ОноВамнадо• сегодня в 18:29
На що не шкода грошей
Я люблю парфуми і книжки. І різні уходові косметичні засоби
Купую їх при першій же можливості
А от сумки чи взуття (частий фетіш жінок) - не моє
а у вас що?
Купую їх при першій же можливості
а у вас що?
ОноВамнадо
• сегодня в 18:47
Ответ дляparele
На рослини.
о, да. це в мене теж був пункт, доки я не стала періодично виїзжати з України. і вдома і для дачі
ОноВамнадо
• сегодня в 18:48
Ответ для18 мнеУЖЕ
О мне подарили этот амуаж, я тоже над ним сидела жлобилась😁
ну це не те щоб я жлобилась. але треба раціонально підходити. =))
мимАпроходила• сегодня в 18:48
В мене все перелічене - косметика, парфуми, сумки, взуття. Я шопоголік, але в розумних межах. Купую якісне та не дешеве, тобто заради задоволення, а не заради кількості.
Бабульція• сегодня в 18:49
На себя не жалко,на косметику,уход, духи,украшение,порадовать себя любимую.
мимАпроходила• сегодня в 18:50
Ответ дляМарфа Українівна
одяг не купую
косметику не купую
прикраси не купую
.. задумалась... купую іжу і що треба в хату. без витребенько типу красивої чашечки чи дощечки, скатертинки...
косметику не купую
прикраси не купую
А я купую 🙈 мені важливо щоб посуд був красивий. Нещодавно нову постільну білизну купила, не тому що конче потрібно, а тому що сподобався комплект
мимАпроходила• сегодня в 18:51
Ответ дляОноВамнадо
але властивість осуджувати в крові. ну це теж соромно має бути
А вона не засуджує, а констатує факт
ОноВамнадо
• сегодня в 18:51
Ответ дляБарабасиха
На долари.
Немає власного житла, по трохи відкладаю.
На все інше шкода.
Але купую і крем, і духи, і одяг.
Хоч іноді.
На все інше шкода.
Але купую і крем, і духи, і одяг.
Хоч іноді.
так, я ж про питання хоч інколи теж. якщо я купую книжки, це ж не означає, що я їх кожного дня купую
ОноВамнадо
• сегодня в 18:52
Ответ дляЛуноликая Вика
На подорожі тільки не жалію взагалі
а я взагалі не фанат подорожей. для мене це важко
Луноликая Вика• сегодня в 18:53
Ответ дляОноВамнадо
І це нормально) Було б гірше якби ми всі за чимось одним ганялись
мимАпроходила• сегодня в 18:53
Ответ дляparele
На рослини.
Це характерно для власників приватних будинків та дачників 😉
ОноВамнадо
• сегодня в 18:53
Ответ длямимАпроходила
А вона не засуджує, а констатує факт
ну це дивлячись про яку групу ’нас’. якщо про себе і своє оточення, то можливо і факт
якщо про випадкових незнайомих людей - то до факту тут як до неба рачки
Суцільна зрада• сегодня в 18:56
Мне пару флаконов по 30 или 50 мл хватает на год, полтора. При этом ежедневно пользоваться.
Куда ещё?!
Мудробаба• сегодня в 18:57
А я вообще предпочитаю всякий ненужный хлам не пркупать: и мусора в доме меньше, и деньги целее
ОноВамнадо
• сегодня в 18:58
Ответ дляКолупалочка
Навчання. От знову курс купила, старт 2 березня
по чому курс
Колупалочка• сегодня в 18:59
Ответ дляОноВамнадо
по чому курс
Штучний інтелект. Два роки вже в цьому варюся-працюю.
ОноВамнадо
• сегодня в 19:00
Ответ дляКолупалочка
ого. круто. в якій сфері? що ви робите?
Колупалочка• сегодня в 19:03
Ответ дляОноВамнадо
ого. круто. в якій сфері? що ви робите?
Реклама, кліпи, мультики. Візуал для соцмереж. Зараз от мантри закінчили 100 штук))))
Чоловік от зараз проходить курс автоматизації, сидить в навушниках, контрольну робить.
ОноВамнадо
• сегодня в 19:07
Ответ дляКолупалочка
а де ви навчаєтесь?
Паспортний стіл• сегодня в 19:12
По необходимости в основном. В начале войны покупала духи как ненормальная, потом увлеклась таро- покупала таро колоды. Сейчас ничего- выгорание ...
Мальовнича даль• сегодня в 19:13
Ответ дляparele
На рослини.
О, это растения)
Пригласили мы спецов по ландшафтному дизайну, планировали пока на весну только траву и полив . Те говорят - ну давайте еще прикинем по растениям. Прикинули на 60 тыс. евро)
ОноВамнадо
• сегодня в 19:14
Ответ дляМальовнича даль
О, это растения)
що можна накупити на таку суму? чи у вас там гектар мінімум?
Мальовнича даль• сегодня в 19:15
Ответ дляОноВамнадо
Нет, 15 соток. Большой дом, летний дом, терраса и и огромный бассейн
Все растения, которые нравятся, оказались очень дорогими)