АдеКВАтная• 19 февраля в 18:58
Тампони в критичні дні
Вже не перший раз помічаю, що при користуванні тампонами в перші дні місячних цикл зменшується на день чи два коротше і виділення значно менші на протязі всього циклу. Ви не помічали такої закономірності? Слідуючий раз коли піду до гінеколога обов’язково запитаю чому так , чи це лише в мене так організм реагує. І справа точно не у віці, бо 4 роки назад я вперше на це звернула увагу і перестала користуватися , місяць назад знову вирішила спробувати і така ж сама закономірність.
Точу ляси• 19 февраля в 19:05
Знайома (давно). Путана. Обслуговувала клиентов. Никто ничего не заметил необычного.
Путающаяся• 19 февраля в 19:11
Не помічала , у мене все життя 3-4 дні , і тільки тампони , якби було менше, то взагалі б зникли
вАлнуюся сильнА• 19 февраля в 19:18
А каким образом может стать больше или меньше? Есть определённое количество эндометрия, которое образовалось. Он отходит весь в любом случае.
Если заткнуть тампоном, то от этого эндометрия меньше не станет.
Лорка-хлорка• 19 февраля в 19:34
Ответ длявАлнуюся сильнА
Не все прослушали курс анатомии в школе
АдеКВАтная
• 19 февраля в 19:45
Ответ длявАлнуюся сильнА
Вот что пишет Гугл: «Так как тампон впитывает выделения непосредственно около шейки матки, он вполне может уменьшить выделения на 24 часа. Создается иллюзия скудных выделений и уменьшение цикла.» Понятное дело, что отторгнутый эндометрий выйдет весь и заново не нарастет. Анатомию я в школе слушала.
Бла бла бла• 19 февраля в 19:51
Ответ дляАдеКВАтная
Так це ілюзія. Насправді не може він впливати