Соня-сонятко• 20 февраля в 11:55

Потрібен ендокринолог Київ щоб приймав очно і онлайн

Мені потрібен лікар ендокринолог бажано в приватній клініці, щоб нормально міг приділити час, а не галопом
В мене низький ТТГ і повишені Т4 вільний,Т3 вільний. У мене в місті не можуть поставити діагноз, а лікування назначають.
Біле пальто• 20 февраля в 11:59
Вікторія Радостна
автор Соня-сонятко • 20 февраля в 12:23
Ответ дляБіле пальто
Вікторія Радостна
Дякую. А фамілію не подкажите?
Булку Дай• 20 февраля в 12:28
Чому не можуть поставити діагноз? Що кажуть?
автор Соня-сонятко • 20 февраля в 12:36
Ответ дляБулку Дай
Нічого не кажуть є УЗД там аутоімунний тиреоїдит, а типу аналізи не відповідають йому.
Просто назначили препарати для зниження гормонів, бо типу щитовидна залоза зараз працює на максимум. А діагноз всі підпункти під питанням. І написано кінцевого діагнозу немає
Бабулька• 20 февраля в 14:24
У вас гипертиреоз, и возможен тиреотоксикоз. Сдайте анализ на антитела, и посмотрите, есть ли у вас аутоимунная болезнь. Анализ на антитела к тиреопероксидазе (АТ-ТПО)
Женщинас• 21 февраля в 22:23
Клиника ’Ваш ликар’ на ул. Чавдар. Эндокринолог Куликова. Основательная, приятная, не спешит.