіщо вам карту фронту банити
Нашли с кем тут говорить, тут раша боты и ждуны руського мира.
ЖивунаБагамах• вчера в 15:32
Ответ дляіронічна антитеза
Клааасс. Вы сколько пацанов родили чтобы они вас защищали хотя-бы через 20 лет?
іронічна антитеза
• вчера в 15:33
Ответ дляТролю як можу
вони рахувать не вміють?)
Тролю як можу• вчера в 15:33
Ответ дляіронічна антитеза
вони рахувать не вміють?)
Мне кажеться они умеют только то, за что им платят))
іронічна антитеза
• вчера в 15:33
Ответ дляЖивунаБагамах
а кто нападать будет через 20 лет?
іронічна антитеза
• вчера в 15:34
Ответ дляТролю як можу
))
іронічна антитеза
• вчера в 15:34
нєє ну 17км для второй армии мира не о чем.если глобально смотреть
ЖивунаБагамах• вчера в 15:34
Ответ дляіронічна антитеза
а кто нападать будет через 20 лет?
Тот кто придет к вам через тысячу. О чем тема?
іронічна антитеза
• вчера в 15:36
Ответ дляЖивунаБагамах
такі карти потрібні.хтось будується.хтось квартиру купляє дитині.я подивилась скільки до мене.бо були думки на західній купити житло.тепер немає таких мислів
іронічна антитеза
• вчера в 15:36
я хочу знати правду.шо да як.маю право.то безпека моєї родини
Безпринципова• вчера в 15:36
Ответ дляіронічна антитеза
я вищитала
Вы не правильно думаете. Вы посчитайте сколько мужчин погибло или пропало без вести за этот год. И через сколько лет мужчины- украинцы закончатся. И тогжаикацапы к вам вмиг дойдут. Бо защищать уже будет некому
іронічна антитеза
• вчера в 15:37
Ответ дляБезпринципова
ви однобоко думаєте.скільки руських погибло чи вони безмертні
Безпринципова• вчера в 15:37
Ответ дляіронічна антитеза
а потєрі рускіє какіє ілі єто другоє
А сколько там населения? А сколько у нас?
іронічна антитеза
• вчера в 15:37
Ответ дляБезпринципова
всігда треба говорити про потери ворога.якщо за наші втрати то і їхні
ЖивунаБагамах• вчера в 15:38
Ответ дляіронічна антитеза
В Херсоне нет рф. И Херсона почти нет. Вам доходит, что им необязательно быть в вашем городе чтобы его разрушить?
іронічна антитеза
• вчера в 15:38
Ответ дляБезпринципова
в 4 р їх більше і шо.при нападении и втрати бильши.а ми в активній обороні
Безпринципова• вчера в 15:39
Ответ дляіронічна антитеза
задачка.якщо ідущіє 4 г на Кіев за три дня повзуть за рік 17км то через скільки років абізяни прийдут в моє місто?хто пощитає пришлю торт
Маня, вы непроходимвя дура
іронічна антитеза
• вчера в 15:39
Ответ дляЖивунаБагамах
як це херсона нет.бедгород тоже в пітьмі молиться щоб ракета в будинок не в.бала