Партизанка• сегодня в 12:34
Ну як тепер обрати?
За кордоном. Так вийшло що вела паралельні стосунки з корисною метою. Залишитися у цій країні. Паралельні, бо боялася, що якщо не складеться, з одним - щоб був запасний варіант.
Ну і того що теж у голові сиділо що може вони обирають між мною і кимось.
І ось минув рік, а ніхто з них не злився і обидва пропонують шлюб. Один офіційно, другий жити разом, але тут більшість просто живуть і на привід мені залишитися в країні ніяк не впливає.
Але я незнаю як мені тепер обрати. Бо вони кардинально різні.
Перший офісний працівник, заробляє більше, купа хоббі та амбіцій та планів. Постійно у русі. Великий будинок, гарне авто. Але він вимогливий до себе та інших.
Другий звичайний технік, працьовитий, домашній, турботливий. Але також заробив на будинок, авто - але простіше. З ним чекає як раз "спокійна безтурботлива старість". Але мені 35.
В мене двоє дітей. В них також є діти і вони обидва дуже гарні батьки.
І шо бліна робити??
Я завжди осуджувала тих хто зраджує. В тепер сама в такому і навіть не можу прийняти рішення.
І здається що почуття є до обох.
І шо бліна робити??
І здається що почуття є до обох.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Перший
Другий
40каградусная• сегодня в 12:37
За год уже можно увидеть минусы каждого. Какие у кого? И я бы смотрела в первую очередь на того, кто предлагает именно брак. Для мужчин это очень серьезный шаг.
ИНЬэтовамниЯНЬ• сегодня в 12:38
Ответ дляБезлім на все
Надеюсь оба найдут себе нормальных женщин.
И не РСП-2
всегдаДаДа• сегодня в 12:39
А еще есть психол.тест, как понять, что ты хочешь.
Подкидываешь монетку, загадав орел это 1, решка 2. И если, после того, какупадет монетка, хочется ее еще раз подбросить, то выпавший вариант не ваш.
ИНЬэтовамниЯНЬ• сегодня в 12:39
Ответ дляМагиня
Вы там на расхват, женщина-огонь
рспэхи форума рыдають от зависти
к.Буланова• сегодня в 12:39
Ви краще розкажіть секрет де у вас стільки сил, енергії і часу, крутити з двома чоловіками, при цьому ще виховуючи дітей
Партизанка
• сегодня в 12:39
Ответ длявсегдаДаДа
Я кожного дня ту монетку кидаю.
Безлім на все• сегодня в 12:42
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
рспэхи форума рыдають от зависти
Особенно тому , что какой-то неудачник с алиментами, подобрал шлюшку и предложил вместе пожить?
ИНЬэтовамниЯНЬ• сегодня в 12:41
Ответ дляБезлім на все
ИНЬэтовамниЯНЬ• сегодня в 12:42
Ответ дляБезлім на все
Редкая удача! Не каждый день такое случается!
Я така бойова• сегодня в 12:42
Отэта женсчина, отэта я понимаю. Энергии на двоих хватало. Берите того, у которого куй толще и длиннее
Партизанка
• сегодня в 12:42
Ответ дляБезлім на все
Вони не платять аліментів. Діти живуть тиждень через тиждень з ними та з матір´ю. Тут це не проблема.
ИНЬэтовамниЯНЬ• сегодня в 12:42
Ответ дляЯ така бойова
А луше два заверните
Я така бойова• сегодня в 12:43
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А луше два заверните
Логично. Один по четным, второй по нечетным.
Безлім на все• сегодня в 12:43
Ответ дляПартизанка
Ещё лучше, какие-то чужие спиногрызы две недели в месяц торчат на голове.
ИНЬэтовамниЯНЬ• сегодня в 12:44
Ответ дляЯ така бойова
Оле Лукойе• сегодня в 12:44
Вы хотите остаться. Естественно тот, который предлагает официальный брак. А что это за страна, где брак не важен, что просто жить вместе достаточно для того, чтоб в стране остаться?
Оле Лукойе• сегодня в 12:45
Ответ дляБезлім на все
Подобное притягивает себе подобных. Не переживайте за тех мужчин, если к ним «притянулся» автор
Безлім на все• сегодня в 12:46
Ответ дляОле Лукойе
Албания
всегдаДаДа• сегодня в 12:47
Ответ дляПартизанка
Но расходы на школы, врачей, одеджу и прочее 50/50.
И вы понимаете, что его дети 50% времени будут с вашими...а это скандалы, дележки...и вам готовить стирать и прочее в 2 раза больше
Партизанка
• сегодня в 12:47
Ответ дляОле Лукойе
Я думаю в багатьох країнах це є. Просто достатньо того що люди живуть та прописані за однією адресою. Просто треба подати довідку до адміністрації. І вони вважаються сім´єю.